Zlín – Jihlava 1:3 (kon.) | Pardubice B – Vsetín 1:4 (kon.) | Šumperk – Sokolov 4:3 (po pr.)
Poruba 2011 – Prostějov 4:3 (kon.) | Kolín – Litoměřice 2:1 (po pr.) | Frýdek-M. – Třebíč 6:2 (kon.)
Slavia – Přerov 0:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 26.10.2022, 18:00 • Zimní stadion města Kolín. • Chance liga • 16. kolo

45:15
    Koukal vystihl rozehrávku hostů, už se tak hnal dopředu. V brejku dvou proti jednomu hledal Veselého, jenže za brzdu zatáhl Jícha, který fauloval.

39:25
    Na závěr třetiny si zahrají hosté přesilovku, Niko diskutabilně podrazil Kracíka, dostává dvě minuty.