Třebíč – Prostějov 2:1 (2:1 po s.n.) | Přerov – Sokolov 3:2 (kon.) | Slavia – Jihlava 2:3 (kon.)
Kolín – Vsetín 3:1 (kon.) | Frýdek-M. – Litoměřice 2:5 (kon.) | Pardubice B – Šumperk 3:2 (3:2 po s.n.)

53:06
    Výborný Žukov! Gólman Vsetína nyní udržel puk po asi dvou těžkých střelách. Dobrá práce!

49:31
    Dvě minuty dostává Peter Lichanec. A to poměrně po nepřehledné situaci na buly. Kolín si zahraje přesilovku. Oficiální verdikt zní: Zdržování hry.

47:50
    Po levé straně se vydal dopředu Jankovský, následně předvedl pěknou kličku, po které hledal mezeru ve výstroji Žukova. No, nenašel. Ani k dorážce se pak Moravec už nedostal.

44:45
    Do dobré pozici si nabruslil Klímek, který objel dva kolínské spoluhráče a ze slotu nastřelil břevno!
    43:20 Jakub CIBÁK - 3:1

43:20
    Kozlové právě vstřelili branku!
    První gól v kolínském angažmá střílí s trochou dávkou paní štěstěny slovenský zadák JAKUB CIBÁK, který na modré nic nevymýšlel a zkusil své štěstí. Dobře mu pomohla clona Nedvídka před bránou. Nicméně Žukov si vybral možná první slabší moment v zápase. Asistence: Zdeněk Král, Kryštof Ouřada.

40:26
    V dobré šanci neuspěli Valaši! Soukup se proti střele z levé strany stačil přesunout!

38:06
    Přesilovka končí, dvě minuty nyní dostává Klhůfek za hru vysokou holí. Ani jemu se vyloučení nelíbilo. Šel si to s Aubrechtem, který se držel za obličej, ještě pěkně vyříkat. Na to pochopitelně hanlivými pokřiky reagují domácí fanoušci. Hrát se bude ve čtyřech.

38:00
    Těžký zákrok pro Soukupa, střelu z voleje pokryl brankář Kolína. Kvalitní zákrok, tohle byla hodně tvrdá rána.

37:48
    Přesilovku si nyní zahrají hosté, Cibák dostává dvě minuty za krosček. Vtipné je, že dlouho vůbec nevěděl, že je vyloučen. Možná ani neví, za co.

33:58
    Pieglova střela od modré byla zblokovaná na hůl Krále, ten ihned posílal puk na bránu, jenže po zemi nebyla šance. Žukov připraven.

32:40
    Jonák se už už chtěl hnát do úniku, ale nezpracoval. A tak se souboj jeden na jednoho proti Soukupovi nekonal.

31:38
    Jakub Cibák – 2 min., hrubost.

David Vítek – 2 min., hrubost.

31:38
    Střela Říhy od modré zadělala Soukupovi na problémy, následně vznikla menší potyčka, po které se bude vylučovat.

29:39
    Domácí střídali a hosté toho málem využili, Jonák málem našel před volnou bránou Ondračku! Domácími ochozy to jen zahučelo.

26:11
    Ouřada uháněl sám na Žukova, jenže ani nadvakrát nevyzrál na gólmana Vsetína!

25:03
    Přesilovka po 59 sekundách končí. Pajer dostává dvě minuty za hákování.

24:04
    Další přesilovka pro Kolín, dvě minuty za podrážení dostává Klhůfek.

24:00
    Pajer v brejku dvou na jednoho měl střílet, myslím, že to dobře ví. Jenže se rozhodl hledat Dlouhého. A tak brejk Kozlů nevyšel.
    23:01 Kryštof OUŘADA - 2:1

23:01
    Domácí jdou do vedení! Autorem branky je KRYŠTOF OUŘADA, který už měl lehkou práci. Protože střela Koukala od modré zamířila mimo, ale odrazila se příhodně ke kolínskému útočníkovi. Asistence: Petr Koukal, Zdeněk Král.

17:01
    A teď zase chvíle kolínské čtvrté lajny, Morong nejdříve v brejku hledal Sílu nepřesně, následně se agilní útočník Síla protlačil před bránu, ale z těsné blízkosti a v pádu zakončil vedle!

16:03
    Velká šance Kolína! Kozlové uháněli ve třech proti dvěma, ale situace se vyvinula tak, že Jankovský střílel sám. Žukov vytáhl bravurní zákrok!

13:45
    Dobrá šance Vsetína, z brejku pálil do protipohybu Rob, jenže jeho pokus minul Soukupovu klec.
    13:01 Lukáš PAJER - 1:1

13:01
    Příšel, viděl, skóroval v přesilovce! LUKÁŠ PAJER prožívá krušné dny, po premiérových brankách v extralize i Lize mistrů se totiž vrátil do Kolína, kde nyní srovnává na 1:1. A to poté, co dostal nahrávku přes osu a následně nedal Žukovovi šanci, i když gólman Vsetína se dobře přesouval. Asistence: Zdeněk Král, Zdeněk Čáp.

11:52
    A pozor! Vsetín se vydal do brejku, z druhé vlny pálil Říha, Soukup jeho pokus lapil, jenže jej k zemi srazil Jenáček. Ten dostává dvě minuty za napadení. Další přesilovka pro Kolín.

09:51
    Další obrovská šance, po střílené přihrávce Ouřady mohl Naar dorážet do prázdné brány, ale to mu zarazil hákováním Sihvonen. Ten dostane dvě minuty, rovněž se ale velmi rychle přesouval Žukov. Je otázkou, jestli by kotouč zachytil.

09:26
    Dobrá možnost, Koukal našel ve výborné pozici Krále, jeho střelu blokuje obránce Valachů!

06:08
    Domácí Kolín si zahraje přesilovou hru, Voženílek vyloučen za zdržování hry poté, co vyhodil puk přes plexi bez teče.
    04:26 Marek VOŽENÍLEK - 0:1

04:26
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Valaši střílí první gól dnešního zápasu. Domácí se po chybné rozehrávce dostali pod tlak, Říha odvedl dobrou práci na útočné modré, následně se střela Bergera odrazila před MARKA VOŽENÍLKA, který už neměl problém dorazit kotouč za čáru. Soukup bez šance. Asistence: Jan Berger, Pavel Klhůfek.

00:06
    Hned po buly zvonilo za Soukupem břevno!

Daniel Krátký

Branky a nahrávky: 14. Pajer (Z. Král, Čáp), 24. Ouřada (Koukal, Z. Král), 44. Cibák (Z. Král, Ouřada) – 5. Voženílek (Berger, Klhůfek)

SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Čáp, Piegl, Naar, Niko, Kolmann, Aubrecht, Cibák – Z. Král, Koukal, Ouřada – Pajer, Nedvídek, Dlouhý – Moravec, Matějček, Jankovský – Lang, Morong, Síla.
    Trenér: Jan Šťastný.

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Sachr) – Ondračka, Smetana, O. Němec, Kajínek, Jenáček, Říha, Voženílek – Jenyš, Lichanec, Rob – Berger, Klhůfek, Klímek – Jonák, Přikryl, Sihvonen – Š. Bláha, Berzinš, Vítek.
    Trenér: Roman Stantien.

Rozhodčí: Zavřel, Čáp – Baxa, Dědek.