Jablonec B – Chlumec n/C 1:0 (kon.) | Kolín – Žižkov 2:2 (kon.) | Přepeře – Teplice B 0:1 (kon.)
Živanice – Brozany 2:2 (kon.) | Ústí n. L. – Ml. Boleslav B 3:2 (kon.)
FK Přepeře
0:1 (0:0)
FK Teplice B
Sobota 08.10.2022, 10:30Česká fotbalová liga (B) • 10. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů napočtenou! (13:32:01)

Je za námi duel 10. kola třetí nejvyšší soutěže. Domácí tým nestačil na rezervu Teplic, která si odváží cenné tři body. Klíčové momenty zápasu přišly na startu druhého poločasu, kdy nejprve domácí neproměnili penaltu a o pár minut později vstřelil jedinou branku zápasu zkušený Jan Rezek.

Teplická rezerva tak odčinila porážku od Jablonec a zapisuje další venkovní vítězství, které ji posunulo už na šestou příčku tabulky. Skláři na výhru budou chtít navázat další týden, kdy vyzvou na domácím hřišti rezervu Hradce Králové. Naopak Severočeši padli doma podruhé v řadě. Šanci na nápravu budou mít v příštím ligovém kole na hřišti Chlumce nad Cidlinou.

90+4

90+4
    Hosté si dokonce dokázali vypracovat další šanci, Truksa dokázal střelu z pravé strany vytáhnout alespoň na roh.

90+3
    Tepličtí se drží na útočné polovině, snaží se držet balon na svých kopačkách až do závěrečného hvizdu.

90+3
    Zpracování však nevyšlo ani na druhé straně Knejzlíkovi, se šancemi domácích na zisk bodů to už nevypadá dobře.

90+2
    Zpracování zradilo Tahriče, domácí se tak těsně u vápna hostů dostávají k balonu.

90+1
    Hlavní rozhodčí Fojtík nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty!

90+1
    Po přiťuknutí Synka pálil Bína, parádní blok teplické defenzivy ránu nepustil na branku.

90
    Střídání v týmu FK Teplice B:
    ze hřiště odchází Rezer, přichází Yasser Nour.

88
    Tepličtí výborně kombinují, drží balon na svých kopačkách daleko od své branky.

87
    Ofsajdové postavení zastavilo v protiútoku Švandu, domácí se vrací k balonu. Čas na vyrovnání se jim ale krátí.

85
    ze hřiště odchází Beránek, přichází Tahrič.

83
    Střídání v týmu FK Přepeře:
    ze hřiště odchází Bulíř, přichází Janošík.

82
    Po prodloužení Geberta se tlačil Synek do šance, v souboji však neuspěl proti Lukášovi, a tak z nadějné situace branka nepřišla.

80
    Michal Pavlata se provinil tvrdým zákromem, za což vidí od sudího žlutou kartu.

79
    Exekuce se ujal Tomáš Bulíř, který však balon poslal vysoko nad branku.

78
    Tvrdý faul těsně za vápnem Teplic, kterého si nemohl nevšimnout sudí Fojtík. Velmi nadějnou standardní situaci budou mít k dispozici domácí.

75
    Až moc velký důraz předvedl při napadání Hora, sudí píská faul, domácí se vrací k balonu.