Pelhřimov – Vel. Meziříčí 6:2 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
6:2 (0:0, 5:1, 1:1)
HHK Velké Meziříčí
Sobota 15.10.2022, 17:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • Krajská liga: Vysočina • 7. kolo

Ve třetí třetině jsme viděli na každé straně po jednom gólu, takže Pelhřimov poráží rezervu Velkého Meziříčí 6:2. S tímto konstatováním se s Vámi loučím a někdy příště napočtenou. Jdu na Mrtvolu :-) (19:03:05)

59:50
    Ještě jeden zákrok Jíry.

59:34
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Do prázdné posílá puk JIŘÍ KOCHRDA, bez asistence.

59:17
    Domácí měli dvě šance dopravit puk do opuštěné klece, to se zatím Poutníkům nedaří, ale i tak domácí míří ke třem bodům.

58:25
    Jíra nepřipouští komplikace, kryje dvě tutovky hostů.

57:49
    Jíra a jeho semafor proti střele Štěpánka.

Powerplay.

Timeout hostů

57:33
    Pejchal recept na Jíru nenašel.

57:03
    Dorážky pelhřimovských útočníků likviduje pozorný Štourač.

56:00
    Hosté utkání ještě nezabalili, jejich snaha se cení, ale obrana Poutníků drží na výbornou.

54:29
    Tečované puky teď létají na druhé straně okolo domácí branky.

53:12
    Teč Buchty končí vedle branky.

52:20
    Po delší době se připomněli domácí, útočná akce Pelhřimova ale postrádala přesnost.

50:36
    Hosté teď zlobí domácí obranu, ale ke střele se Velké Meziříčí nedostalo.

49:55
    Havliš v šanci před Jírou, domácí brankář drží Pelhřimov.

49:05
    Marek Hadrava vyslal tvrdou ránu, která skončila nad hostující brankou.

48:14
    Štěrba se neohroženě vydal do pásma, ale obrana hostů mu nedovolila pokračovat v útočné akci.

46:00
    Filip Kasalý myslel na hattrick, ale jeho zakončení těsně minulo zařízení.

44:49
    Hosté se chytli šance, ale jejich útočné výpady se bortí o domácí obranu.

43:25
    Oblouk branky zvoní za Jírou po další akci hostů.

43:01
    Štěpánek si obhodil Jíru, ale domácí brankář s pomocí brankové konstrukce likviduje další nebezpečí před domácí brankou.

41:56
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! Do růžku domácí branky poslal puk Michal Vlašín. Asistence Petr Rozmarín a Václav Vondráček.

41:40
    Zámek...

41:13
    Dvě minuty za podražení pro Petra Votápka.

40:30
    Poutníci zavřeli soupeře v jeho obranném pásmu, ale Velké Meziřící se ubránilo.

40:01

Ve druhé třetině domácí nakročili ke třem bodům. Na úvodní gól Poutníků sice hosté reagovali, ale další čtyři puky za zády Štourače udávají utkání jednoznačný směr. Třetí třetina začne cca v 18:31.

40:00

39:40
    Štěrba po návratu z trestné sám před hostujícím brankářem, který tentokrát chytá.

39:28

38:47
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! FILIP KASALÝ v oslabení posílá puk pod víko hostující branky. Asistence Vladimír Port.

38:40
    Zámek...

38:03
    Poutníci se bez problémů brání.

37:28
    Jan Štěrba dvě minuty za nedovolené bránění.

37:00
    Votápek s Šulákem v úniku dva na nikoho, ovšem finální přihrávka Votápkovi úplně nesedla.

35:27
    Filip Kasalý se dostal do úniku, ale na zakončení již neměl rychlost.

34:23
    Poutníci nyní mají zápas ve svých rukou a pouští se do dalších útočných akcí.

33:56
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Kolotoč přihrávek v pásmu ukončil ráznou střelou PETR VOTÁPEK. Asistence Ladislav Pospíchal.

31:41
    Šulák krásně v úniku našel Josefa Vrátného, ale Štourač se po čáře stihl přesunout a jednoznačně podržel hosty v zápase.

31:11
    Kochrdův pokus končí na mantinelu za Štouračem.

29:25
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Šulák zavezl puk do pásma a donutil Štourače k zákroku, ale hostující strážce svatyně nestačil na následnou střelu TOMÁŠE MEČIARA. Asistence David Šulák a Josef Vrátný.

28:38
    I po vedoucí brance se Poutníci tlačí dopředu, pohlednou kombinaci ale zakončil Pospíchal střelou do hostujícího brankáře.

27:48
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Machovský krásně v úniku 2 na 1 našel VLADIMÍRA PORTA a ten si věděl rady. Asistence Matyáš Machovský.

26:34
    Pospíchal od modré našel pouze dobře vyjetého Štourače.

26:07
    Port pálí pouze do oblouku branky Velkého Meziříčí.

24:55
    Domácí se usadili v útočném pásmu, ale nepřesná rozehrávka kazí útočné nápady.

22:49
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! Pejchal zavezl puk do pásma, kde jeho pokus Jíra zneškodnil, na dorážky Lukáše Smejkala ale domácí brankář nestačil. Asistence Martin Pejchal.

22:30
    Šulák si rovnal puk před Štouračem, ale domácí střelec našel pouze rukavici hostujícího brankáře.

21:47
    Ihned poté se hosté snaží kombinovat před Jírou, ale nic z toho pro ně neplyne.

20:47
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Port nahodil puk od modré a na brankovišti tečoval FILIP KASALÝ. Asistence Vladimír Port.

20:19
    Zámek...

20:01

Po úvodních dvaceti minutách máme stále bezbrankový stav. Poutníci jsou sice po většinu času lepším týmem, ale své šance dosud nedokázali proměnit. Také Jíra se musí mít v domácí brance na pozoru. Druhá třetina začne cca v 17:42.

20:00

19:35
    Dvě minuty pro Lukáše Štěpánka za faul kolenem.

18:04
    Filip Kasalý poslal puk někam směrem k východu z pelhřimovského stadionu.

17:49
    Ani Mečiarův pokus od modré se neujal.

17:14
    Sobotka se natlačil do šance, ale jeho pokus mezi betony Jíra kryje.

16:48
    Marek Hadrava pálí přesně, ale pouze do lapačky Štourače.

16:00
    Krátké útočné výpady před Jírou, který nakonec nemusí zasahovat.

13:45
    Snaha domácích v pásmu, ale puky teď létají spíše mimo prostor třech tyčí.

12:11
    Dominik Kasalý a jeho štiplavý pokus od modré, který končí na betonech Štourače.

11:05
    Drtivý tlak domácích, ale co je to platné, stále jsme úvodní branku neviděli.

10:16
    Vrátný nahrává v úniku Šulákovi, ten pálí do betonu Štourače.

09:41
    Štěrba to vzal na sebe, ale jeho bekhend Štourač vyráží.

09:05
    Poutníci se snaží o nápady v útočné třetině, puk ale zatím neskončil v hostující brance.

08:11
    Hosté jsou nyní lepším týmem, jejich akce ale nejsou přesné a Jíra bez problémů zasahuje.

07:39
    Jíra raději přerušil hru. Máme za sebou několik okamžiků, kdy se hosté přeci jen trochu osmělili.

06:58
    První zákrok Jíry, který kryje pokus Baráka.

06:16
    Aktivita je sice na straně domácího celku, ale zatím vázne finální koncovka.

05:18
    Série přihrávek před Štouračem, ale k ohrožení hostující branky nedochází.

04:47
    Zmatky v domácí obraně, ale hosté toho nevyužívají.

04:23

04:10
    Zámek...

03:47
    Druhá část početní výhody a domácí se nemohou dostat do pásma...