Havířov – Nový Jičín 3:5 (kon.) | Letňany – Jablonec n/N 9:3 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 3:4 (po pr.)
Tábor – Cheb 5:1 (kon.) | Písek – Chomutov 4:3 (po pr.) | Klatovy – Kobra 4:2 (kon.)
Děčín – Vrchlabí 3:6 (kon.) | Mostečtí Lvi – Příbram 2:5 (kon.) | Žďár n/S – SHKM Hodonín 4:5 (1:2 po s.n.)
Vel. Meziříčí – Vyškov 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Znojmo 0:9 (kon.) | Opava – Kopřivnice 3:8 (kon.)
Řisuty – Hronov 4:8 (kon.)
IHC Králové Písek
4:3 (0:2, 3:0, 0:1 - 1:0)
Piráti Chomutov
Středa 02.11.2022, 18:00 • Zimní stadion Písek • 2. liga skupina Západ • 13. kolo

64:40
    Písek právě vstřelil branku!
    Králové získávají dva body z dnešního utkání! Brankáře Běhulu vykoupal JAN RADOŠ. Asistence: Jaroslav Pouzar.

64:27
    Prášek se dostal do samostatného úniku a pokoušel se nasadit blafák! Běhula ale svého soka úspěšně přečetl.

61:53
    Radoš si už položil Běhulu, ale nedokázal kotouč nadzvednout.

59:24
    Na dvě minuty za podrážení je vyloučen Lukeš.

52:29
    Piráti právě vstřelili branku!
    A skóre je opět srovnané! JAKUB MATAI pronikl do útočného pásma a měl mnoho času na to si připravit střelu. Jeho projektil byl více než přesný. Asistence: Jakub Chrpa, Viktor Hübl.

47:04
    Písek bude hrát více než půl minuty přesilovku pět na tři! Za vysokou hůl je vyloučen Charousek.

45:38
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov:
    Matai – 2 min., vražení na hrazení.

43:06
    Do čtyř jdou také hosté. Konkrétně Kostourek. Dvě minuty za držení protihráče.

40:30
    Písek nezahajuje třetí část zrovna dobře. Na dvě minuty za nedovolené bránění je odsouzen Lukáš Volf.

39:48
    Králové se dostávají do vedení! Okamžitě po buly se přesně trefil kapitán LUKÁŠ VOLF. Asistence: Filip Novák.

38:00
    Chrpa zůstal zapomenutý na útočné modré a dostal se do úniku! Na píseckého gólmana ale recept nenašel.

32:02
    Váchal – 2 min., vražení na hrazení.

Nájezdu se ujal ostřílený Viktor Hübl, který pálil mimo!

30:37
    Havel se dostal do úprku a byl faulován! Uvidíme trestné střílení!

27:28
    Hübl – 2 min., krosček.

26:45
    A máme vyrovnáno! Přečíslení dva na jednoho proměnil i domácí celek. Macháček poslal kotouč na YAHORA HRAKHOLSKIHO, který puk uklidil za záda brankáře Pirátů. Asistence: Aleš Macháček, Tomáš Hollar.

22:46
    Písečtí se dotahují! Veliký závar dokonal k úspěchu JAN MATIÁŠEK, který přijmul pobídku od Práška. Asistence: Lukáš Prášek, Daniel Dudáček.

21:28
    Chomutovský hokejista Kostourek je na dvě minuty vyloučen za podrážení.

18:05
    Kotouč poskakoval někde na brankové čáře v píseckém brankovišti! Brankář Kříž se ale stihl zorientovat a volného touše se na poslední chvíli zmocnil.

09:00
    Zajíček – 2 min., hákování.

04:47
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek:
    Kříž – 2 min., podrážení, odpyká Andrle.

03:02
    Chomutov jde do trháku! Hübl se dostal se svým spoluhráčem JAKUBEM CHRPOU do přečíslení dva na jednoho. První jmenovaný našel přesnou přihrávkou právě Chrpu, který ranou z první prostřelil píseckého gólmana. Asistence: Viktor Hübl, Kamil Charousek.

00:32
    Hosté jdou hned od samotného začátku do vedení! Chrpa se svezl po levé straně a na straně druhé našel rozjetého FRANTIŠKA LUKEŠE, jenž překonal brankáře Kříže. Asistence: Jakub Chrpa, Jakub Matai.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 23. Matiášek (Prášek, Dudáček), 27. Hrakholski (Macháček, Hollar), 40. Volf (Novák), 65. Radoš (Pouzar) – 1. Lukeš (Chrpa, Matai), 4. Chrpa (Hübl, Charousek), 53. Matai (Chrpa, Hübl)

IHC Králové Písek: Kříž (Novák D.) – Novák F., Kurfürst, Radoš (A), Hanus (A), Dudáček, Turek, Dvořák – Hollar, Macháček, Hrakholski, Koupal, Andrle, Brož, Matiášek, Bednařík, Volf (C), Pouzar, Novotný, Prášek
    Trenér: Tomáš Matušík

Piráti Chomutov: Běhula (Hanuljak) – Pavlát. Váchal, Seemann, Matai, Žižka, Havel (A), Charousek – Vostiňák, Kostourek, Mežnar, Černý, Koblížek, Zajíček, Rindoš, Mála, Chrpa (A), Lukeš, Hübl (C)
    Trenér: Kamil Koláček

Rozhodčí: Kosnar – Charvát, Sýkora