Zlín – Sokolov 3:0 (kon.) | Jihlava – Prostějov 3:5 (kon.) | Poruba 2011 – Litoměřice 3:2 (po pr.)
Šumperk – Třebíč 0:2 (kon.) | Kolín – Přerov 1:4 (kon.) | Pardubice B – Slavia 2:1 (2:1 po s.n.)

44:44
    Do úniku se prodral Ouřada, jenže domácího rychlíka zastavil Kubeš. A dostává dvě minuty.

37:35
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Jan Veselý.

33:33
    Jakub Kubeš – 2 min., podrážení.

24:56
    Jakub Cibák – 2 min., vysoká hůl.

21:59
    Štěpán Matějček – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování.

19:01
    A další vyloučení, bude se hrát čtyři na čtyři. Chroboček dostává dvě minuty za podrážení.

18:40
    Jankovský tvrdě dohrál Krisla, sudí jeho zákrok oceňují dvouminutovým trestem za faul loktem. A domácím se to teda nelíbí.

16:55
    Hosté se snažili zastavit Moronga, který vyrazil dopředu, faulem. To se nepovedlo, ale brejk Kozlů nakonec skončil faulem Kratochvíla, který dostává dvě minuty za držení protihráče.

13:17
    Další přesilovku si zahrají hosté z Přerova, Piegl dostává dvě minuty za vysokou hůl.

08:54
    Ale ne na dlouho, Březina dostává dvě minuty za podrážení.

06:40
    Síly na ledě se vyrovnají, Dvořák obdržel dvě minuty za zbytečný faul v útočném pásmu. Dostává dvě minuty ze sekání.

05:07
    Čáp totiž v okamžiku střely Süsse fauloval. Provinil se nedovoleným bráněním, hosté si tak zahrají první přesilovku zápasu.

Daniel Krátký

Branky a nahrávky: 34. Veselý (Z. Král, Niko) – 20. Macuh (Kudělka, Goiš), 27. Svoboda (Kudělka), 39. Kudělka (F. Dvořák), 53. Kubeš (Březina, Pechanec)

SC Marimex Kolín: Soukup (Žalčík) – Čáp, Piegl (A), Niko, Naar, Kolmann, Cibák – Veselý, Koukal (C), Z. Král (A) – Sklenář, Korkiakoski, Ouřada – Jankovský, Matějček, Lang – Síla, Morong, D. Šedivý.
    Trenér: Jan Šťastný.

HC ZUBR Přerov: Postava (Holík) – R. Černý, Kudělka, Chroboček, Kubeš, Krisl, Ševčík, Gréč – Svoboda, Süss, Kratochvíl – Indrák, Ministr, Doležal – Březina, Pechanec, Svoboda – Goiš, Macuh, F. Dvořák.
    Trenér: Robert Svoboda.

Rozhodčí: Grygera, Květoň – Beneš, Pěkný.