Skalica – Trnava 2:1 (po s.n.) | Martin – Brezno 4:1 (kon.) | Žiar nad Hronom – Vlci Žilina 7:0 (kon.)
Humenné – Modré Krídla 6:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Levice 4:0 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
HK Levice
sk Středa 26.10.2022, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • 1. liga (SR) • 10. kolo

Považská Bystrica si poradila s Levicami 4:0 a pripisuje si tri body do tabuľky. Jakub Cíger strelil dva góly, ale hrdinom zápasu a domáceho tímu je Maximilián Pajpach, ktorý vychytal čisté konto. Hostia by ho asi ani neprekonali aj keby hrali do rána, pričom podali sympatický výkon. Z tohto zápasu je to všetko, ďakujem vám za pozornosť a želám ešte pekný večer. (20:09:42)

59:35
    Na záver ešte prečíslenie domácich! Tománek to vzal na seba, kľučkou obišiel hosťujúceho hráča, ale puk nedokázal dotlačiť do brány.

59:15
    Píska sa ofsajd na domácej strane.

58:37
    Považskobystričania sa už nikam neponáhľajú a držia sa s pukom pri svojom brankárovi.

58:00
    Dve minúty do konca tretej tretiny a dovolím si povedať, že aj samotného zápasu.