Philadelphia – Vancouver 3:2 (kon.) | Boston – Arizona 6:3 (kon.) | New Jersey – Detroit 2:5 (kon.)
Toronto – Ottawa 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Tampa 6:2 (kon.) | Washington – Montreal 3:1 (kon.)
NY Islanders – Anaheim 7:1 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 6:7 (kon.) | St. Louis – Columbus 5:2 (kon.)
Dallas – Nashville 5:1 (kon.) | Seattle – Vegas 2:5 (kon.) | San Jose – Chicago 2:5 (kon.)
Edmonton – Calgary 3:4 (kon.)
New York Islanders
7:1 (2:0, 3:0, 2:1)
Anaheim Ducks
Neděle 16.10.2022, 01:30 • UBS Arena, New York • NHL

55:53
    Maxime Comtois bude sledovat poslední okamžiky zápasu z trestné lavice poté, co byl vyloučen za podrážení.

50:53
    Po reklamní přestávce skutečně přišel trest a Islanders mají k dispozici přesilovou hru. Vyloučen byl Troy Terry.

43:06
    Scott Mayfield byl 47 sekund na to vyloučen za faul loktem a Anaheim bude hrát přesilovou hru 5 na 3!

43:06
    Alexandr Romanov byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Ducks mohou navázat na svůj první gól v zápase.

26:40
    Na obou stranách se vylučovalo a po krátké komerční přestávce se tedy hraje na obou stranách ve čtyřech. Brock Nelson dostal dvě minuty za držení, zatímco Max Jones za vysokou hůl.

20:08
    Matthew Barzal byl po pouhých osmi sekundách prostřední části vyloučen na dvě minuty za hákování.

18:58
    Isac Lundeström byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Islanders mají druhou přesilovku.

14:39
    Adam Pelech předvedl v levém rohu obranného pásma ukázkový krosček zezadu a byl vyloučen na dvě minuty.

01:46
    Ryan Strome fauloval za bránou a dostal dvě minuty za hákování. První přesilová hra pro NY Islanders.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 11. Mayfield (Lee, Beauvillier), 13. Dobson (M. Martin), 26. Wahlstrom (Pageau), 33. Mayfield (Barzal, Parise), 35. Beauvillier (Pulock, Lee), 54. Salo (Barzal, Lee), 60. Salo (Wahlstrom, Nelson) – 42. Terry

New York Islanders: Sorokin (Varlamov) – Pulock, Pelech, Dobson, Romanov, Mayfield, Salo – Beauvillier, Nelson, Lee (C) – Palmieri, Barzal, Parise – Wahlstrom, Pageau, Bailey (A) – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.
    Trenér: Lane Lambert

Anaheim Ducks: Gibson (41. Stolarz) – Klingberg, Fowler (A), Drysdale, Kulikov, Shattenkirk, Benoit – Terry, R. Strome, McTavish – Regenda, Zegras, Vatrano – Comtois, Lundeström, Henrique (A) – Silfverberg (A), Grant, Max Jones.
    Trenér: Dallas Eakins

Rozhodčí: Syvret, Furlatt – Cormier, Flemington

Diváci: 16 487