Písek – Salzburg 2:5 (kon.) | Chrudim – HK MD Šumperk 1:3 (kon.)
IHC Králové Písek
2:5 (0:1, 2:1, 0:3)
EC Red Bull Salzburg
Sobota 08.10.2022, 13:00 • Zimní stadion Písek • Liga juniorů • 21. kolo

Duel končí! Favorit ve třetí třetině zavelel k obratu a dokráčel si pro vítězství 5:2. Pochvalu si ale ovšem zaslouží domácí, kteří svého soka trápili celých šedesát minut. (15:08:58)

59:56
    Zelenov na závěr utkání přestřelil branku.

59:24
    Ofsajd zastavuje další rodící se akci Salzburgu.

59:00
    Salzburg právě vstřelil branku!
    A máme rozhodnuto! Kotouč do prázdné branky úspěšně usměrnil MAXIMILIAN WURZER. Asistence: Noah Samanski.

58:35
    Písek to zkouší v šesti!

58:13
    Bürgeltovu střelu bekhendem kryje brankář Jansa.

58:03
    Oddechový čas pro tým IHC Králové Písek.

58:02
    Salzburg už hraje na krásu. Kdyby se rozhodl jeden z útočících hráčů vystřelit, tak bychom nejspíše byli svědky další branky.

56:52
    Pitel do útočného pásma neprošel, kotouče se tak opět ujímají hosté.

55:50
    Salzburg hraje v klidu. Moc dobře ví, že čas je teď jeho největší přítel.

Dnešní utkání sleduje 110 diváků.

54:51
    Bürgeltova prudká střela jen těsně minula pravý horní růžek.

54:04
    Chábova rána z mezikruží šla přímo do výstroje brankáře hostů.

52:40
    Kaiser prošel přes dva protihráče, ale třetí už byl nad jeho síly.

51:27
    Souboj o puk za brankou hostů nenašel vítěze, a tak se rozhodčí rozhodl přerušit hru. Vhazovat se bude po pravici salzburského brankáře.

50:32
    Písecký brankář si připisuje úspěšný zákrok do statistik.

50:17
    Hra se stěhuje před brankáře Lampa, neboť jeho spoluhráči zavinili zakázané uvolnění.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 21. Cháb (Řehoř), 30. Dubský (Velíšek) – 11. Ziesche (Wurzer, Juric), 35. Bürgelt (Samanski, Baumann), 43. Gruber (Lemke), 45. Mackner (Lemke, Bürgelt), 59. Wurzer (Samanski)

IHC Králové Písek: Jansa (Polhorodnik) – Velíšek, Polák, Dohnal, Čunát – Řehoř, Sabiniok, Sládek, Hlaváček, Šindelář, Dubský, Cháb, Kaiser, Bouška, Pitel (C), Reiser, Mikeska, Lechnýř, Zátopek
    Trenér: Lukáš Tramba

EC Red Bull Salzburg: Lamp (Ankirchner) – Rebernig, Baumann, Lemke, Gruber J., Gruber R., Duller, Kauhanen – Kerbel, Bürgelt (C), Simek, Samanski, Ziesche, Juric, Mackner, Wurzer, Zelenov
    Trenér: Andrei Lavrov

Rozhodčí: Kraval – Stacho, Kubas