Columbus – Arizona 3:6 (kon.) | Boston – Dallas 3:1 (kon.) | Montreal – Minnesota 1:3 (kon.)
Detroit – New Jersey 2:6 (kon.) | NY Rangers – Colorado 2:3 (1:2 po s.n.) | Chicago – Florida 4:2 (kon.)
Calgary – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Seattle – Buffalo 5:1 (kon.) | Los Angeles – Tampa 4:2 (kon.)

3. Michael Stone (CAL) – 1+0 (05:43:29)

Poslední třetina gól nepřinesla. Calgary si pohlídalo tříbrankový náskok a dokráčelo si pro další vítězství. V tabulce je tak druhé s deseti body po šesti zápasech. Pittsburgh je stále třetí s devíti body po sedmi utkáních.

59:08
    Mangiapane dostal nabito po buly. Jeho rána ale DeSmithovi sedla, i když byla docela povedená.

58:49
    Calgary nyní dobře napadá v útočném pásmu nepouští soupeře k rozehrávce a přechodu do útoku.

58:18
    Marksttröm se musel mít na pozoru. Jednoduše ale kotouč vyrazil betonem.

58:00
    Probíhají poslední dvě mnuty zápasu.

57:09
    Domácí se dostali do přečíslení tři na dva, které zakončoval Lucic. DeSmith byl ale tentokrát úspěšný-

56:49
    Pittsburgh se ještě snaží. Utkání se už ale spíše dohrává.

55:58

55:55
    A ještě jednou zvládnou plameny vyhodit, než skončí další velice nepovedená přesilovka hostujícího celku.

55:36
    Pittsburghu se znovu nepodařilo si vypracovat akci a vystřelit, a musel do středního pásma.

55:09
    Daůší dvě vyhození Flames zkrátily přesilovku soupeře už jen na něco málo přes čtyřicet sekund.

54:34
    Letangova extra tvrdá dělovka jen s velkým zvukovým efektem narazila do brankáře Markströma.

54:13
    Flames soupeře rychle vyhnali z pásma. Podařilo se jim to ale jen do střední třetiny.

53:58
    Vyloučení v týmu Calgary Flames:
    Mikael Backlund – 2 min., držení hole.

53:42
    Buly před domácí brankou vyhrál Pittsburgh a okamžitě také pálil. Markström ale předvedl další parádní zásah.

52:47
    Jeden z hostů se hnal za kotoučem přes celé kluziště, ale nedohnal ho. Píská se další zakázané uvolnění.

51:58
    Před brankou Flames se vytvořila skrumáž. Několik hokejistů hostů se snažilo dorážet a vysekat kotouč zpoza brankáře Markströma.

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 15. Kadri (Mangiapane, Dubé), 18. Kadri, 23. Huberdeau (R. Andersson, Kadri), 32. Mi. Stone (Lucic, B. Ritchie) – 25. Malkin (Carter, Poulin)

Calgary Flames: Markström (Vladař) – C. Tanev (C), Weegar, R. Andersson, Hanifin, Mi. Stone, Zadorov – Toffoli, E. Lindholm, Huberdeau (A) – Mangiapane, Kadri, Dubé – Coleman, Backlund (A), Lewis – B. Ritchie, Rooney, Lucic.
    Trenér: D. Sutter

Pittsburgh Penguins: DeSmith (Jarry) – Letang (A), Dumoulin, Petry, M. Pettersson, Rutta, P. Joseph, Ruhwedel – Rakell, Crosby (C), Heinen – Rust, Malkin (A), Kapanen – Carter, Poulin, McGinn – Archibald, Poehling, Caggiula.
    Trenér: M. Sullivan

Rozhodčí: D. O'Rourke, M. Marković