Pardubice B – Žižkov 0:2 (kon.) | Hr. Králové B – Chlumec n/C 3:0 (kon.) | Zápy – Velvary 1:2 (kon.)
FK Pardubice B
0:2 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
Neděle 23.10.2022, 10:15 • Stadion Pod Vinicí • Česká fotbalová liga (B) • 12. kolo

86
    A co nyní chybělo! Václav Kadlec nabral rychlost na levé straně a běžel vstříc gólmanovi. Fantasticky se ale stihl vrátit jeden ze soupeřů, který mu míč na poslední chvíli vypíchl!

84
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov:
    ze hřiště odchází David Klusák, přichází Michael Hönig.

81
    Střídání v týmu FK Pardubice B:
    ze hřiště odchází Max Jarkovský, přichází Filip Stýblo.

76
    ze hřiště odchází Milan Jurásek, přichází Václav Kadlec,
    ze hřiště odchází Igor Súkenník, přichází Matyáš Buneš.

74
    Následovala rychlá akce domácích, kteří si vytvořili snad první gólovou možnost. Skvělým zákrokem se ale prezentoval Švenger, jenž včasným výběhem míč vyrazil na roh.

72
    Žlutá karta pro tým FK Pardubice B (Samuel Šimek).

70
    ze hřiště odchází Štichauer, přichází Štěpán Dostál.

ze hřiště odchází Radek Voltr, přichází Michal Petráň.

69
    ze hřiště odchází Prošek, přichází David Štrombach.

58
    Žlutá karta pro tým FK Pardubice B (Tomáš Hrnčíř).
    56. VOLTR - 0:2

56
    Žižkov právě vstřelil branku! A už je to dokonce o dvě branky! Viktoria konečně přetavuje svou jasnou převahu v branky, navíc se podruhé v duelu trefil RADEK VOLTR.
    49. VOLTR - 0:1

49
    Žižkov právě vstřelil branku! Jenže o chvilku později už z toho úvodní branka v domácí síti je! Po centru se nejvýše vyšponoval RADEK VOLTR, který na začátku druhého poločasu otevírá skóre zápasu. Vedení hostů je navíc zasloužené.

46
    ze hřiště odchází Miláček, přichází Samuel Šimek,
    ze hřiště odchází Ondřej Chvěja, přichází Akosah.

44
    No, tohle už vypadalo celkem zajímavě! Michal Řezáč ve skluzu posílal míč před bránu, jenže tam vůbec nikdo z jeho spoluhráčů nebyl!

29
    To nevypadalo vůbec špatně! Jirásek vymyslel parádní centr na zadní tyč, kde přesně našel hlavu spoluhráče, jehož pokus vyškrábl Budinský na rohový kop!

10
    Po deseti minutách jsme se dočkali první gólové šance! Budinský podskočil centr, který na byl následně vrácen na penaltu. Tam byl úplně osamocený hráč Žižkova, kterému ale střela vůbec nesedla a domácí gólman v pohodě chytá.