Auxerre – Ajaccio 1:0 (kon.) | Brest – Remeš 0:0 (kon.) | Monaco – Angers 2:0 (kon.)
Nantes – Clermont Foot 1:1 (kon.) | Rennes – Montpellier 3:0 (kon.) | Lorient – Nice 1:2 (kon.)
Lyon – Lille 1:0 (kon.)
FC Nantes
1:1 (0:0)
Clermont Foot
Neděle 30.10.2022, 15:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 13. kolo

Zápas končí ziskem jednoho bodu na obou stranách. Spokojenější s výsledkem na základě předvedené hry budou určitě hosté. Nantes většinu času trávilo na polovině svého soupeře, ale nakonec se musí spokojit jen s remízou. Skóre ve druhé půli otevřel clermontský Neto Borges a po necelých dvaceti minutách vyrovnával Mustafa Mohamed.

Toto je pro dnešek vše a děkuji za pozornost. (16:53:51)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:9.

90+4
    Další faul na hosty. Gastien poté poslal míč a Wietesku, který byl nejvýš ze všech. Polák hlavičkoval vedle.

90+3
    Centr před Descampsem odvraceli jeho spoluhráči. Clermont ale pokračuje v mírném tlaku.

90+3
    A další faul domácích. K zemi šel Allevinah.

90+2
    Nicolas Pallois fauloval a hrát tak budou hosté.

90+1
    Nantes stále buší do obranných vrat hostů. Čas ale rychle běží a šance se stále zmenšují. Možná je tu až moc kombinace okolo vápna a málo míčů do ohniska.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Útočný faul Kyeie na Girotta připravuje Clermont o možnost útočit.

89
    Také další akci se Clermont ubránil. Takřka přesnou uličku skluzem zneškodnil Arial Mendy.

89
    A je tu další aut Nantes. První k ohrožení brány nevedl.

88
    Střídání v týmu Clermont Foot:
    ze hřiště odchází Komnen Andrić, přichází Grejonh Kyei.

87
    Aut blízko vápna Clermontu. Aréna žene hráče Nantes za gólem.

87
    Descamps dlouhým výkopem hledal Ignatiuse Ganaga, který byl dobře pokryt obránci v bílém.

86
    Probíhají poslední minuty zápasu a větší snahu o převážení misek se třemi body na svou stranu lze vidět jasně od Nantes.

84
    Střídání v týmu FC Nantes:
    ze hřiště odchází Quentin Merlin, přichází Marcus Coco.

84
    ze hřiště odchází Moses Simon, přichází Sébastien Corchia.

83
    Clermont kopal roh. Míč směřoval jen na hlavy postav ve žlutých dresech. Rychlý protiútok poté nedokázal hlaviřkou zužitkovat Sissoko.