Sparta – Helas Brno 5:2 (kon.) | Rapid Ústí n/L – Chrudim 2:4 (kon.)
Helas Brno
Pátek 14.10.2022, 20:001. Futsal liga • 5. kolo

37:30
    Sparta právě vstřelila branku!
    A risk se jim nevyplatil. JETON RUKOVCI trefou do prázdné branky dokonává hattrick – 5:2!

36:12
    Helas Brno právě vstřelil branku!
    Tak zřejmě ještě hotovo není! JIŘÍ MUŽÍK vrací Helas zpět do hry o body, hosté mají na umazání dvoubrankové ztráty ještě dostatek času – 4:2!

35:41
    Zřejmě definitivní pojistku na výhru Sparty dává druhým gólem v zápase DRILON MAXHARRAJ – 4:1!

16:54
    Z domácího pohledu je to stále veselejší! Na rozdíl dvou branek totiž tři minuty před pauzou upravuje MAXHARRAJ – 3:1!

11:14
    Domácí futsalisté otáčí skóre utkání ve svůj prospěch! JETON RUKOVCI dotlačil balon za Mykytjuka a poprvé poslal do vedení favorizovanou Spartu – 2:1!

09:12
    Jenže z náskoku se Helas radoval pouze několik sekund, máme zde vyrovnání! JETON RUKOVCI se opřel do balonu a z velké vzdálenosti překonal brankáře Mykytjuka – 1:1!

08:34
    V deváté minutě zápasu zde máme první změnu ve skóre! Z volného přímého kopu se do míče opřel OLEKSANDR DANKO a trochu překvapivě posílá v hlavním městě brněnské futsalisty do vedení – 0:1!

Petr Dejnožka

Branky: 10. Rukovci, 12. Rukovci, 17. Maxharraj, 36. Maxharraj, 38. Rukovci – 9. Danko, 37. Mužík

Karty:   16. Svoboda (HEL), 28. Šarközy (HEL)

Sparta Praha: Hůla (Cristiano, Plecitý) – Brahimi, Formánek, Fabricio, Maxharraj, Rukovci, Darrier, Hora, Hudousek, Mikus, Klemens, Barnet
    Helas Brno: Mykytjuk (Klímek) – D. Cupák, Svoboda, Šarközy, Lukšija, Danko, Poul, Mužík, Zdráhal, Matejov

Rozhodčí: Nešněra, Černý – Vévodová