Nové Zámky – Nitra 8:1 (kon.) | Michalovce – Košice 4:1 (kon.) | HC Slovan – Poprad 5:0 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Prešov 6:5 (po pr.) | Zvolen – Trenčín 5:2 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
HC Košice
sk Neděle 23.10.2022, 16:30Tipos Extraliga (SR) • 12. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:30.

Prajem pekný deň pri sledovaní dnešného online prenosu.

Dnes budeme sledovať zápas slovenskej extraligy.

Zápas medzi HK Ingema Michalovce a HC Košice prináša vždy výborný hokej, elektrizujúcu atmosféru a veľa gólov. Uvidíme ako to bude vyzerať dnes. Domáci hokejisti sú doma veľmi silní a budú to chcieť potvrdiť. Hostia nemajú ideálny začiatok sezóny, ale stále sa to môže všetko otočiť a sezóna môže byť úspešná.

Posledné vzájomné zápasy

Michalovce : Košice 3:2

Košice : Michalovce 2:1 pp

Michalovce : Košice 4:1

Košice : Michalovce: 2:6

Úvodné zostavy:

HK Dukla Ingema Michalovce: Škorvánok (Vošvrda) – Glazkov, Michalčin – Hammond, Osburn – Mihálik, Macejko – Buc, Suja, Žitný – Lapšanský, Pavlovs, Zabusovs – Paločko, Galamboš, Vašaš – Chalupa, Bjalončík, Bezúch
    Tréner: Thomas Coolen

HC Košice: Riečický (Durný) – Southorn, Olsson – Deyl, Šedivý – Novota, Ferenc – Bartoš – Jääskeläinen, Campbell, Leskinen – Watling, Chovan, Bartánus – Tybor, Slovák, Lamper – Havrila, Linet, Jokeľ
    Tréner: Dan Ceman

Rozhodca: Kalina, Smrek – Hajnik, Durmis.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

00:01
    Úvodné buly pre domácich hokejistov.

01:11
    Domáci zakladajú útočnú akciu spoza svojej brány.

02:16
    Leskinen vybojoval puk, nahodil puk na Škorvánka, ale ten bez problémov chytá.

03:07
    Buc strieľal z rohu ihriska, ale Riečicky v pohode chytá.

04:22
    Zatiaľ sledujeme opatrný začiatok zápasu.

05:09
    Oliver Jokeľ dostal výbornú prihrávku od Lineta, ale jeho zakončenie mierilo len do betónov Škorvánka.

06:26
    Jakub Suja v peknej individuálnej akcii. Dostal sa až k zakončeniu, ale jeho pokus kryje Riečický.

07:08
    Ferenc strieľal od modrej čiary, ale jeho pokus bol zblokovaný na ocharanú sieť.

07:26
    Dukla Michalovce dala gól! Strelcom gólu je FILIP VAŠAŠ!. Domáci hokejisti idú do vedenia! Matúš Paločko vybojoval puk za bránou a dobrou prihrávkou našiel pred bránou voľného Filipa Vašaša, ktorý prestrelil Dominika Riečického v bráne hostí. Asistencie: Paločko, Michalčin.

08:46
    Veľký tlak Michaloviec. Dominik Riečický v jednom ohni! Najprv strieľal Lapšanský a následne aj Zabusovv, ale hosťujúci golman držím svoje mužstvo.

10:11
    Bjalončík si vymenil puk s Bezúchom a vypálil, ale opäť chytá výborný Riečický.

11:36
    Domáci sú dnes zatiaľ lepším tímom. Hostia môžu byť radi, že zatiaľ inkasovali len raz.

12:36
    Paločko strieľala z ľavého kruhu, netrafil však bránu. Domáci sú v pásme

14:07
    Watling vyviezol puk z tretiny, prihral na Chovana, ktorý strieľal, ale Škorvánek v pohode puk chytil.

15:46
    Dukla Michalovce dala gól! Strelcom gólu je ROMAN ŽITNÝ! Domáci zakombinovali v útočnej tretine. Jakub Suja prihral na Dávida Buca, ktorý zdvihol hlavu, videl pred bránou Romana Žitného, ten jeho prihrávku zúžitkoval a tak Michalovce vedú u 2:0. Asistencie: Buc, Suja

16:58
    Bartánus sa natlačil pred Škorvánka. Domáci brankár mu puk vypichol. K puku sa dostal Chovan, vypálil, ale netrafil bránu.

17:56
    Galamboš sa dostal do úniku z pravej strany, vypálil, ale jeho zakončenie letelo mimo bránu.

18:22
    Bjalončík pálil bombu z kruhov, ale Riečický chytá a prerušuje hru.

19:00
    Začala posledná minúta prvej tretiny.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

Skončila sa nám prvá tretina zápasu. Michalovce ju vyhrávajú 2:0. Domáci boli lepším tímom a hostia z Košíc môžu byť radi, že je výsledok len o 2 góly. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:45
    Domáci hokejisti su nasťahovaní v útočnom pásme.

21:48
    Paločko prihrával na modrú čiaru na Michalčina, ktorý z prvej strieľal, ale jeho pokus bol zblokovaný.

22:18
    Southorn spravil veľkú chybu v rozohrávke, k puku sa dostal Bjalončík, ktorý pálil hneď z prvej, ale Riečický chytá.

23:06
    Dávid Buc dostal pred bránku prihrávku od Žitného, strieľal, ale opäť chytá Dominik Riečický.

23:56
    Vylúčenie v tíme Košíc. Na trestnú lavicu si sadá Marek Slovák za krošček.

24:23
    Michalovce sú naštahované v útočnom pásme. Buc strieľal z kruhov, ale netriafa bránu.

25:09
    Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

25:56
    Hostia sú už v plnom počte.

26:45
    Buc opäť vypálil a neskutočný zákrok lapačkou chytá Riečický.

27:03
    Domáci pokračujú vo výbornej hre a sú veľlmi aktívni.

28:05
    Košice dali gól! Strelcom gólu je MICHAL CHOVAN! Veľká skrumáž pred bránkou Michaloviec končí gólom Košíc. Pred bránou sa výborne zorientoval Tybor, ktorý posunul puk na lepšie postaveného Michala Chovana, ktorý strieľa gól do odkrytej brány. Asistencie: Tybor, Bartánus

29:44
    Vylúčenie v tíme Košíc. Radek Deyl dostáva 2 minúty za držanie

30:09
    Košice sa oslobodzujú vyhodením puku cez všetky čiary.

31:21
    Veľká šanca domácich. Bjalončík vypálil bombu z kruhov a na bráne Riečického zvoní tyč!

31:49
    Hostia sú v plnom počte.

32:12
    Southorn pálil od modrej čiary. Škorvánek vyráža jeho strelu a k puku sa dostal Chovan, ale v poslednej chvíli mu puk vypichol Glazkov.

33:30
    Hra sa vyrovnala. Watling hodil puk na domácu bránu, ale Škorvánek chytá.

35:08
    Olsson si pekne prebral prihrávku od Southorna, vypálil z kruhov a Škorvánek opäť prerušuje hru.

36:25
    Sledujeme teraz viacero nepreností na oboch stranách.

38:00
    Colin Campbell zahodil veľkú šancu! Ocitol som sám pred Škorvánkom, vystrelil, ale domáci golman vytiahol parádny zákrok a puk priľahol.

39:00
    Začala posledná minúta druhej tretiny.

39:28
    Vylúčenie na strane Michaloviec. Jakub Suja dostáva 2 minúty za podrazenie.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

Skončila sa nám druhá tretina v ktorej sme videli jediný gól a strelili ho hostia z Košíc. Konkrétne Michal Chovan. Hostia vyrovnali hru a tak máme pred treťou tretinu všetko otvorené

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:22
    Hostia pokračujú v presilovej hre a už sú usadení v útočnej tretine.

41:02
    Bartánus prihral pred bránu Chovanovi, ktorý strieľlal, ale Škorvánek jeho pokus chytá.

41:28
    Domáci hráči sú už v plnom počte.

42:13
    Veľká šanca domácich! Lapšanský nahodil na Riečického, ktorý puk vyrazil a Bjalončík netrafil puk pred prázdnou bránou!

43:46
    Zabusovs sa dostal do veľkej šance! Riečický vytiahol bravúrny zákrok a z brankovej čiary puk vyrazil!

44:56
    Košičania zatlačili domácich. Hostia budú hrať presilovú hru.

45:04
    Vylúčenie v tíme Michaloviec. Ivan Glazkov dostáva 2 minúty za krošček

45:22
    Košičani vyhrali buly v útočnom pásme. Od modrej čiary strieľal Southorn. Škorvánek puk chytá.

46:54
    Hostia majú veľký tlak. Dokmáci držia vedenie zubami nechtami.

47:04
    Domáci sa úbránili a už sú v plnom počte.

47:41
    Dukla Michalovce dala gól! Strelcom gólu je MATÚŠ PALOČKO! Osburn nahodil puk na Riečického, ktorý puk len vyrazil pred seba a tam bol voľný Matúš Paločko, ktorý dáva tretí gól Michaloviec. Asistencie: Osburn

48:31
    Michalovce vedú opäť o dva góly a sú bližšie k trom bodom.

49:05
    Vylúčenie v tíme Košíc. Patrik Lamper dostáva 2 minúty za seknutie

49:57
    Michalovce takmer dali 4 gól. Pavlovs triafa prudkou strelou tyč Riečického brány.

51:05
    Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

51:28
    Vylúčenie v tíme Michaloviec. Matúš Paločko dostáva 2 minúty za sekanie.

51:28
    Vylúčenie v tíme Košíc. Na trestnú lavicu si sadá Ville Leskinen za krošček.

52:09
    Hráme 4 na 4 a je viac priesotre na ľade. Uvidíme komu to bude vyhovovať.

53:11
    Hostia vo veľkej šanci! Najprv strieľal Jääskeläinen a dorážal Campbell, oba pokusy výborný Škorvánek chytá.

53:28
    Obidva celky sú už v plnom počte.

54:23
    Košice sa tlačia do útoku, ale domáci sa umne bránia.

55:26
    Bartánus si dokorčuloval puk, prihrával na modrú čiaru na Southorna, ale ten puk stratil. Domáci idú do útoku.

56:13
    Škorvánek prikryl puk a bude sa vhadzovať po jeho pravici.

57:08
    Zabusovs strieľal spoza protihráča, jeho pokus letí mimo bránu Riečického.

57:57
    Radoslav Tybor si nakorčuloval do útočnej tretiny a vypálil dobrú strelu, ktorou triafa tyč domácej brány!

58:00
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

58:23
    Hostia hrajú bez brankára!

59:50
    Dukla Michalovce dala gól! Strelcom gólu je JAKUB SUJA! Suja vybojoval puk v obrannej tretine, potiahol ho a strieľa štvrtý gól domáceho mužstva. Rozhoduje tým tento zápas. Bez asistencie

Domáci hokejisti zvíťazili dnes 4:1 a berú všetky tri body. Boli poväčšinu zápasu lepším mužstvom a tak si toto víťazstvo zaslúžili. V tretej tretine sme videli dva góly a oba na domácej strane. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný večer. (18:48:59)

Lissko

Branky a nahrávky: 8. Vašaš (Paločko, Michalčin), 16. Žitný (Buc, Suja), 48. Paločko (Osburn), 60. Suja – 29. Chovan (Tybor, Bartánus)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánok (Vošvrda) – Glazkov, Michalčin – Hammond, Osburn – Mihálik, Macejko – Buc, Suja, Žitný – Lapšanský, Pavlovs, Zabusovs – Paločko, Galamboš, Vašaš – Chalupa, Bjalončík, Bezúch
    Trenér: Thomas Coolen

Trenér: Dan Ceman

Rozhodčí: Kalina, Smrek – Hajnik, Durmis