Dortmund – Stuttgart 5:0 (kon.) | Freiburg – W. Brémy 2:0 (kon.) | Hoffenheim – Bayern 0:2 (kon.)
Leverkusen – Wolfsburg 2:2 (kon.) | Augsburg – RB Lipsko 3:3 (kon.) | Mönchengladbach – Frankfurt 1:3 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
0:2 (0:2)
Bayern Mnichov
Sobota 22.10.2022, 15:30 • PreZero Arena (Sinsheim) • Německá Bundesliga • 11. kolo

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 3:10. Střely mimo: 4:13. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 12:8. (17:26:39)

Je za námi utkání dvou naprosto rozdílných poločasů. V tom prvním Bayern zcela dominoval, viděli jsme celou řadu šancí a poločasový stav 2:0 pro hosty díky brankám Musialy a Choupo-Motinga.

Po změně stran už to bylo oboustranné trápení plné faulů, karet a ofsajdů, jen zcela bez gólových příležitostí. V té jediné byl v závěru Mané, ovšem stejně si nepohlídal své postavení.

90+5

90+4
    Sadio Mané se dostal do další možnosti, mířil ale mimo branku.

90+3
    Mathys Tel byl faulován ve středu hřiště, Bayern závěrečné minuty kontroluje stejně s přehledem jako celý zápas.

90+2
    Už se zdálo, že jsme viděli první šanci druhého poločasu, a to rovnou obrovskou, po Daviesově přihrávce totiž minul naprosto prázdnou branku Mané, ovšem znovu byl v ofsajdu.

90+2
    Gravenberchovu přihrávku si nedokázal zpracovat Mané, navíc mu je máván ofsajd. Těch dnes vidíme opravdu obrovské množství.

90+1
    Rozhodčí Jablonski oddaluje závěrečný hvizd o pět nastavených minut.

90
    Po rozehrávce nakrátko a Kramarićově akci se k míči dostal Nsoki, jeho rána z dálky byla pořádně nepřesná.

90
    Angeliňův centr srazil Pavard na rohový kop, ještě je tu jedna standardní situace pro Hoffenheim.

88
    Na Sabitzerův centr si ke vzdálenější tyči nabíhal Mazraoui, ten ale zasáhl hlavu Angeliňa a píská se proti Bayernu.

86
    Mané byl při dalším dlouhém nákopu za obranu přistižen v ofsajdu, navíc z branky včas vyběhl Oliver Baumann.

85
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim:
    ze hřiště odchází Grischa Prömel, přichází Angelo Stiller.

85
    ze hřiště odchází Dennis Geiger, přichází Sebastian Rudy.

84
    Po rohovém kopu nepřesně pálil Sadio Mané.

83
    Gravenberchovu střelu nadrazil Kabak nad domácí branku, následovat bude rohový kop.