Hvězda Praha – Slavia 2:0 (kon.) | Kladno – Chomutov 4:3 (2:1 po s.n.) | Mountfield HK – Jihlava 2:3 (po pr.)
Tábor – Motor ČB 2:4 (kon.) | Sparta – K. Vary 3:2 (po pr.) | Poruba – Kometa Brno 3:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 5:4 (kon.) | HK MD Šumperk – Přerov 0:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 5:0 (kon.)
Zlín – Vítkovice 5:4 (kon.) | Plzeň – HC Litvínov 2:1 (kon.)
HC Sparta Praha
3:2 (2:0, 0:0, 0:2 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 29.10.2022, 13:00 • Sportovní hala Fortuna, Praha 7–Bubeneč • Extraliga dorostu • Skupina Západ

62:50
    Sparta právě vstřelila branku!
    Máme rozhodnuto, bod navíc si na své konto dnes připíší domácí hokejisté! Necelé tři minuty po startu prodloužení o jejich vítězství zakončením z pravé strany rozhoduje DAVID HRUBÝ – 3:2! Asistence: Petr Poláček.

52:36
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Máme vyrovnáno, energetici využívají přesilovku a sedm a půl minuty před koncem prostřední části začínáme zase od začátku! Z bezprostřední blízkosti brankoviště se prosadil MATĚJ ZEMAN, jehož zakončení z pozice u pravé tyče proklouzlo za brankovou čáru – 2:2! Asistence: Vojtěch Čihař, Jakub Galnor.

46:18
    Západočeské střelecké trápení bylo prolomeno, ve Sportovní hale Fortuna je to znovu jen o branku! O kontaktní gól se postaral VOJTĚCH ČIHAŘ, kterého si sparťanská obrana nezvládla pohlídat a jeho zakončení se štěstím zajelo za Koglera – 2:1! Bez asistence.

05:52
    Tak tohle bude Oršuláka možná ještě nějakou dobu budit ze spaní! Střelu VÁCLAVA NESTRAŠILA z prostoru pro vhazování totiž vyrazil vysoko nad sebe, přičemž kotouč následně dopadl za jeho záda a odrazil se do branky – 2:0! Asistence: František Netušil.

04:51
    Poláčkův výpad sice gólem neskončil, nájezd FRANTIŠKA NETUŠILA už ale síť rozvlnil! Domácí útočník bekhendem poslal kotouč nad beton bezmocného karlovarského gólmana, čímž otevřel skóre dnešního střetnutí – 1:0! Asistence: Richard Žemlička, Václav Nestrašil.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 5. Netušil (Žemlička, Nestrašil), 6. Nestrašil (Netušil), 63. Hrubý (Poláček) – 47. Čihař, 53. Zeman (Čihař, Galnor)

HC Sparta Praha: Kogler (Tvrzník) – Cichoň, Marton (A), Janský, Byakov, Hašek, Dufek, Malínek, Hlinka, Trachta, Netušil, Žemlička (A), Novotný, Jakab, Marek, Poláček (C), Nestrašil, Hrubý.
    Trenér: František Ptáček.

HC Energie Karlovy Vary: Oršulák (Psohlavec) – Cipko, Pelikán, Postl, Hynek, Holejšovský (C), Dyk – Galnor, Čihař, Poizl, Wardas, Záhejský, Pastor (A), Váňa, Šilhan, Zeman (A).
    Trenér: Martin Gombár.

Rozhodčí: Hornáček – Hlinka, Deja.