Augsburg – Wolfsburg 1:1 (kon.) | Bochum – Frankfurt 3:0 (kon.) | Leverkusen – Schalke 4:0 (kon.)
Mohuč – RB Lipsko 1:1 (kon.) | Dortmund – Bayern 2:2 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
1:1 (1:0)
RB Lipsko
Sobota 08.10.2022, 15:35 • Mewa Arena, Mohuč • Německá Bundesliga • 9. kolo

Velmi pasivní výkon Mohuče ve druhém poločase má velký podíl na remíze 1:1 proti favorizovanému RB Lipsko.

Mohuč sice měla díky brance do šatny v podání Ingvartsena favorita na lopatě, ale ve druhém poločase tento tím snad čekal na vyrovnání soupeře.

Nutno zmínit, že druhý poločas, přesn ějka bylo predikováno zrcadlově opakoval první poločas.

Gól Lipska nebyl z padesáté třetí minuty uznán pro ofsajd. Po hodině hry nejprve obránce Hack zabránil vyrovnání Nkunkovi a o chvíli později Wernera vychytal brankář Zentner!

Lipsko se přeci jen dočkalo vyrovnání deset minut pčřed koncem po hlavičce Nkunka.

Nicméně rozhodně výkon Lipska nebyl před utkáním LM ideální, zejména v prvním poločase. Čtenářům onlajnů přeji hezký zbytek dne. (17:34:52)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 12:12.

90+4

90+3
    Míč před Nkunkem nadvakrát krotí brankář Zentner, nakonec byl odpískán faul francoluzského hráče ve službách Lipska.

90+3
    Kampl ze své poloviny rozjíždí možná poslední útok RB Lipska.

90+2
    Včasný a ukázkový skluz ukázal Halstenberg v souboji s da Costou.

90+1
    Halstenberg přímý kop tentokráte rozehrál velmi zle.

90
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty!

89
    Hack se přímo před asistentem rozhodčího dopustil hraničního zákroku, jelikož už má na kontě žlutou kartu. Sudí Brych nenašel odvahu ho vyloučit.

88
    Onisiwo byl faulován Haidarou, který nemohl v žádném případě hrát míč, ale ani v tomto případě nebude udělena žlutá karta. Útočník Mohuče se marně zlobí na rozhodčího spravedlivým hněvem.

87
    Pěknou akci Lipska na jeden dotek spálil opět Werner nepřesnou střelou vysoko nad břevno branky Mohuče.

86
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05:
    ze hřiště odchází Anton Stach, přichází Angelo Fulgini.

85
    Neustále se hraje na útočné polovině Lipska.

84
    Dlouhý centr zleva nalezl v pokutovém území pouze rukavice brankáře Zentnera.

83
    Převaha Lipska je stále jasná, bude to stačit k otočení stavu utkání a zisku tří bodů?

82
    Centr sice našel v pokutovém území zakončujícího Tima Wernera, jenže jeho pokus z první nebyl přesný a minul branku soupeře.

81
    ze hřiště odchází Edimilson Fernandes, přichází Stefan Bell.

80
    Lipsko právě vstřelilo branku!
    Na centr Halstenbergazleva si nejlépe v pokutovém území vyskočil CHRISTOPHER NKUNKU a vyrovnává tak na 1:1! Asistence: Marcel Halstenberg.