Klagenfurt U18 – Česko U17 0:2 (kon.)
KAC Klagenfurt U18
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Česko U17
Pondělí 17.10.2022, 17:45 • Red Bull Akademie, Salcburk • Reprezentace do 17 let

Český nároďák byl v zápase jasně lepším týmem. Od první minuty Čeští hráči dominovali a svojí převahu dokázali využít hned v první třetině, kdy se prosadil Cipko. Ve druhé třetině navyšoval náskok Čechů útočník Spilka. Třetí třetina nám toho už moc nenabídla, Češi už jen kontrolovali zápas a Klagenfurt do ničeho nepouštěli. Česko U17 tak vítězí 2:0 nad Klagenfurtem U18. (19:55:56)

59:36
    Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt U18:
    Noll – 2 min., hrubost.

59:00
    Klagenfurt zkouší hru bez brankáře, můžeme tedy vidět hru šest na čtyři.

58:44
    Oddechový čas pro Klagenfurt těsně před koncem zápasu.

58:44
    Vyloučení v týmu Česko U17:
    Titlbach – 2 min., hrubost.

57:52
    Nepřipravená střela Českého útočníka končí v lapačce Mullera.

56:19
    Češi zápas kontrolují, Klagenfurt do ničeho nepouští a snaží se držet puk v útočném pásmu.

54:59
    Domácí hrají v plném počtu, Češi přesilovku nevyužili.

52:59
    Haberl – 2 min., sekání.

51:24
    Český útok překazilo posunutí Mullerovi brány.

49:45
    Český tým přesilovou hru přečkal bez obdrženého gólu.

47:45
    Klíma – 2 min., hákování.

46:00
    Pro Klagenfurt musela být tato přesilovka velkým zklamáním. Mařík zatím drží nulu.

45:03
    Klagenfurtský útok přerušilo písknutí rozhodčího, který signalizuje offside.

43:59
    Skok – 2 min., sekání.

42:49
    Závar před bránou domácích bohužel gólem nekončí. Muller vytáhl z rukávu skvělý zákrok.

40:56
    Dobrou kombinaci Čechů chtěl zakončit střelou od modré Titlbach, střela mu bohužel vůbec nesedla a končí daleko od brány.