Boston – Detroit 5:1 (kon.) | Philadelphia – Florida 4:3 (kon.) | Ottawa – Minnesota 2:4 (kon.)
Buffalo – Montreal 2:3 (kon.) | Nashville – St. Louis 6:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 5:6 (kon.)
Dallas – Washington 2:0 (kon.) | Seattle – Vancouver 4:5 (kon.) | San Jose – Toronto 4:3 (po pr.)
Los Angeles – Winnipeg 4:6 (kon.)
Buffalo Sabres
2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
Montreal Canadiens
Pátek 28.10.2022, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

43:11
    Dvě minuty za podrážení vyfasoval Owen Power. Šance pro Montreal udeřit v přesilovce.

33:13
    Dvě minuty za podrážení obdržel Chris Wideman. Buffalo má k dispozici přesilovku.

25:57
    Mike Hoffman u mantinelu dohrál Dylana Cozense. Útočník Canadiens je vyloučen za krosček.

18:34
    Kirby Dach zahákoval domácího Quinna a v závěru první třetiny tak míří na trestnou lavici.

07:27
    První přesilovku si zahrají hosté. Sean Monahan je vyloučen za podrážení.

03:13
    Další vyloučení na domácí straně. Za nedovolené bránění je potrestán John Peterka.

00:22
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres:
    Tage Thompson – 2 min., nedovolené bránění.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 21. J. Skinner (Tuch, Quinn), 53. Cozens (Bryson, Pilut) – 14. Gallagher (Jos. Anderson, Dvorak), 47. Guhle (Savard, Caufield), 57. Gallagher (Savard)

Buffalo Sabres: Comrie (Cra. Anderson) – Ljubuškin, Dahlin (A), Bryson, Power, Fitzgerald, Pilut – Tuch, Ta. Thompson, J. Skinner – Olofsson, Mittelstadt, Krebs – Peterka, Cozens, Hinostroza – Okposo (C), Girgensons (A), Quinn.
    Trenér: Don Granato

Montreal Canadiens: Montembeault (Allen) – Savard (A), Guhle, Kovacevic, Harris, Wideman, Xhekaj – Hoffman, Suzuki (C), Caufield – Drouin, Dach, Monahan – Gallagher (A), Dvorak, Jos. Anderson – Dadonov, Evans, R. Pitlick.
    Trenér: Martin St. Louis

Rozhodčí: MacDougall, Sutherland – Smith, Brisebois

Diváci: 12 735