Jihlava – Pardubice B 3:2 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 3:4 (3:4 po s.n.) | Šumperk – Poruba 2011 2:5 (kon.)
Vsetín – Slavia 4:0 (kon.) | Zlín – Frýdek-M. 0:4 (kon.) | Prostějov – Přerov 2:3 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
HC Dynamo Pardubice B
Sobota 15.10.2022, 16:30 • Zimní stadion Jana Marka, Jindřichův Hradec • Chance liga • 12. kolo

Zápas je u konce. Pardubice B ještě řádně zdramatizovaly utkání v závěru, kdy v 53. minutě nejprve snížily na 3:2 a poté minutu před koncem se dostaly do několika vyložených šancí. Vyrovnat se už rezervnímu týmu Pardubic ale nepovedlo a tak všechny tři body z Jindřichova Hradce poputují na Vysočinu. Ode mne je to vše, děkují za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (18:53:38)

59:49
    Pardubice pálí ze všech možných pozic na Berana, pokusy Endála a Zdráhala dokázal brankář Jihlavy vyrazit mimo.

59:39
    Vhazování se bude opakovat, Kaut dostává upozornění na vhazování.

59:39
    Zakázané uvolnění Jihlavy, šance Pardubic B stále žijí...

59:33
    A znovu Tomáš Kaut. Tentokrát zkusil Berana překonat po zemi a gólman Jihlavy dlouhou dobu nemohl najít puk, stihl však puk přikrýt dříve než přijeli hráči na dorážku.

59:14
    Beranovi vypadl puk z výstroje a Kaut se dostal do pozice, ze které se dalo vyrovnat, Hostujícímu útočníkovi se ovšem v kritickém momentu nepovedlo trefit puk a Dukla tak stále drží těsný náskok.

59:02
    Oddechový čas pro tým HC Dynamo Pardubice B.

59:02
    Pořízek po odvolání brankáře zkusil vzduchem trefit prázdnou branku, tentokrát to ale ještě nevyšlo, puk končí na zakázaném uvolnění.

58:29
    Klouček ale na střídačce příliš dlouho nezůstal, Pardubice se totiž dopustily zakázaného uvolnění.

58:11
    Necelé dvě minuty před koncem zkoušejí Pardubice hru v šesti.

57:50
    Haman Půhonému šáhl do puku a v rohu hřiště mu tak nedovolil zakončit.

57:05
    Pochobradský přímo před Beranem promáchl, na druhou stranu tak rychle spěchá domácí Dukla.

56:18
    Bučko poslal puk Endálovi přímo před branku, ten se ale marně probíjel přes hokejky domácích obránců.

55:38
    Půhoný dostal nenápadnou zadovku přímo před Berana, do rány ovšem vložil příliš síly a kotouč tak skončil až v ochranné síti.

55:04
    Harkabus vyhrál vhazování a zkusil ihned vystřelit na Kloučka, ten ale s rychlým zakončením evidentně počítal a celou akci si pohlídal.

54:52
    Čachotský se Šikem se snažili projít přes tři hráče do útoku, to se jim ale nedaří a ještě před střelou si berou puk hosté.

54:26
    Zdráhalův průnik končí pukem vytečovaným až mezi fanoušky, vhazovat se bude v obranném pásmu Jihlavy.

53:21
    Pardubice B právě vstřelily branku!
    Pardubice v samotném závěru využívají přesilovou hru a sedm minut před koncem dramatizují celý zápas. Zmatků v obraně Dukly využil MARTIN BUČKO, který dostal přihrávku na pravý kruh a nikým nehlídaný prostřelil Berana u pravé tyčky. Asistence: Jiří Půhoný.

Daniel Lhotský

Branky a nahrávky: 5. Miškář (Haman, Fronk), 32. Beránek (Seman, Šik), 48. Fronk (Harkabus) – 11. Zdráhal (M. Machač), 54. Bučko (Půhoný)

HC Dukla Jihlava: Beran (Wolf) – Dundáček, Rutar, Kolář, Haman, M. Jáchym, F. Kočí, A. Dvořák – Čachotský (A), Skořepa (C), Pořízek – Harkabus (A), Miškář, Fronk – Beránek, Seman, Šik – Křehlík, Handl, V. Brož.
    Trenér: Viktor Ujčík

HC Dynamo Pardubice B: Klouček (Nečas) – Bučko, Drtina, Nedbal, Zdráhal (A), Oliva, Kaštánek – Rouha, Kaut (C), Půhoný – Endál, Herčík, Kulhánek – Turek, Pochobradský, M. Machač – Rohlík, T. Zeman, Hajný.
    Trenér: David Havíř

Rozhodčí: Hucl, Skopal – Jindra, Štofa