Tampa – Ottawa 4:3 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 1:0 (po pr.) | Washington – Vegas 2:3 (po pr.)
Pittsburgh – Boston 5:6 (po pr.) | Minnesota – Montreal 4:1 (kon.) | Chicago – NY Islanders 1:3 (kon.)
Dallas – Los Angeles 5:2 (kon.) | Calgary – Seattle 4:5 (kon.) | Edmonton – Nashville 7:4 (kon.)
Arizona – Florida 3:1 (kon.) | Vancouver – New Jersey 2:5 (kon.) | San Jose – Anaheim 5:6 (1:2 po s.n.)
Dallas Stars
5:2 (1:0, 4:2, 0:0)
Los Angeles Kings
Středa 02.11.2022, 01:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

48:24
    Kings si zahrají přesilovou hru, protože na dvě minuty za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici Ty Dellandrea (DAL).

37:57
    Pronikajícího Heiskanena se pokoušel zastavit Philipp Danault (LAK), ale jeho jasnou sekyru rozhodčí viděli a posílají hostujícího útočníka na trestnou lavici.

33:51
    Nils Lundkivst (DAL) dostává dvě minuty za krosček, takže si Los Angeles zahraje první kompletní přesilovou hru v utkání.

28:24
    Domácí budou hrát svou třetí přesilovou hru. Dvě minuty za hákování si jde odsedět Mike Anderson (LAK). Nutno však dodat, že tohle byl hodně dobrý faul, jelikož Benn už byl za ním a před sebou měl pouze Petersena.

05:36
    Jenže to příliš dlouhou nevydrželo, jelikož je na dvě minuty za podrážení vyloučen Kevin Fiala (LAK).

02:54
    Joe Pavelski (DAL) předčasně ukončuje přesilovku Dallasu, protože taktéž dostává dvě minuty za držení, takže se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

02:17
    Dallas bude hrát první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za držení dostává Lizotte (LAK).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 7. Hintz (Ja. Benn, J. Robertson), 30. J. Robertson (Heiskanen, Hintz), 31. Seguin (Gurjanov, Heiskanen), 31. Hintz, 39. Pavelski (Ja. Benn, J. Robertson) – 26. Fiala (Grundström, Doughty), 35. Kaliyev (Arvidsson, Danault)

Dallas Stars: Wedgewood (Murray) – R. Suter, Lundkvist, Lindell (A), C. Miller, Hakanpää, Heiskanen – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Marchment, Seguin (A), Gurjanov – Ja. Benn (C), W. Johnston, Dellandrea – Faksa, Glendening, Kiviranta.
    Trenér: Peter DeBoer

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – Mik. Anderson, Doughty (A), Durzi, M. Roy, Edler, Clarke, S. Walker – Kempe, Kopitar (C), Vilardi – T. Moore, Danault (A), Arvidsson – Fiala, Kupari, Grundström – Lizotte, Kaliyev.
    Trenér: Todd McLean

Rozhodčí: Brenk, Hebert – O’Quinn, Barton

Diváci: 18 374