Edmonton – St. Louis 0:2 (kon.) | Ottawa – Arizona 6:2 (kon.) | Winnipeg – Toronto 1:4 (kon.)
Montreal – Dallas 2:5 (kon.) | Washington – Los Angeles 4:3 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 3:6 (kon.)
Tampa – NY Islanders 5:3 (kon.) | Nashville – Philadelphia 1:3 (kon.) | Vancouver – Buffalo 1:5 (kon.)
Vegas – Colorado 2:3 (kon.) | Calgary – Carolina 3:2 (po pr.) | Chicago – Seattle 5:4 (kon.)
Detroit – Anaheim 5:1 (kon.) | NY Rangers – Columbus 1:5 (kon.) | Florida – NY Islanders 3:2 (kon.)
Detroit Red Wings
5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
Anaheim Ducks
Neděle 23.10.2022, 23:00 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.

Vítám vás u nedělního programu kanadskoamerické NHL, ve kterém se konkrétně zaměříme na konferenční střet, protože Detroit Red Wings na svém ledě přivítají Anaheim Ducks.

Zápas startuje něco málo po jedenácté hodině večerní.

(2-0-2)

Zvedající se Rudá Křídla mají za sebou povedený vstup do nového ročníku, když se jim zatím podařilo bodovat v každém ze čtyř úvodních duelů. Dvě utkání za sebou nyní sice prohráli v prodloužení, ale stále jsou to získané dva body, které se vždy do tabulky hodně počítají.

Poslední zápasy

Chicago Blackhawks – Detroit Red Wings 4:3 pp.
    Detroit Red Wings – Los Angeles Kings 4:5 pp.
    New Jersey Devils – Detroit Red Wings 2:5

(1-3-1)

Oproti tomu Anaheimu se úvod sezóny příliš nevydařil. Kačeři dokázali zvítězit pouze v úvodním utkání, když na svém ledě porazili Seattle po prodloužení. Následně se vydali na dlouhý trip po druhé straně USA, který jim však příliš nevyšel, jelikož bodovali pouze v jediném ze čtyř utkání, jelikož až proti Bostonu prohráli po samostatných nájezdech.

Boston Bruins – Anaheim Ducks 2:1 sn.
    New Jersey Devils – Anaheim Ducks 4:2
    New York Rangers – Anaheim Ducks 6:4

Detroit Red Wings: Husso (Nedeljkovic) – Chiarot (A), Seider, Määttä, Hronek, Hägg, Lindström – Kubalík, Larkin (C), Raymond – Zadina, Copp, Perron (A) – P. Suter, Veleno, Erne – E. Söderblom, Rasmussen, Sundqvist.
    Trenér: Derek Lalonde

Anaheim Ducks: Gibson (Stolarz) – Fowler (A), Drysdale, Kulikov, Klingberg, Beaulieu, Shattenkirk – Henrique (A), Zegras, Terry – McTavish, R. Strome, Vatrano – Comtois, Lundeström, Silfverberg – Max Jones, Grant, Regenda.
    Trenér: Dallas Eakins

Rozhodčí: L´Ecuyer, Sutherland – Alphonso, Pancich.

Oba týmy jsou již připravené k utkání a na řadě je nyní americká hymna.

00:01

00:18
    Anaheim jde bleskově do čtyřech, protože je na dvě minuty za držení vyloučen Nathan Beaulieu (ANA).

00:35
    Gibson si musel poradit s první vážnou situací, když zneškodnil střelu z velkého úhlu a Kačeři následně vyhodili kotouč ze svého obranného pásma.

00:58
    Hosté se opět osvobozují vyhozením kotouče přes celé kluziště.

01:38
    Larkin nahrál křižně do pravého kruhu Kubalíkovi, avšak ten pouze promáchl. Nicméně domácí jsou stále v držení kotouče.

02:02
    Detroit právě vstřelil branku!
    Red Wings využívají přesilovou hru! Seider nahrál do pravého kruhu Kubalíkovi, jehož dělovku Gibson pouze vyrazil do středu, kde byl zcela volný domácí kapitán DYLAN LARKIN, jenž okamžitou dorážkou poslal kotouč do zcela odkryté brány. Asistence: Dominik Kubalík, Moritz Seider.
    02:02 Dylan LARKIN - 1:0

03:18
    Anaheim dostal puk do svého útočného pásma, ale po souboji v rohu kluziště nakonec hosté o kotouč přišli.

04:05
    Rasmussen poslal puk za bránu Anaheimu, kam si pro něj dojel pouze hostující obránce Drysdale, který následně poslal touš do středního pásma.

04:17
    Ofenzivní akce Kačerů končí na útočné modré, kde se hostující hokejisté dostali do ofsajdového postavení.

04:23
    Red Wings chtěli nahodit puk do svého útočného pásma, ale kotouč byl pouze zblokován na hostující střídačku. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.

04:41
    Lundeström se dostal do střeleckého zakončení ze středu útočného pásma, avšak jeho pokus nakonec letěl hodně mimo bránu Detroitu.

05:13
    Silfverberg byl u pravého mantinelu obklopen dvojicí hráčů, a tak jen poslal kotouč směrem na domácí klec.

05:31
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Ducks vyrovnávají hned ze své první vážnější akce. Henrique přihrál kotouč před bránu Terrymu, který jej z otočky poslal do betonu přesunujícího se Hussa a touš následně zůstal ležet vedle domácího brankáře, kde do něj rychle šťouchl TREVOR ZEGRAS a poslal puk do zcela odkryté brány. Asistence: Troy Terry, Adam Henrique.
    05:31 Trevor ZEGRAS - 1:1

06:44
    Domácím nevyšla jejich útočná rozehrávka, protože kotouč pouze přeměřil celé kluziště a skončil na zakázaném uvolnění.

07:19
    Nepřesnou rozehrávkou se prezentovali i hostující hokejisté, ale vzhledem k tomu, že jeden z obránců Detroitu kotouč mohl hrát, tak se žádný icing nepíská.

07:50
    Domácí zahráli kotouč v útočném pásmu vysokou holí, a tak je hra přerušena a vhazuje se před střídačkou Ducks.

08:09
    Přesilovou hru si vyzkouší i hostující hokejisté, protože je na dvě minuty za sekání vyloučen Lindström (DET).

08:24
    Domácí však začínají své oslabení nejlepším možným způsobem, protože po vyhraném vhazování vyhodili kotouč přes celé kluziště.

08:55
    Kačeři se stále nemohou dostat do svého útočného pásma.

09:13
    Snaha hostujících hokejistů končí na útočné modré, kde se Ducks dostávají do ofsajdu.

09:38
    Fowler vypálil nepřesnou střelu od modré čáry, avšak kotouč se příhodně odrazil k jeho kolegovi Shattenkirkovi, jehož dělovku už musel likvidovat Husso.

09:56
    Gibson musel odpálit puk před dojíždějícím hráčem Detroitu a kotouč nakonec přeletěl celé kluziště, takže je hostům odpískán icing.

10:26
    Detroit tedy přežil své první oslabení na jedničku, když domácí svému soupeři skoro nic nepovolili.

11:14
    Detroit měl menší obtíže s napadáním Anaheimu, ale domácí si díky několika přihrávkách poradili a kotouč je ve středním pásmu.

11:36
    Kačeři jen poslali puk na další zakázané uvolnění, a tak se bude opět vhazovat před bránou Gibsona.

12:00
    Grant po levém křídle vletěl do útočného pásma, kde i zkusil vystřelit a Husso jeho pokus vyrazil na druhou stranu kluziště.

12:32
    Hosté si v útočném pásmu dobře vyměnili kotouč, když Zegras nakonec vystřelil od modré čáry a Husso jeho střelu vyrazil mimo svou klec.

13:10
    Před bránou Anaheimu došlo k potyčce mezi Adamem Ernem (DET) a brankářem Ducks Johnem Gibsonem (ANA). Domácí útočník nakonec dostává dvě minuty za sekání a naopak Gibson vyfasoval hned dva dvouminutové tresty za hrubost a faul loktem, takže Red Wings budou hrát přesilovou hru.

13:28
    Red Wings využívají i druhou přesilovou hru! Domácí si několikrát vyměnili kotouč až nakonec Hronek nahrál do levého kruhu DAVIDU PERRONOVI, jehož okamžitá střela prošla kolem bližší tyče hostující klece. Asistence: Filip Hronek, Dominik Kubalík.
    13:28 David PERRON - 2:1

13:51
    U domácí střídačky došlo k další potyčce, ze které plyne další přesilová hra Red Wings, protože Oscar Sundqvist (DET) dostává dvě minuty za sekání a naopak Maxime Comtois (ANA) hned dvojnásobný trest za hrubost.

13:55
    Po vhazování se hostům podařilo dostat puk alespoň do středního pásma.

14:10
    Tak to byl neskutečný zákrok Gibsona, když Kubalík dostal přihrávku do druhé vlny a jeho okamžitá střela mířila do pravé šibenice hostující klece, ale Gibson se neskutečně natáhl se svou lapačkou a puk chytá. Následně mu i Kubalík dojel pogratulovat k parádnímu zákroku.
    14:10 John Gibson (ANA)

14:58
    Gibson musel předvést další velký zákrok, když byl před ním zcela volný Larkin, jenž si nejprve musel rukou zpracovat těžký pas a následně jeho střelu z bezprostřední blízkosti dokázal vyrazit mimo svou klec.

15:06
    Od modré čáry zkoušel své štěstí Seider a nahození německého obránce skončilo přesně v lapačce Gibsona.

15:21
    Copp dostal přihrávku do pravého kruhu a jeho okamžitá střela končí ve výstroji Gibsona, jenž se stihl přesunout ke své druhé tyči.

15:52
    Až tedy na třetí pokus se Kačerům podařilo ubránit přesilovou hru Detroitu, avšak obrovskou zásluhu na tom má brankář Gibson, který chytil minimálně dvě velké šance domácích.

16:33
    Suter zkoušel překonat Gibsona střelou po ledě, ale brankář Anaheimu žádnou mezírku mezi svými betony neměl a kotouč se od něj pouze odrazil na druhou stranu útočného pásma Red Wings.

17:10
    Detroit držel puk ve svém útočném pásmu, ale domácí se zde nedostali do žádného ohrožení hostující klece, a tak se ke kotouči nakonec dostali Ducks.

17:26
    Anaheim následně přesunul hru do svého útočného pásma, kde byla přihrávka před bránu zblokována až do ochranné sítě.

17:33
    Husso podržel svůj tým, když od modré čáry letěla střela na bránu Detroitu a finský brankář jen vyrazil touš před sebe, kde se k dorážce dostal Regenda, jenže slovenský útočník nedokázal překonat ležícího brankáře Detroitu.

17:33
    Anaheim si však zahraje přesilovou hru, protože je na dvě minuty za krosček vyloučen Filip Zadina (DET).

17:52
    Domácí jdou do tří! Andrew Copp (ANA) je vyloučen na dvě minuty za hákování a Ducks si zahrají velmi dlouhou dvojnásobnou přesilovku.

18:18
    Ducks se však sami vyhánějí ze svého útočného pásma, protože Fowler na modré nezpracoval puk.

18:37
    Anaheim nedokázal přejít do útočného pásma dle pravidel, jelikož akce Ducks skončila na útočné modré, kde se dostali do ofsajdu.

18:52
    Po úspěšném zákroku Hussa proti střele od modré čáry se Detroitu podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

19:18
    Fowler nabil na ránu z první Terrymu, jehož střelu Husso pokryl.

19:39
    Detroit je už ve čtyřech.

19:54
    Domácí přežili dlouhé dvojnásobné oslabení bez inkasované branky a tohle bude do dalších dvou třetin velké povzbuzení pro domácí hokejisty.

20:00

Red Wings odcházejí do šaten mnohem veselejší, protože se jim v první třetině podařilo využít dvě přesilové hry ze tří, ve kterých se prosadili Larkin a Perron.

Anaheim pouze dokázal jednou kontrovat, jelikož se po dorážce trefil Zegras. Kačeři navíc v závěru první třetiny promarnili 101 sekund dlouhou dvojnásobnou přesilovou hru.
    Po první třetině zatím vede domácí Detroit nad Anaheimem o jednu branku.

20:29
    Anaheim nahodil puk do svého útočného pásma, ale zde si jej bez větších potíží přebírají domácí hokejisté.

20:43
    Detroitu však nevyšla následná rozehrávka, protože puk pouze podél mantinelu doklouzal až na zakázané uvolnění.

21:13
    Ofenzivní akce Anaheimu končí ofsajdem, jelikož Zegras byl bez puku v útočné třetině dřív než Henrique s kotoučem.

21:50
    Kulikov vyslal od modré čáry svou střelu, kterou Husso viděl až na poslední chvíli, ale i tak finský brankář stihl zareagovat a kotouč vyrazil.

22:11
    Detroit opět jen poslal puk přes celé kluziště na další zakázané uvolnění.

22:55
    Anaheim uzavřel domácí celek v jeho obranném pásmu, kde nakonec střílel Shattenkirk a jeho pokus zblokoval některý z bránících hráčů.

23:31
    Až nyní se Detroitu podařilo dostat puk ze svého obranného pásma, ale Anaheim se do útoku žene velmi rychle zpět.

23:57
    Fowler dostal přihrávku na modrou čáru a jeho dělovku musel Husso vyrazit mimo svou klec.

24:07
    Domácí hokejisté se dostali do rychlého protiútoku dvou na jednoho, ve kterém nakonec Erne přihrával kotouč před prázdnou klec JOE VELENOVI, jehož sice hlídal Fowler, ale domácí útočník i tak dokázal usměrnit puk do odkryté brány Anaheimu. Asistence. Adam Erne, Pius Suter.
    24:07 Joseph VELENO - 3:1

25:13
    Määttä vypálil od modré čáry a Gibson se jen ohlédl za sebe, ale puk naštěstí pro hostující tým proletěl kolem brány Anaheimu.

25:46
    Anaheim vyhodil puk přes celé kluziště, a tak je Kačerům odpískán icing.

26:34
    Hostujícím hokejistům se nevydařil přechod přes útočnou modrou, kde se Ducks dostali do ofsajdu. Následuje komerční přestávka.

27:34
    Domácí dlouho drželi puk ve svém útočném pásmu, ale domácí si zde nevypracovali žádnou střeleckou pozici a Anaheim nakonec dostal touš do středního pásma.

27:43
    Moritz Seider (DET) putuje na trestnou lavici, jelikož domácí obránce dostává dvě minuty za hrubost, když při přerušené hře u hostující střídačky namáčkl na mantinel Comtoise.

28:10
    Po neúspěšné přihrávce Terryho se k puku dostali domácí, kteří jej ihned vyhodili přes celé kluziště.

28:30
    Kotouč opět míří za bránu Gibsona, kam jej poslal Chiarot, který obral o puk Silfverberga.

28:59
    Z hodně velkého úhlu byla nastřelena tyč domácí klece.

29:24
    Ve vlastním oslabení se do samostatného úniku dostal Suter, ale jeho střelecké zakončení Gibson vytáhl svou rukou!
    29:24 John Gibson (ANA)

29:43
    Ani další přesilová hra Anaheimu brankou neskončí, když je v poslední vteřině kotouč tečován do ochranné sítě.

30:02
    Už kompletní Detroit jen odevzdal puk do středního pásma, kde si jej přebírají hostující hokejisté.

30:26
    Red Wings se dostali do útoku, kde z pravé strany střílel Larkin, jehož střelu zřejmě lehce přizvedl Kubalík a kotouč míří hodně nad bránu Ducks.

31:05
    Comtois přihrál puk na modrou Bealieuovi, jehož následnou střelu Husso vyrazil mimo hrací plochu. Po reklamní pauze se bude vhazovat před brankářem Detroitu.

31:27
    Zadina dostal přihrávku na střed útočného pásma a jeho okamžitou střelou musel Gibson vyrazit za svou klec.

32:05
    Klingberg poslal dlouhý pas na útočnou modrou Vatranovi, jenž pak ihned po přejetí modré střílel a Husso připisuje další zákrok.

32:41
    Klingberg se s pukem dostal mezi kruhy, kde následně nahrával vedle sebe Kulikovovovi, jenž však z velkého úhlu Hussa nepřekonal

33:18
    Domácí se dostali do rychlého protiútoku dvou na jednoho, který tentokrát Red Wings řešili přímou střelou a Gibson byl na svém místě.

33:39
    Anaheim poté opět přenesl hru do svého útočného pásma, kde se kotouč nakonec odrazil mimo hrací plochu.

33:50
    Jones se zpoza domácí klece pokusil překvapit Hussa, když chtěl zasunout puk za jeho záda, jenže brankář Detroitu byl u své tyče připravený.

34:30
    Kačeři jsou v posledních minutách jasně aktivnějším týmem, jenže Anaheimu se nedaří přetavit jejich snahu v nějakou kontaktní branku.

35:02
    Detroitu se podařilo vyvézt puk až do svého útočného pásma, kde naopak zase domácí mohou předvést své ofenzivní choutky.

35:18
    Vše nakonec končí u Gibsona, jenž si musel poradit s nahozením od modré čáry, které vyslal Lindström.

36:07
    Ducks nahodili puk do útočného pásma, ale Husso vypomohl s rozehrávkou, když pro kotouč zajel za svou klec a díky tomu jej mají pod kontrolou domácí.

36:53
    Od modré čáry letěla další střela směrem na bránu Detroitu, kde si Husso připsal další zákrok, ikdyž před ním byla dvojice hráčů přes kterou toho příliš neviděl.

37:11
    Další úspěšný zákrok finského brankáře, jenž si nyní poradil se střelou od levého mantinelu, kterou vyslal Strome.

38:02
    Red Wings se po delší době dokázali usadit ve svém útočném pásmu, kde zatím hledají cestu, jak ohrozit Gibsona.

38:28
    Raymond nakonec dostal hodně na okraji levého kruhu a jeho střelecký pokus vytáhl Gibson koncem své hole.

38:38
    Detroit nahodil kotouč směrem na hostující bránu, kam se řítil Kubalík, ale Gibson raději schoval puk pod svou lapačku.

39:11
    Gibson si připisuje další úspěšný zákrok, když na něj letěla střela od modré čáry, kterou brankář Anaheimu vyrazil do rohu kluziště.

39:42
    Anaheimu se podařilo vytlačit domácí tým do středního pásma a Detroit následně nepřešel správně modrou čáru, kde se Red Wings dostali do ofsajdu.

40:00

Ve druhé třetině se Detroitu podařilo navýšit své vedení, jelikož domácí hokejisté zužitkovali svůj rychlý protiútok na jehož konci byla hokejka Velena.

Anaheim se ve druhé části hodně snažil něco s průběhem zápasu udělat, ale snaha Kačerů jejich druhou branku v zápase nepřinesla, a tak do šaten odcházejí s dvoubrankovou ztrátou.
    Detroit má po druhé třetině zápas slibně rozehrán, jelikož před závěrečnou třetinou vedou domácí o dvě trefy.

40:33
    Anaheim začíná třetí třetinu ve svém útočném pásmu, kde nakonec byla střela od modré čáry z hole Beaulieua zblokována mimo hrací plochu.

41:07
    Detroit jen odevzdal puk za bránu Anaheimu, kde si jej bez větších potíží přebírá Fowler.

41:41
    Red Wings hned se svou první větší návštěvou útočné třetiny udělali horko kolem brány Gibsona, kde se z bezprostřední blízkosti snažila zakončovat hned dvojice domácích hráčů, ale neúspěšně.

42:21
    Määtä vypálil od modré čáry a jeho pokus zaletěl přesně do výstroje hostujícího brankáře.

42:55
    Grant si narazil puk s Regendou, avšak jeho následná střela nemířila mezi tři tyče domácí brány.

43:19
    Detroit bude hrát přesilovou hru, protože si hosté nepohlídali své střídání, a tak střídačka Ducks dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

43:37
    Hronek dostal nabito na modrou čáru a jeho dělovka zaletěla přesně do lapačky Gibsona.

43:44
    Red Wings využívají třetí přesilovou hru! Tak to co nevyšlo DOMINIKOVI KUBALÍKOVI v první třetině, vychází nyní. Sundqvist dostal přihrávku vedle brány Detroitu, odkud hned přihrál na okraj pravého kruhu českému útočníkovi, jenž ze skoro identické pozice mířil do stejného rohu a Gibson zde tentokrát svou lapačku nedostal včas. Asistence: Oscar Sundqvist, Dylan Larkin.
    43:44 Dominik KUBALÍK - 4:1

44:17
    A je tu další přesilová hra domácích hokejistů, protože na trestnou lavici míří Max Jones (ANA), jenž dostává dvě minuty za faul loktem.

45:12
    Sundqvist opět dostal přihrávku vedle brány Anaheimu, odkud opět přihrával do pravého kruhu, kde byl tentokrát Larkin, ale jeho střelu vychytal Gibson.

45:57
    Coppova střela z levé strany byla sražena před bránu Anaheimu, kde se kotouč odrazil od brusle Söderbloma přímo do klece, ale Gibson rychle skočil zpět a kotouč stihl zalehnout.

46:20
    V závěru přesilové hry střílel z hodně velkého úhlu Copp a Gibson si prostor u své tyče pohlídal.

46:37
    Anaheim chtěl nahodit puk do svého útočného pásma, jenže kotouč zamířil přímo na domácí střídačku .

47:12
    McTavish se snažil zasunout puk zpoza domácí klece, kde by zřejmě Husso nebyl, ale brankáře Detroitu zachránili jeho obránci.

48:34
    Gibson musel být znova na pozoru, když si brankář Anaheimu musel poradit se střelou Sundqvista od levého mantinelu.

49:18
    Anaheim zpoza své klece jen poslal puk obloukem až na zakázané uvolnění a hra se vrátí zpět do obranného pásma Ducks.

49:38
    Silfverberg ze středního pásma poslal nepříjemnou skákající střelu směrem na domácí bránu, se kterou si však Husso poradil bez větších obtíží.

50:48
    Husso si připisuje další úspěšný zákrok, když si finský brankář poradil se střelou od pravého mantinelu.

50:53
    Zegras našel skvělým křižným pasem McTavishe, jehož okamžitou střelou však chytil svou lapačkou Husso.

51:30
    Perronovu první střelu zastavil obránce Anaheimu a domácí útočník vzápětí do puku ještě rychle praštil, a ten zaletěl na hruď Gibsona.

52:11
    Drysdale chtěl ve středním pásmu projít přes dvojici domácích hráčů, ale to se mu vůbec nepodařilo, protože mu útočníci Detroitu vystavili tvrdou stopku.

53:07
    Zegras vletěl s pukem po levém křídle, kde chvíli hledal možnost pro přihrávku, ale nakonec z kruhu vystřelil a Husso jeho pokus vyrazil na druhou stranu pásma.

53:49
    Detroit přenesl hru do svého útočného pásma, kde po úspěšném zákroku Gibsona Henrique jen obloukem vyhodil kotouč do střední třetiny.

54:24
    Domácí jeli do rychlého protiútoku dvou na jednoho a první střelu Rasmussena ještě Gibson vyrazil, ale kotouč se s přispěním obránce Klingberga dostal zpět k Rasmussenovi, jenž ho rychle poslal před bránu, kde byl ELMER SÖDERBLOM, který už ho trefil do odkryté klece. Asistence: Michael Rasmussen.
    54:24 Elmer SÖDERBLOM - 5:1

55:21
    Domácí stále nemají dost, když se na bránu Anaheimu valil další útok, ale střelu Erneho zblokoval McTavish.

55:30
    Anaheim šel následně do útoku, jenže hosté skončili hned na útočné modré, kde se dostali do ofsajdu.

55:45
    Erne zkusil tentokrát své střelecké štěstí z druhé strany, když pálil z pravého kruhu, ale jeho pokus nemířil mezi tři tyče.

56:30
    Detroit jen odevzdal puk za bránu Anaheimu, kam se už za ním domácí ani nijak extra neženou.

57:10
    Vatrano přejel s pukem útočnou modrou a ihned ho poslal směrem na domácí klec, kde kotouč skončil pod betony Hussa.

57:49
    Kačeři se po pravé straně snažili dostat do svého útočného pásma, ale obrana Detroitu je zastavila hned na modré čáře.

58:02
    Hosté nyní jen poslali puk podél mantinelu na zakázané uvolnění a vhazovat se bude před bránou Gibsona.

59:00
    Rozběhla se nám poslední minuta tohoto utkání.

59:07
    Veleno po levé straně vjel do útočného pásma, kde ještě vyzkoušel Gibsona, jenž jeho pokus utlumil na své hrudi.

59:12
    Po vyhraném vhazování střílel od modré Lindström a Gibson má opět puk ve své výstroji.

V poslední třetině Detroit potvrdil své vítězství, jelikož domácí přidali ještě dvě úspěšné trefy. K dvěma asistencím totiž v přesilové hře přidal i branku Kubalík a vše poté ještě pátou brankou Red Wings uzavřel mladý Söderblom.

Detroit Red Wings tedy nakonec porazili Anaheim Ducks hladce 5:1.
    Detroit slaví své třetí vítězství v letošním ročníku, které tentokrát odnesl Anaheim

3. Ville Husso (DET) – 31 zákroků

To je tedy z tohoto zápasu vše. Přeji vám příjemný start do nového týdne a někdy znova na počtenou. (01:52:01)

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 3. Larkin (Kubalík, Seider), 14. Perron (Hronek, Kubalík), 25. Veleno (Erne, P. Suter), 44. Kubalík (Sundqvist, Larkin), 55. E. Söderblom (Rasmussen) – 6. Zegras (Terry, Henrique)

Rozhodčí: L´Ecuyer, Sutherland – Alphonso, Pancich

Diváci: 17 932