Havířov – Nový Jičín 3:5 (kon.) | Letňany – Jablonec n/N 9:3 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 3:4 (po pr.)
Tábor – Cheb 5:1 (kon.) | Písek – Chomutov 4:3 (po pr.) | Klatovy – Kobra 4:2 (kon.)
Děčín – Vrchlabí 3:6 (kon.) | Mostečtí Lvi – Příbram 2:5 (kon.) | Žďár n/S – SHKM Hodonín 4:5 (1:2 po s.n.)
Vel. Meziříčí – Vyškov 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Znojmo 0:9 (kon.) | Opava – Kopřivnice 3:8 (kon.)
Řisuty – Hronov 4:8 (kon.)
Mostečtí Lvi
2:5 (0:2, 0:2, 2:1)
HC Baník Příbram
Středa 02.11.2022, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Západ • 13. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vážení sportovní přátelé, dnes nás čeká již 13. kolo 2. hokejové ligy skupiny západ mezi týmy MOSTEČTÍ LVI a HC Příbram. LVI se v šestnáctičlenné tabulce nacházejí na 8. místě. Hosté, ti jsou v laufu. Vedou tabulku se stejným počtem bodů jako mají Letňany a v jejich kabině vládne pohoda. V dosavadním průběhu soutěže prohráli pouze jeden zápas, když doma podcenili HC Děčín. Jak vypadaly poslední zápasy hostujícího týmu?
    22.10.2022 HC Příbram – HC Benátky nad Jizerou 5:3 (1:1,2:2, 2:0)
    26.10.2022 HC Příbram – HC Klatovy 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
    29.10.2022 HC Řisuty – HC Příbram 3:7 (1:3, 1:1, 1:3)
    Jak vypadá kanadské bodování HC Příbram?
    Josef Hasman 26 bodů (11+15)
    Ladislav Gengel 21 bodů (12+9)
    Petr Kafka 20 bodů (9+11)
    Domácí tým, to je jak na houpačce. Jednou vyhrají, jednou prohrají. Po domácím debaklu s Ústím nad Labem, přišlo vítězství na samostatné nájezdy nad IHC Písek. Naposledy s posledním týmem tabulky zvítězili na jeho ledě v prodloužení 4:5 v oslabené sestavě s několika juniory. Jak tedy vypadaly poslední zápasy domácího týmu?
    22. 10. 2022 MOSTEČTÍ LVI – Hokej Ústí nad Labem s.r.o. 1:7 (0:2, 0:4, 1:1)
    26.10.2022 MOSTEČTÍ LVI – IHC Králové Písek 4:3 sn (1:0, 2:1, 0:2 – 0:0 – 1:0)
    29.10.2022 HC Wikov Hronov – MOSTEČTÍ LVI 4:5 pp (1:1, 3:2, 0:1 – 0:1)
    Kanadské bodování týmu MOSTEČTÍ LVI:
    Jakub Procházka 14 bodů (10+4)
    Pavel Písařík 13 bodů (7+6)
    Vladimír Kýhos 13 bodů (1+12)
    Utkání začíná v 18:00 hodin a jste srdečně zváni.

02:24
    Martin Mical se cpal do útoku s Vítězslavem Nedrdou. Hostující obrana byla proti

02:55

03:12
    Jakub Procházka krásně nahrál Ivanovi Řehořovi, ten míří vedle

03:27
    Příbram právě vstřelila branku! Nedáš, dostaneš, z protiútoku vybojoval kotouč JOSEF HASMAN, napřáhl, vystřelil a je z toho úvodní branka
    03:27 HASMAN - 0:1

05:17
    Martin Mical nebezpeřčně vystřelil, kotouč chytá nadvakrát Petr Jiroušek

06:32
    Zakázané uvolnění hostů

07:15
    Již druhého hráče dnes fauloval kotouč, nejdříve po něm uklouzl Jakub Procházka a nyní Tomáš Urban. Kotouč už měl dvakrát sedět na trestné

12:12
    Domácí kapitán to hezky zkusil od modré a ani David Drašar nepřekonal Petra Jirouška

12:32
    Příbram právě vstřelila branku! Hosté se dostali do přečíslení a po krásné přihrávce skóruje PETR ERET. Asistence: Ladislav Gengel a Tomáš Urban
    12:32 ERET - 0:2

14:51
    Jakub Kroupa na modré zastavil obra s extraligovými zkušenostmi v hostujícím dresu Tomáše Urbana

20:00

První třetina nám ukázala pravidlo, nedáš, dostaneš. Nejprve ujížděla na hostující obranu dvojice Jakub Procházka Ivan Řehoř. Posledně jmenovaný netrefil branku. Z následného útoku skóroval hostující Josef Hasman, 0:1. Ve 14. minutě hosté přečíslili domácí obranu a na 0:2 zvýšil po pohledné akci Petr Eret. Domácí určitě nebyli horším týmem, nedokázali však využít své šance, a když nějakou měli, tak ji zlikvidoval Petr Jiroušek. Do kabin odcházíme za stavu 0:2 pro HC Příbram.

20:01

20:09

20:21
    David Drašar to cpal pěkně z rohu před branku, porozumění ovšem nenašel

21:16
    Příbram právě vstřelila branku! Z první velké šance hostů ve druhé třetině je branka. Při střelecké chuti je JOSEF HASMAN, který si vzal kotouč a překvapil Lukáše Hosnedla. Asistence: Petr Šinágl a David Zdeněk

25:45
    Příbram právě vstřelila branku! A opět pohledná akce hostů. Branku z přečíslení vstřelil JAKUB KÁNÍK. Asistence: Jan Zedek a Petr Eret
    25:45 KÁNÍK - 0:4

27:17
    Čárový rozhodčí Pavel Beneš předvedl hapalainena. Většinou je to za paňáčka

27:51
    Obrovská šance domácích. Před Petrem Jirouškem doráželi nadvakrát Ivan Řehoř a David Drašar

27:58
    A opět velká šance domácích. Petr Jiroušek po zakončení Jakuba Zdeňka chvíli nevěděl, kde má kotouč

29:40
    Kotouč po nahození drží Lukáš Hosnedl

30:13

31:04
    Následuje offside domácích

32:08
    Jakub Procházka to krásně přihrál do mezikruží na Ivana Řehoře, ten trefuje jen Petra Jirouška, který drží kotouč

40:00

Druhá třetina začala lépe pro hosty. Z první velké šance skóroval dnes hladový po gólech Josef Hasman, 0:3. Na již nelichotivých 0:4 zvýšil po pohledné akci hostů Jakub Káník. Hosté si profesorsky pohlídali další průběh. Domácí hráči měli na hokejkách několik loženek, ovšem Petr Jiroušek postavil v brance betonový plot, který nedokázali domácí hráči zbourat.

46:24
    Pavel Smolka dostal nádhernou přihrávku, ujížděl sám, našel ovšem pouze beton Petra Jirouška

47:05
    Milan Böhm po excelentní přihrávce od dvojice Martin Mical, Vojtěch Král trefuje teploměr Petra Jirouška, ten je k nepřekonání

49:27
    Příbram právě vstřelila branku! Hosté ihned po buly skórují. Autorem branky je LADISLAV GENGEL, asistence: Ondřej Havlín a Josef Saňa
    49:27 GENGEL - 0:5

51:28
    Hosté nedovolí domácím nic, ti ujížděli tři na jednoho, Jan Zedek jim sáhl to rozehrávky

54:13
    Krásnou přihrávku dostal Vojtěch Král, střela šla nad

54:30
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A domácí se dočkali. Kotouč si vzal PAVEL PÍSAŘÍK, nikomu ho nepůjčíl a sám samotinký zakončuje
    54:30 PÍSAŘÍK - 1:5

55:26
    Hostující Luboš Brzák nabral rychlost raketa a prohnal se kolem Jiřího Hofmana, nezakončil přesně

56:01
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A máme tu další branku domácích. Jejím autorem je MILAN BÖHM, asistence: Martin Mical a Tomáš Urban
    56:01 BÖHM - 2:5

57:26

58:48

59:38

Ve třetí třetině se hosté prosadili při hře čtyři na čtyři, kdy se po buly prosadil od modré Ladislav Gengel. Domácí se dočkali čestného úspěchu, když nejprve promarnili asi 156 šancí, až si vzal kotouč Pavel Písařík a zařídil čestný úspěch domácích. Ten však nebyl jediný, druhou branku domácích vstřelil Milan Böhm. To je z dnešního utkání vše a loučím se s vámi. (20:09:06)

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 55. Písařík, 57. Böhm (Mical, Urban) – 4. Hasman, 13. Eret (Gengel, Urban), 22. Hasman (Šinágl, David), 26. Káník (Zedek, Eret), 50. Gengel (Havlín, Saňa)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kubík) – Šoustek, Havlůj (C), Steinocher, Kroupa, Urban, Hofmann – Procházka, Řehoř, Drašar – Písařík, Zdeněk, Smolka – Mical, Böhm (A), Nedrda – Král
    Trenér: Vladimír Kýhos, Petr Rosol

HC Baník Příbram: Jiroušek (Šorf) – Saňa (A), Zdeněk, Jelínek, Vinš, Zedek, Havlín, Patzetl – Procházka, Urban, Káník – Eret, Gengel (C), Kraus – Pinkas, Šinágl, Hasman – Brzák
    Trenér: Pavel Marek

Rozhodčí: Ovsík – Kurtin, Beneš