Bohemians B – Č. Budějovice B 1:0 (kon.) | Hostouň – Sokolov 3:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
1:0 (0:0)
Dynamo České Budějovice B
Neděle 30.10.2022, 10:15 • SK Čechie Uhříněves, Česko • Česká fotbalová liga (A) • 13. kolo

Utkání je u konce. Dynamo sice přeneslo svou převahu z konce prvního poločasu do začátku toho druhého, ale nedokázalo se prosadit. Po několika minutách se tak k taktovce dostali Bohemians a už ji z ruky nepustili – po brance Zemana hráli zodpovědnou defenzívu a získávají důležité body.

Já vám děkuji, že jste zápas sledovali se mnou. Hezký zbytek neděle! (12:08:58)

90+4

90+4
    Ze své poloviny se Dynamo ještě dostalo, ale dalekonosný pokus zastavil Soukup.

90+3
    V brankovišti měli hosté ještě šanci vyrovnat po rohovém kopu, ale obranný val soupeře zablokoval ránu.

90+2
    Ani z rohového kopu Dynamo nic nevymyslelo, následná dorážka byla zablokována.

90+2
    Nahození z levého křídla minulo klec i spoluhráče, čas se hostujícímu celku krátí.

90+1
    Hosté se dostali ještě do jedné akce, ale neprošli moc hluboko do soupeřova teritoria – out.

90
    Budějovice z rohového kopu dostaly míč před branku, ale tam neměly dostatečný důraz. Bohemians bez problému zakopli míč do bezpečí.

89
    Střídání v týmu SK Dynamo České Budějovice B:
    ze hřiště odchází Šimoník, přichází Koutecký.

88
    Šimoník nepropašoval balon na soupeře do brankoviště.

87
    Dynamo se hnalo po levém křídle, ale setkalo se s odporem obránců. Praha pak vyslala vpřed svou vlastní ofenzívu, ale Valovi nevyšla klička.

86
    Přímý kop Pineaua se dostal jen na kopačky soupeře, ani následný rohový kop nebyl nijak nebezpečný.

85
    Žlutá karta pro tým Bohemians Praha 1905 B (Marhoul).

85
    Praha dostala míč od své branky, ale na středu se ho opět zmocnili hosté a prošli na útočnou polovinu.

84
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B:
    ze hřiště odchází Morávek, přichází Nekvasil.

83
    Z outu Bohemians dostali míč jen na kopačky soupeře. Ten se ale neprodral lesem nohou na středu.

82
    ze hřiště odchází Polanský, přichází Pineau.

81
    Žlutá karta pro tým Bohemians Praha 1905 B (Farkaš).

81
    Polanský nabil před Soukupa kolegovi, který zakončoval hlavičkou – jen do náruči brankáře.