Hr. Králové – Pardubice 1:3 (kon.) | Jablonec – Č. Budějovice 3:0 (kon.) | Ostrava – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Zlín – Plzeň 0:3 (kon.)
FC Hradec Králové
1:3 (0:0)
FK Pardubice
Sobota 29.10.2022, 15:00 • Lokotrans aréna, Mladá Boleslav • FORTUNA:LIGA • 14. kolo
    76. Dominik JANOŠEK - 1:3

76
    Pardubice právě vstřelily branku! Nyní to ale vypadá, že je pomalu ale jistě rozhodnuto! Matěj Helešic z první našel nabíhajícího DOMINIKA JANOŠKA, který prudkou ranou trefuje prostor u bližší tyče. Dominik Janošek hraje skvělou partii, dnes zapisuje už druhý přesný zásah.
    71. Pavel ČERNÝ - 1:2

71
    Pardubice právě vstřelily branku! Pozor, hosté otáčejí stav utkání! Dominik Janošek si vzal na starosti další standardní situaci. Jeho centr byl sice odvrácen, jenže míč se odrazil přesně proti PAVLU ČERNÉMU, jehož volej končí v pravém horním růžku! Pro útočníka hostů se jedná o letošní první gól.
    58. Filip KUBALA - 1:1

58
    Hradec Králové právě vstřelil branku! Vedení hostujícímu celku dlouho nevydrželo, domácí totiž srovnávají! Jeden z domácích totiž podskočil centr Ryneše. Míč se tak dostal přesně k FILIPU KUBALOVI, který si míč parádním prvním dotykem zpracoval, načež zamířil do sítě.
    50. Dominik JANOŠEK - 0:1

50
    Pardubice právě vstřelily branku! A je z toho branka, hosté jdou po pěti minutách druhého poločasu do vedení! Přímý kop si na starosti vzal DOMINIK JANOŠEK, jehož parádní rána končí v šibenici! Nádhera, Michal Reichl neměl absolutně šanci na zákrok proti této ráně.