Letňany – Chomutov 3:2 (kon.) | Písek – Řisuty 6:4 (kon.) | Příbram – Děčín 2:5 (kon.)
Val. Meziříčí – Vyškov 2:6 (kon.) | Kopřivnice – Znojmo 0:10 (kon.) | Opava – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.)
Havířov – Žďár n/S 3:5 (kon.) | Klatovy – Hronov 4:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Benátky n/J 8:3 (kon.)
Tábor – Ústí n/L 4:3 (po pr.) | Kobra – Jablonec n/N 6:2 (kon.) | Cheb – Vrchlabí 0:4 (kon.)
Nový Jičín – SHKM Hodonín 2:1 (2:1 po s.n.)
Mostečtí Lvi
8:3 (3:1, 2:2, 3:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 08.10.2022, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Západ • 6. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Vážení sportovní přátelé, 2. hokejová liga nám dnes pokračuje již šestým kolem. Ve skupině Západ nás dnes čeká duel mezi týmy MOSTEČTÍ LVI a HC Benátky nad Jizerou.

Hosté jsou zatím v šestnáctičlené tabulce na sedmém místě, domácí jsou šestí.

Jak vypadala předchozí utkání hostů?

HC Benátky nad Jizerou – HC Wikov Hronov 2:1 pp. (1:0, 0:1, 0:0 – 1:0)
    HC Benátky nad Jizerou – SHC Klatovy 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
    HC Tábor – HC Benátky nad Jizerou 5:2 (0:2, 4:0, 1:0)
    HC Benátky nad Jizerou – IHC Králové Písek 2:5 (0:0, 1:3, 1:2)
    HC Vlci Jablonec nad Nisou – HC Benátky nad Jizerou 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)

Jak vypadá kanadské bodování hostů?
    David Šafránek 8 bodů (5+3)
    Jan Stehlík 6 bodů (3+3)
    Kamil Bříška 6 bodů (1+5)

MOSTEČTÍ LVI jprvní tři zápasy vyhráli. Ovšem nesvědčí jim vír velkoměsta, když s pražskými týmy prohráli poslední dva zápasy.

MOSTEČTÍ LVI – HC Stadion Cheb 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
    HC Vlci Jablonec nad Nisou – MOSTEČTÍ LVI 2:3 (0:1, 0:0, 2:2)
    MOSTEČTÍ LVI – HC Děčín 6:4 (0:1, 3:2, 3:1)
    HC Letci Letňany – MOSTEČTÍ LVI 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
    HC Kobra Praha – MOSTEČTÍ LVI 6:1 (2:0, 3:0, 1:1)

04:35
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A máme třu první branku. Jeím autorem je po pěkné přihrávce MARTIN MICAL. Asistence: Vladimír Kýhos
    04:35 MICAL - 1:0

05:24
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku! A máme srovnáno. Autorem branky TOMÁŠ MRKVIČKA, který měl jednoduchou práci a střílí do prázdné
    05:24 MRKVIČKA - 1:1

06:50
    Od modré schoval střelu za hráče Jakub Kroupa. Martin Sejpal si kotouč našel

07:29
    Přihrávku Davida Šafránka si za brankou našel širokou částí hole Lukáš Hosnedl a rozehrál

08:01
    Nyní ujížděli dva hostující hráči na jednoho obránce, Vojtěchovi Havlasovi kotouč utekl přes čepel hokejky

08:48
    Štěpán Urbánek zavřel oči, napřáhl ke stropu, ale Martin Sejpal vyráží hokejkou

09:46
    Jaroslav Šimeček našel krásně Jakuba Procházku, Martin Sejpal pokryl jeho střelu

10:20
    Střelu Jakuba Zdeňka vyráží Martin Sejpal do sítě

10:30
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou:
    Zumr – 2 min., hákování.

11:05
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Bomba ALEŠE HAVLŮJE vypadla Martinovi Sejpalovi z výstroje, hostující obránce ji úspěšně dorazil za svého brankaře
    11:05 HAVLŮJ - 2:1

11:52
    S jedovkou Jakuba Procházky měl Martin Sejpal hodně práce

12:15
    U domácí střídačky popostrčil Martin Mical Petra Krále, ten málem na ni skočil

13:09
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A máme opět navýšeno. Po pohledné akci celé první lajny zvyšuje DAVID DRAŠAR. Asistence: Milan Böhm a Pavel Písařík

15:03
    Pavel Písařík se natlačil před obránce, v oblouku však Martina Sejpala nepřekonal

17:39
    Jan Stehlík musel plavmým skokem odpálit kotouč před dotírajícím Vladimírem Kýhosem

18:25
    Martin Mical ujížděl s Jakubem Zdeňkem, ovšem přihrávka nedoputovala, kam měla

18:42
    A opět Lukáš Hosnedl drží kotouč

20:00

Skončila nám první třetina utkání mezi týmy MOSTEČTÍ LVI a HC Benátky nad Jizerou. Viděli jsme pěkný, svižný hokej a padali nám i branky. Tu první vstřelil v páté minutě Martin Mical, 1:0. O minutu později bylo srovnáno, když se trwefil Tomáš Mrkvička, 1:1. Ve 12. minutě si dali hosté vlastence, ovšem byl připsán střílejícímu Alešovi Havlůjovi, 2:1. Na 3:1 završil skóre v první třetině hladový po hokeji David Drašar. Ostatní šance pochytali brankaři, vynikal především domácí Lukáš Hosnedl

20:01

20:21
    David Drašar nadvakrát hledal zpoza branky Pavla Písaříka, Martin Sejpal si to pohlídal

21:45
    Milimetrové oko čárového rozhodčího Patrika Goltsche píská offside domácích

22:41
    Zakázané uvolnění hostů

22:43
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A máme tu dnes již třetí vlastní branku. Bomba MILANA Böhma končí za Martinem Sejpalem po odrazu vlastního hráče. Asistence: Pavel Písařík
    22:43 BÖHM - 4:1

23:48
    Michal Steinocher napálil od modré pěknou pumelici. Martin Sejpal chytá

24:53

25:22
    Drašar – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě.

25:26
    Bombu Jana Klodnera chytá Lukáš Hosnedl

26:16
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! PAVEL PÍSAŘÍK vypíchl kotouč, zařadil šestku a blafákem v oslabení vyhání Martina Sejpala z branky!!!
    26:16 PÍSAŘÍK - 5:1

26:16
    Střídání v týmu HC Benátky nad Jizerou:
    ze hřiště odchází Sejpal, přichází Hofman.

27:11
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku! Hosté přeci jen využívají přesilovku. Autorem branky je PETR KRÁL. Asistence: Jan Dvořák a Tomáš Mrkvička
    27:11 KRÁL - 5:2

27:38
    Havlůj – 2 min., vysoká hůl.

27:42
    Jakub Procházka vyhazuje ihned z buly

28:12
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku! Hosté opět využívají přesilovku. Střelou od modré se prosazuje JAN KLODNER. Asistence: Kamil Bříška a Jan Stehlík
    28:12 KLODNER - 5:3

29:09
    Hráči Benátek nyní chytili druhý dech, v útočném pásmu roztočili kolotoč

29:46
    Střelu Martina Tondra, která byla tečovaná Lukáš Hosnedl vůbec neviděl, šla těsně vedle

30:44
    Jan Mašek míří mimo branku

32:01
    Štěpán Urbánek předvedl kvalitní obranný zákrok

33:08

33:55
    Jakub Zdeněk se krásně procpal před Daniela Hofmana, kotouč se povaloval těsně u něho

35:03
    Offside hostů

35:19
    Krásný zásek a střela Vladimíra Kýhose, len sa mihla

35:56
    Dobré přečíslení hostů zakončil Milan Antoš, ovšem dorážku perfektně pokryl vracející se Jakub Kroupa

40:00

Druhá třetina nám kromě několika vyloučených přinesla na každé straně i dvě branky. Tu první ve druhé třetině dal ve 23. minutě Milan Böhm, 4:1. Na 5:1 zvýšil krásnou brankou ve 27. minutě Pavel Písařík. Ovšem poté domácí hráči šli dvakrát do oslabení a ve 25. mintuě snížil Petr Král, 5:2. Minutu poté na 5:3 snížil Jan Klodner a hosté ožili. Byl jich plný led. Domácí ke konci třetiny zabrali a dokázali hostujícímu náporu odolat a srovnat hru

40:01

40:42
    Boj o území začal hned od začátku třetí třetiny. Ovšem zákopová bitva to není

41:17
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A krásně nám ujel JAKUB PROCHÁZKA a prostřelil Daniela Hofmana

42:56
    Jan Klodner je se svými střelami nebezpečný, Lukáš Hosnedl vyrazil a Vítězslav Nedrda odpálil

43:54
    Vojtěch Kysela krásně tečoval před Danielem Hofmanem, ten vyráží do sítě

44:44

45:19
    A opět offside hostů

46:39
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Tak to byla opět povedená akce domácích. Krásnou přihrávku tečuje PAVEL PÍSAŘÍK. Asistence: David Drašar a Pavel Böhm
    46:39 PÍSAŘÍK - 7:3

47:22
    Když nevíš co s pukem, tak vystřel! To udělal i Vítězslav Nedrda. Ovšem Daniel Hofman chytá

48:08

48:23
    Kotouč drží Lukáš Hosnedl

50:09
    Vojtěch Kysela dostal krásnou přihrávku, ovšem Daniel Hofman krásně chytá

51:18
    Aleš Havlůj měl před sebou už prázdnou branku, ovšem jeho bomba míří mimo. Asi nechtěl nic platit do své kasy