Třebíč – Prostějov 2:1 (2:1 po s.n.) | Přerov – Sokolov 3:2 (kon.) | Slavia – Jihlava 2:3 (kon.)
Kolín – Vsetín 3:1 (kon.) | Frýdek-M. – Litoměřice 2:5 (kon.) | Pardubice B – Šumperk 3:2 (3:2 po s.n.)

49:31
    Dvě minuty dostává Peter Lichanec. A to poměrně po nepřehledné situaci na buly. Kolín si zahraje přesilovku. Oficiální verdikt zní: Zdržování hry.

38:06
    Přesilovka končí, dvě minuty nyní dostává Klhůfek za hru vysokou holí. Ani jemu se vyloučení nelíbilo. Šel si to s Aubrechtem, který se držel za obličej, ještě pěkně vyříkat. Na to pochopitelně hanlivými pokřiky reagují domácí fanoušci. Hrát se bude ve čtyřech.

37:48
    Přesilovku si nyní zahrají hosté, Cibák dostává dvě minuty za krosček. Vtipné je, že dlouho vůbec nevěděl, že je vyloučen. Možná ani neví, za co.

31:38
    Jakub Cibák – 2 min., hrubost.

David Vítek – 2 min., hrubost.

25:03
    Přesilovka po 59 sekundách končí. Pajer dostává dvě minuty za hákování.

24:04
    Další přesilovka pro Kolín, dvě minuty za podrážení dostává Klhůfek.

11:52
    A pozor! Vsetín se vydal do brejku, z druhé vlny pálil Říha, Soukup jeho pokus lapil, jenže jej k zemi srazil Jenáček. Ten dostává dvě minuty za napadení. Další přesilovka pro Kolín.

09:51
    Další obrovská šance, po střílené přihrávce Ouřady mohl Naar dorážet do prázdné brány, ale to mu zarazil hákováním Sihvonen. Ten dostane dvě minuty, rovněž se ale velmi rychle přesouval Žukov. Je otázkou, jestli by kotouč zachytil.

06:08
    Domácí Kolín si zahraje přesilovou hru, Voženílek vyloučen za zdržování hry poté, co vyhodil puk přes plexi bez teče.

Daniel Krátký

Branky a nahrávky: 14. Pajer (Z. Král, Čáp), 24. Ouřada (Koukal, Z. Král), 44. Cibák (Z. Král, Ouřada) – 5. Voženílek (Berger, Klhůfek)

SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Čáp, Piegl, Naar, Niko, Kolmann, Aubrecht, Cibák – Z. Král, Koukal, Ouřada – Pajer, Nedvídek, Dlouhý – Moravec, Matějček, Jankovský – Lang, Morong, Síla.
    Trenér: Jan Šťastný.

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Sachr) – Ondračka, Smetana, O. Němec, Kajínek, Jenáček, Říha, Voženílek – Jenyš, Lichanec, Rob – Berger, Klhůfek, Klímek – Jonák, Přikryl, Sihvonen – Š. Bláha, Berzinš, Vítek.
    Trenér: Roman Stantien.

Rozhodčí: Zavřel, Čáp – Baxa, Dědek.