Č.Budějovice – HC Sparta Praha Sledge 0:15 (kon.) | Flamingos Ostrava – SOHO Olomouc 0:9 (kon.) | Havířov – Zlín sledge 0:1 (kon.)
SHK Mustangové – Karlovy Vary 1:9 (kon.)
SHK Mustangové AUTO IN
1:9 (0:2, 0:6, 1:1)
SKV Sharks Karlovy Vary
Neděle 23.10.2022, 12:30 • Pardubice, enteria arena • Česká para hokejová liga • 6. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

Průběžně první tým sledge hokejové ligy v minulém zápase rozstřílel poslední Motor. Sharks vyhráli drtivě 29:1 a upevnili si vedoucí příčku tabulky. Na kontě mají momentálně 15 bodů.

Mustangové si v posledním odehraném utkání nedokázali poradit se Spartou. Soupeři nevstřelili ani gól a padli 0:6. S celkovým počtem 6 bodů zaujímají pátou pozici.

SHK Mustangové AUTO IN: Boček – Doležal (C), Buhr R. – Kolek, Šurc, Tereska, Raška, Michalec, Buhr V., Kořínek, Chudomský, Votruba
    Trenér: Michal Tereska

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Wágner (A), Zelinka, Haas – Michalčín, Jeřábek, Veselý, Kovářík, Geier (C), Sedláček, Karafiát (A)
    Trenér: Miroslav Hrbek

Rozhodčí: Mariánus, Špulák

00:01

00:35
    Zelinka dvakrát prozkoušel brankáře.

00:41
    Ani potřetí Zelinka neuspěl, střela neproklouzla k bráně.

00:55
    Žraloci právě vstřelili branku! Poprvé v utkání se prosazuje hostující KAREL WÁGNER.

02:26
    Mustangové se zatím nedostali z pásma.

02:32
    Wágnerovu přízemní střelu Boček chytá.

03:35
    Přihrávka před bránu na Kovaříka nebyla přesná.

04:36
    Domácí zatím nejsou schopni se dostat z vlastního pásma, Karlovy Vary od prvního hvizdu na puku.

05:38
    Veselý se zbavil obránce, Boček ale zasahuje.

07:03
    Po zásahu Bočka hosté druhou branku nestřílí.

10:52
    Po dlouhé době puk v útočném pásmu Mustangů.

11:44
    Kolkovu střelu Mach vyráží do rohu,

12:16
    Proti Veselému, který měl hodně prostoru na střelu, opět Boček skvěle zasahuje.

13:38
    Žraloci právě vstřelili branku! Po individuální akci Veselého zakončuje po kličce PATRIK SEDLÁČEK.

15:00

V první třetině měly převahu hosté z Karlových Varů, což se také ukázalo. Po gólech Wágnera a Sedláčka vedou 2:0.

15:01

15:30
    Karlovarský útočník zastaven u mantinelu, následuje vhazování.

16:14
    Na Patrika Sedláčka čekala odkrytá brána, ale snažil se ještě své zakončení vyšperkovat a už nezakončil! Následně Mustangy zachránila horní tyč po tečovaném odrazu vlastního hráče.

17:37
    Doležal pronikl mezi dvěma hráči ve středním pásmu, přihrávku ale neadresoval přesně.

19:09
    Sedláček neposlal Jeřábkovi přesnou přihrávku před bránu.

20:08
    Žraloci právě vstřelili branku! Hosté perfektně využili protiútok, Sedláček předložil kotouč FILIPOVI VESELÉMU, který trefil horní část branky.

21:42
    Veselý připravil střeleckou pozici Zelinkovi, který přízemním pokusem těsně minul levou tyč!

22:25
    Žraloci právě vstřelili branku! Čtvrtý gól Karlových Varů střílí opět FILIP VESELÝ, který dostal od Zelinky pas před prázdnou bránu.

23:39
    Žraloci právě vstřelili branku! Krásnou akcí na jeden dotek byla potrestána chyba obrany, na konci akce byl JOSEF JEŘÁBEK.

23:51
    Žraloci právě vstřelili branku! FILIP VESELÝ kompletuje hattrick jednoduchým zakončením na Bočka.

25:51
    Žraloci právě vstřelili branku! Za další dvě minuty je tu v pořadí už sedmá branka, po vyražené střele Wágnera se ke střele dostal PATRIK SEDLÁČEK.

26:33
    Veselý orazítkoval horní tyč.

26:51
    Žraloci právě vstřelili branku! Zakončení nemusí Veselého mrzet, protože následně připravil gólovou šanci pro RADKA ZELINKU.

27:44
    Mustangové se po několika minutách dostali alespoň na chvíli k puku, Votruba ale poslal puk mimo své spoluhráče.

28:22
    Boček zastavuje Sedláčkovu střelu.

29:33
    Václav Kovařík se ocitl sám za všemi hráči, ale Boček jej skvěle vychytal!

30:00

Ve druhé části navýšily Karlovy Vary výrazně své vedení, zejména zásluhou Filipa Veselého, který má podíl na pěti gólech.

30:01

31:08
    Zelinka si vyjel zpoza brány a poté také zakončil, na Bočka si ale tentokrát nepřišel.

32:03
    Doležal odstavil Sedláčka u mantinelu, nic z toho ale pro domácí nebylo.

33:11
    Hosté si neporuzměli v rozehrávce a vyprodukovali zakázané uvolnění.

34:26
    Wágner čekal se střelou příliš dlouho a obrana k němu dostoupila.

34:59
    Žraloci právě vstřelili branku! Devátou branku hostujícího týmu vstřelil VÁCLAV KOVAŘÍK.

36:53
    Wágner byl chvíli volný, a tak neváhal a vystřelil téměř z poloviny hřiště. Puk letěl vysoko nad bránu.

39:25
    Vhazuje se v pásmu hostů.

40:58
    Doležal se hnal do pásma, spoluhráč ale puk nezískal.

41:24
    Pardubice právě vstřelily branku! Domácí se přeci dočkali gólu. Michalec si počkal na vhodný moment a přihrál puk na PAVLA DOLEŽALA, který s pomocí břevna vstřelil branku

43:46
    Sharks jsou nadále na puku, do žádných šancí je ale domácí nechtějí už pustit.

Třetí třetina se za jasně rozhodnutého stavu poklidně dohrávala a Mustangové se za radosti domácího publika dočkali také gólu na konečných 1:9. (14:12:15)

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 42. Doležal (Michalec, Kořínek) – 1. Wágner (Sedláček), 14. Sedláček (Veselý), 21. Veselý (Sedláček), 23. Veselý (Zelinka, Sedláček), 24. Jeřábek (Sedláček, Wágner), 24. Veselý (Zelinka, Wágner), 26. Sedláček (Wágner), 27. Zelinka (Veselý), 35. Kovařík (Sedláček, Wágner)

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Wágner (C), Zelinka (A), Haas – Michalčín, Jeřábek, Veselý, Kovářík, Geier, Sedláček, Karafiát