Empoli – Monza 1:0 (kon.) | Turín – Juventus 0:1 (kon.) | Atalanta BC – Sassuolo 2:1 (kon.)
Turín FC
0:1 (0:0)
Juventus FC
Sobota 15.10.2022, 18:00 • Stadio Olimpico (Turín) • Italská Serie A • 10. kolo

Je tu konec! Fotbalisté Juventusu Turín zvládli derby proti městskému rivalovi FC a získávají tři body za výhru 1:0. Sledovali jsme velmi průměrné utkání, které příliš velkých gólových šancí nenabídlo. Jednu z mála šancí dokázal proměnit nejlepší hostující střelec Dušan Vlahović a právě jeho branka se nakonec ukázala jako vítězná. (19:55:55)

90+5

90+5
    Jenže balon doputoval až k Wojciechu Szczęsnymu, který samozřejmě opět pošetří čas.

90+5
    Domácí mají na začátku poslední minuty hry balon ve své moci a pokoušejí se o poslední zoufalý nápor.

90+4
    Valentino Lazaro ještě po faulu na Locatelliho dostal žlutou kartu.

90+3
    Manuel Locatelli v rohu hřiště až u praporku také padl. Byl faulován, a to je dobrá zpráva pro hosty.

90+2
    Danilo velmi šikovně padl k zemi a pošetřil čas. Hosté budou po faulu na jeho osobu rozehrávat z vlastní poloviny.

90+2
    Domácí již hrají totální vabank. Bude jim to k něčemu?

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

90
    Střídání v týmu Juventus FC:
    ze hřiště odchází Dušan Vlahović, přichází Leandro Paredes.

90
    Právě se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby.

89
    Dušan Vlahović ušetřil dobré dvě minutky. Musí ale mimo hřiště a hosté budou chvilku o deseti.

87
    Teď navíc zůstal na trávníku ležet Dušan Vlahović a samozřejmě se nechá ošetřit.

85
    Hosté pochopitelně nikam nebudou spěchat. Hodně šetří čas, což se samozřejmě nelíbí domácím fanouškům.

83
    Hráčům FC Turín se ale stále nedaří dostat se až k zakončení. Hosté se samozřejmě soustředí na defenzivu.

81
    Teď se hraje výhradně na polovině Juventusu. Domácí začínají hrát vabank.

79
    Střídání v týmu Turín FC:
    ze hřiště odchází Koffi Djidji, přichází David Zima.

79
    ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Yann Karamoh,
    ze hřiště odchází Ola Aina, přichází Wilfried Stephane Singo.

77
    Domácí opravdu zabrali a teď se hodně tlačí do vápna Juventusu. Proti zformované defenzivě soupeře to budou mít ale těžké.