Hvězda Praha – Slavia 2:0 (kon.) | Kladno – Chomutov 4:3 (2:1 po s.n.) | Mountfield HK – Jihlava 2:3 (po pr.)
Tábor – Motor ČB 2:4 (kon.) | Sparta – K. Vary 3:2 (po pr.) | Poruba – Kometa Brno 3:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 5:4 (kon.) | HK MD Šumperk – Přerov 0:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 5:0 (kon.)
Zlín – Vítkovice 5:4 (kon.) | Plzeň – HC Litvínov 2:1 (kon.)
HK Mladí Draci Šumperk
0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 29.10.2022, 14:00 • Šumperk, Škoda aréna • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Draci tak na svém stadionu prohrávají konečným výsledkem 0:2, během utkání měli 6 přesilovek, ale žádnou nedokázali zužitkovat a tak vyhrává Přerov. (16:02:54)

58:48
    Ryšavý si připisuje další zákrok, poté vyráží k mantinelu.

58:15
    Draci zkoušejí hru v šesti bez brankáře.

58:00
    Poslední 2. minuty třetí části.

57:39
    Oddechový čas pro tým HK Mladí Draci Šumperk.

56:52

55:39
    Draci si vytvořili dobrou možnost, kdy Seidenglanz dostal přihrávku na kruh, ale než se připravil ke střele tak se stihl brankář přesunout a v klidu vyráží.

54:52
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov:
    Lazhnevskyi – 2 min., krosček.

52:25
    Další střela z domácí hokejky šla mimo klec.

50:57
    Cabadaj se se svým spoluhráčem dostali do přečíslení, ale v poslední chvíli Přerov zakročil.

40:01

V druhé části se žádná úprava skóre nekonala a tak před poslední třetinou je skóre na ledě Draků stále 0:2 pro Přerov.

Další třetina začne přibližně v 15 30 hod.

40:00

38:01
    Icing hostí.

37:38
    Draci měli už 4 přesilové hry, ale ani jednu ve prospěch snížení nepříznivého skóre nedokázali využít.

27:01
    Pluskal se dostal znovu do šance, ale Přerov se dokázal se štěstím ubránit.

25:49
    Pluskal se dostal do útočného pásma ještě hledal spoluhráče, ale obrana soupeře se vrátila a kotouč sebrala na své hole.

24:17
    Šumperští se dostali do přečíslení, ale šanci nevyužili.

23:57
    Úmyslný ofsajd, hra se přesunuje do obrany Draků.

22:00

21:29
    Po dalším boji hokejistů ve žlutém si připisuje další zákrok Ryšavý.

20:10
    Icing hostů.

20:05
    Domácí zahajují druhou část vítězným vhazováním ve středovém kruhu.

20:01

První třetina je pryč a Draci na svém ledě prohrávají 0:2.

Další třetina začne přibližně ve 14 50 hod.

20:00

17:47
    Červenka – 2 min., sekání.

15:31
    Přerov právě vstřelil branku! Zubr navyšuje náskok při využití klasické přesilovky, Dobřecký poslal kotouč na PETRA KURIALA a ten přesně zakončil. Asistence: Adam Dobřecký, Filip Koudela.

15:49
    Šumperk se dostal k další možnosti, brankář i tentokrát vše chytil.

14:59
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk:
    Souček – 2 min., krosček.

14:18
    Přerov právě vstřelil branku! Hosté jdou do vedení, kdy se přesně trefil ONDŘEJ POLAME.

11:26
    Maurer – 2 min., hákování.

09:42
    Polame – 2 min., hákování.

07:23
    Martiňák se dostal za obranu k zakončení, Ondráček zasahuje.

06:41

04:41
    Udovenko – 2 min., hákování.

01:46
    Přerov vybojoval pásmo, gólman přerušuje hru.

00:03

00:01

HK Mladí Draci Šumperk: Ondráček (Habas) – Souček, Cabadaj, Jarmara "C", Březina, Prokop, Veselý – Pospíšil, Karas, Verner "A", Seidenglanz "A", Škrabal, Mácha, Hejátko, Maurer, Záruba, Pluskal, Pazourek.
    Trenér: Radek Kučera

HC ZUBR Přerov: Ryšavý (Šejba) – Polame "A", Janek, Udovenko, Pohanka, Škňouřil "C" – Mráček, Netopil, Červenka, Koudela, Lazhnevskyi, Kurial, Martiňák, Šindler, Dobřecký, Šťastný, Dobša "A", Macek.
    Trenér: David Kudělka

Rozhodčí: Poláček – Kociňák, Šobáň.

Domácí po 11. kolech mají 3 výhry, 5 proher, 1 zápas vyhráli v prodloužení a 1 na nájezdy, v jednom případě padli na nájezdy ve Vítkovicích. V tabulce jsou na 6.místě se 14 body.

Hosté mají odehráno stejně zápasů, z nich vyhráli 4 v základní hrací době, v 6 bojích prohráli a v proti Olomouci prohráli v prodloužení.