Motorlet – Admira Praha 1:2 (kon.) | Zbuzany – Plzeň B 1:0 (kon.) | Králův Dvůr – Sokolov 2:0 (kon.)
Přeštice – Č. Budějovice B 1:0 (kon.) | Karlovy Vary – Povltavská 0:4 (kon.)
FK Zbuzany 1953
1:0 (1:0)
FC Viktoria Plzeň B
Sobota 15.10.2022, 10:15 • Zbuzany • Česká fotbalová liga (A) • 11. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek soboty. Napočtenou někdy příště! (12:42:21)

Na Viktorku za týden čeká náročný souboj s regionálním rivalem z Domažlic, kterého momentálně najdeme na třetím místě, zatímco Zbuzany se budou snažit na dnešní úspěch navázat proti dvanáctým Přešticím.

Na západní hranici hlavního města máme dohráno, Zbuzany překvapily lídra tabulky a zaslouženě berou tři body! Plzeňské béčko dnes doplatilo na bídnou koncovku a jeho pobyt na čele tabulky bude možná brzy u konce. Admira se na něj totiž díky výhře v souběžně hraném zápase proti Motorletu totáhla a už příští víkend ho teoreticky může z čela skupiny A sesadit.

90+7

90+6
    Žlutá karta pro Zbuzany, po necelých osmi minutách na hřišti bylo domluveno Miroslavu Eichlerovi (ZBZ).

90+5
    Po možná posledním útoku Zbuzan bude míč rozehrávat Mrózek, závěrečný hvizd se blíží.

90+4
    Střídání v týmu FK Zbuzany 1953:
    ze hřiště odchází Eichler, přichází Barciaga.

90+2
    Gaszczyk se řítil do útoku a z posledních sil zakončil, míč ale poslal jen do nedaleko stojícího bránícího protihráče. Naděje Plzně pomalu vyhasínají.

90
    Závěr zápasu je ve Zbuzanech vyhrocený, po incidentu v rohu hřiště se kartovalo na obou stranách. Napomenuti byli Jan Zákostelský (ZBZ) a Milan Krůta (PLB).

88
    ze hřiště odchází Oghenekaro Etemike, přichází Miroslav Eichler.

87
    Závěr utkání se zřejmě ještě trochu protáhne, po souboji s protihráčem zůstává na trávníku ležet Etemike, kterému se věnuje zdravotník.

85
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B:
    ze hřiště odchází Ondřej Oravec, přichází Petr Falout.

84
    Hraje se hlavně kolem středu hrací plochy, domácí hrají zodpovědně. Od poněkud překvapivého tříbodového zisku je dělí už jen několik málo minut.

83
    ze hřiště odchází Petr Hampl, přichází Jakub Trýzna.

82
    Kočí si jde za čistým kontem, bez větších obtíží teď zneškodnil rutinní střelu do středu branky, která na něj šla zpoza šestnáctky.

80
    Čas na vyrovnání se pomalu ale jistě krátí, Plzní zbývá bez pár sekund deset minut. Hosté se snaží s výsledkem něco udělat, ale domácí obrana nehodlá povolit.

77
    Krůta hledal centrem z pravé strany nabíhajícího spoluhráče, kterého ale výrazně překopl.

75
    Centr Západočechů končí v rukavicích připraveného Kočího, ani tentokrát to svěřencům kouče Josefa Parláska nevyšlo dle jejich představ.

73
    Karel Houha (ZBZ) si krom vstřelené branky dnes do statistik zapísuje také žlutou kartu.