Boston – Anaheim 2:1 (1:0 po s.n.) | Montreal – Arizona 6:2 (kon.) | Toronto – Dallas 3:2 (po pr.)
Pittsburgh – Los Angeles 6:1 (kon.) | Columbus – Nashville 5:3 (kon.) | NY Rangers – San Jose 2:3 (po pr.)
Ottawa – Washington 5:2 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 1:4 (kon.) | Minnesota – Vancouver 4:3 (po pr.)
Edmonton – Carolina 6:4 (kon.) | Calgary – Buffalo 3:6 (kon.) | Vegas – Winnipeg 5:2 (kon.)

San Jose právě vstřelilo branku!
    Hosté vítězí! Timo Meier se po dobré práci ERIKA KARLSSONA dostal ke kotouči, když objel bránu a předal kotouč druhému jmenovanému, který kotouč trefil do odkryté brány. Asistence: Timo Meier.

60:35
    Hosté mají kotouč pod kontrolou, když Tomáš Hertl raději vyjel do střední třetiny.

60:17
    Hosté se ihned dostali do velké šance, kterou však Tomáš Hertl neproměnil.

60:01

Skončila třetí perioda, která byla v režii hostů, avšak branku nenabídla. Utkání tak půjde do prodloužení.

60:00

59:33
    Rána Nica Sturma skončila v lapačce Igora Šesťorkina.

59:20
    Tomáš Hertl teď dobře zapracoval do obrany, když Artěmije Panarina nepustil od mantinelu do prostoru.

58:27
    Dělovka K’Andre Millera z první skončila v lapačce Jamese Reimera.

57:19

57:02

56:40
    Nepřesností je na obou stranách opravdu mnoho, a tak další šance při hře čtyři na čtyři zatím nepřišla.

55:48
    Obrovský závar byl nyní v brankovišti Igora Šesťorkina, kde se snažili puk za brankovou čáru dotlačit Tomáš Hertl s Timem Meierem, avšak ti úspěšní nebyli.

55:30
    Krátce po vhazování vypálil Timo Meier, avšak Igor Šesťorkin teď svůj tým podržel.