Empoli – Atalanta BC 0:2 (kon.) | Cremonese – Udinese 0:0 (kon.) | Spezia – Fiorentina 1:2 (kon.)
Lazio – Salernitana 1:3 (kon.) | Turín – AC Milán 2:1 (kon.)
Spezia Calcio
1:2 (1:1)
ACF Fiorentina
Neděle 30.10.2022, 15:00 • Stadio Alberto Picco, La Spezia • Italská Serie A • 12. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (17:04:37)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 3:8. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 19:14.

Viola se posouvá na dvanácté místo. Spezia je šestnáctá.

V souboji dvou týmů, které před dneškem čtyřikrát v řadě nevyhrály, byla šťastnější Fiorentina. V první půli svůj náskok ztratila, když na hlavičku Milenkoviće odpověděl Nzola. Ve druhé půli už hosté diktovali tempo a v přesilové hře urvali v 90. minutě vítězství z dorážky Cabrala.

90+7

90+7
    Maleh promarnil šanci na navýšení náskoku. Běžel sám na bránu. Střílel ale zbytečně brzy a Dragowskimu nepřidělal žádnou práci.

90+6
    Bourabiův centr ani nedoletěl před branku. Míč skončil na půlce a to už vypadá s domácími nadějemi na bodový zisk bledě.

90+5
    Ještě jedna žlutá karta a standardka pro Spezii. Hristova na samotné hranici pokutového území stáhl k zemi Maleh.

90+4
    Žlutá karta pro tým Spezia Calcio (M'bala Nzola).

90+3
    Mandragora nespěchá na nohy poté, co se stal obětí Strelcova faulu. Fiorentina je blízko třem bodům.

90+2
    Střídání v týmu ACF Fiorentina:
    ze hřiště odchází Jonathan Ikoné, přichází Youssef Maleh.

90+1
    Nastavuje se 5 minut.
    90. Arthur CABRAL - 1:2

90
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    Fialky v poslední minutě normální hrací doby strhávají vedení na svou stranu! Ikoné uvolnil za obranu Kouamého, jenž vracel míč pod sebe. Saponarovu tečovanou střelu Dragowski vyrazil, ale záhy nemohl nic dělat s dorážkou ARTHURA CABRALA. Na brankové čáře stojícímu Kiwiorovi smolně prolétl míč mezi nohama do sítě.

89
    Nzola se srdnatě pral s Milenkovićem. Kvůli útočnému faulu se míč vrací do držení Fiorentiny.

88
    Ikoného na pravé straně doplnil centrující Terzić. Bez souboje u penalty hlavičkoval Cabral, ovšem Dragowski nedostatečně umístěný pokus zastavil v rukavicích.

86
    Kiwior využil faulu na svou osobu k ukrojení cenných sekund. Netřeba pochybovat o tom, že Spezii bude bod bohatě stačit.

85
    Biraghiho centr domácí obrana vrátila před vápno. Levačkou z dálky pálil Mandragora, jenže záda spoluhráče Martíneze posunula trajektorii míče mimo tři tyče.