Motorlet – Admira Praha 1:2 (kon.) | Zbuzany – Plzeň B 1:0 (kon.) | Králův Dvůr – Sokolov 2:0 (kon.)
Přeštice – Č. Budějovice B 1:0 (kon.) | Karlovy Vary – Povltavská 0:4 (kon.)
FK Králův Dvůr
2:0 (0:0)
FK Baník Sokolov
Sobota 15.10.2022, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga (A) • 11. kolo

Je konec! Králův Dvůr přehrál Baník Sokolov výsledkem 2:0 a slaví cenné tři body. Domácí o svém vítězství rozhodli po změně stran. Nejprve viděl žlutou kartu hostující Dubnyk. Králův Dvůr přesilovku potrestal deset minut před koncem, kdy se z penalty prosadil Kraus a druhou branku přidal krásnou hlavičkou Krátký. (12:28:11)

90+2

90+1
    Nastavují se dvě minuty!

90
    Další ofenzivní výpad Sokolova skončil odmávaným ofsajdem.

89
    Sokolov má v závěru k dispozici přímý kop po nedovoleném zákroku Fatrdleho.

88
    Střídající Beneš ihned po svém příchodu na trávník vymyslel přihrávku za obranu, ale tam neměl spoluhráče v bílém dresu.

87
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr:
    ze hřiště odchází Krátký, přichází Beneš.

86
    Hostující Sokolov se dostal vpřed, nicméně nikdo v zeleném nedokázal zakončit.
    84. KRÁTKÝ - 2:0

84
    Králův Dvůr právě vstřelil branku! Domácí celek přidává druhou branku! Na centr z levé strany si ve vápně počkal KRYŠTOF KRÁTKÝ a parádní hlavou poslal míč do horního rohu!

83
    Králův Dvůr se dral vpřed po pravé straně, ale nikdo v modrobílém dresu míč nedokázal propasírovat do vápna.
    81. KRAUS - 1:0

81
    Králův Dvůr právě vstřelil branku! Domácí celek se deset minut před koncem dostává do vedení! K penaltě se postavil MARTIN KRAUS a napálil míč k tyči!

80
    Pokutový kop pro Králův Dvůr!

79
    Domácí brankář si dal pozor na centr z pravé strany a jednoduše schoval míč do rukavic. Následná rozehrávka mu ale nevyšla.