Pardubice – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
5:2 (0:0, 4:0, 1:2)
BK Havlíčkův Brod
Středa 02.11.2022, 17:45 • Enteria arena, Pardubice • Extraliga dorostu • Skupina Střed

I přes vyrovnanou první třetinu nakonec v dnešním duelu vítězí domácí tým, který byl v druhé a třetí třetině střelecky aktivnější, přestože jim protivník vstřelil dvě branky v přesilové hře. Kvalitní defenzíva domácích si další rány hostí pohlídala, a tak berou pardubičtí dorostenci do tabulky tři body. (20:06:15)

59:35
    Pardubice už hosty nepouští do žádných velkých šancí.

58:34
    Vápeník z levého kruhu vyslal tvrdou ránu, ta pouze zaduněla o Račanovy betony.

57:27
    Kachlíř vyslal tvrdou ránu na Tuláčka, byla ovšem sražena do ochranné sítě.

56:53
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubický útočník Kučera předvedl před Račanem zajímavou akci a procedil skrz něj puk, dostal tak Pardubice do třígólového náskoku.

56:32
    Šmerda střílí od modré, trefuje pouze Račana.

56:19
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění, vhazuje se před Tuláčkem.

55:05
    Pardubičtí setrvávají v útoku.

54:47
    Oliva nadhazoval od modré, Račan si s ránou poradil.

54:26
    Kaštánek opět trefuje boční stranu Račanovy klece.

54:12
    Pardubičtí si dávají záležet na defenzivě, ránu Nového srazili do ochranné sítě.

52:32
    Hosté kombinují v útočném pásmu.

51:32
    Další tvrdou ranou ohrožuje jeden z pardubických Račana.

50:46
    Kaštánek prudkou ranou trefuje pouze boční síť Račanovy branky.

49:40
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Podruhé pardubického brankáře překonal Štěpán Adamec.

48:48
    Hraje se tvrdý hokej se spoustou hitů.

47:55
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Dominik Kučera – 2 min., hákování.

46:50
    Před domácího brankáře se sjelo několik hráčů, ale nikdo z hostí nedokázal kotouč procedil skrz gólmanovy betony.

Tereza Víšková

Michal Jelínek

Branky a nahrávky: 22. Turena, 29. Šmerda, 33. Kaštánek, 38. Kantor, 57. Kučera – 46. Koubek (Křížek), 50. Adamec

HC Dynamo Pardubice: Tuláček (Antoš) – Kaštánek, Úlehla, Šmerda, Vápeník, Oliva, Novosad, Křečan – Pilař, Lempach, Kantor – Pražan, Kučera, Kopecký – Bartoň, Turena, Korec – Mikeska.
    BK Havlíčkův Brod: Račan (Ferdus) – Danyljuk, Mrtka, Ondruš, Adam, Kachlíř – Teml, Koubek, Adamec – Kozlík, Křížek, Hospodka – Kraučuk, Nový, Dvořák – Frühbauer

Rozhodčí: Wagner – Serbus, Figer