Pardubice – Sparta 3:4 (kon.) | Zlín – Třinec 4:3 (3:0 po s.n.) | Liberec – Kometa Brno 5:4 (po pr.)
Mountfield HK – Plzeň 4:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 1:2 (po pr.) | Olomouc – Vítkovice 4:8 (kon.)
konec
Mountfield HK
4:5 (1:3, 2:2, 1:0)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 03.11.2022, 17:15 • ČPP Aréna, Hradec Králové • DHL extraliga juniorů • 19. kolo
Partner:
   
  58:58
  Hradec právě vstřelil branku!
  Hradec je náhle zpátky v zápase a to nádherným kouskem! PETR MORAVEC vzal veškerou zodpovědnost na sebe, projel středem hřiště, přičemž se prokličkoval přes tři hráče a zblízka zakončil chytře pod lapačku. Bez asistence.
   
  35:25
  Hradec právě vstřelil branku!
  Rychlý útok Hradce a Východočeši jsou zpátky v utkání. Táborský skvělou přihrávkou přes celé střední pásmo našel rozjetého MATĚJE BENEŠE, ten se od pravého mantinelu protlačil až před branku a bekhendem zasunul mezi Bočanovy betony. Asistence: Šimon Táborský, Jan Boukal.
   
  31:51
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Další slepená branka hostů a je to 3:5! ALEXANDR REMEŠ si zpracoval puk na levém kruhu, prohodil si obránce a střelou z mezikruží bekhendem pokořil Žalčíka nad vyrážečku. Asistence: Jan Hodinář, Jan Matuška.
   
  31:13
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Znovu přesilová hra a znovu se mění skóre. Kubíček exkluzivní nahrávkou našel přes celé pásmo MATYÁŠE BORÁKA, ten si v poklidu našel ideální úhel na střelu a z pravého kruhu vymetl bližší šibenici. Asistence: Petr Kubíček, Josef Dáňa.
   
  24:49
  Hradec právě vstřelil branku!
  I čtvrtá přesilová hra utkání je využita a je to o jednu branku! Havlíček od modré přiťukl puk na levý kruh, tam se MATĚJ BENEŠ napřáhl ke střele golfem a ukázkově vymetl bližší šibenici. Asistence: Matěj Havlíček, Michal Beneš.
   
  17:30
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Nečekané zakončení zaskočilo Kasala a hosté odskakují o dvě branky. Plzeňští sehráli rychlou akci, po které se ale DOMINIK SOUKUP dostal z levé strany do velkého střeleckého úhlu. Kasal předpokládal přihrávku a přesouval se k druhé tyči, plzeňský útočník ho ale překvapil střelou na přední tyčku. Asistence: Alexandr Remeš, Matěj Houdek.
   
  17:17
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Plzeň ukazuje, proč má nejlepší přesilovky v lize. Kotouč přehrála na MATYÁŠE BORÁKA, který z pravého kruhu trefil parádní prudkou ránu na bližší tyč Kasala. Puk ještě zazvonil na hradecké břevno, parádní trefa – 1:2. Asistence: Petr Kubíček, Aleš Mazanec.
   
  12:45
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Hosté z následující přesilovky vzápětí odpovídají a je vyrovnáno! Skvělou nacvičenou akci předvedla Škodovka, když přehrála puk za brankou a posunula ho na střed, kde ALEŠ MAZANEC z první trefil Kasalovi teploměr. Asistence: Josef Dáňa, Marek Soukup.
   
  10:43
  Hradec právě vstřelil branku!
  Domácí po chvilce využívají nedisciplinovanosti Plzně a otevírají skóre utkání. Táborský přesunul hru na pravý kruh, kde měl PETR MORAVEC dostatek prostoru pro střelu, kterou umístil přesně ke vzdálenější tyči. Asistence: Šimon Táborský, Lukáš Pajer.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Dominik Jarka

  Branky a nahrávky: 11. Moravec (Táborský, Pajer), 25. Matěj Beneš (Havlíček, Michal Beneš), 36. Matěj Beneš (Táborský, Boukal), 59. Moravec – 13. Mazanec (Dáňa, M. Soukup), 18. Borák (Kubíček, Mazanec), 18. D. Soukup (Remeš, Houdek), 32. Borák (Kubíček, Dáňa), 32. Remeš (Hodinář, Matuška)


  Mountfield HK: Kasal (21. Žalčík) – Hrbek, Táborský, Hušek, Žaba, Matěj Havlíček (C), Pelda, Boukal – Kopecký, Moravec, Brožek, Pajer, Novotný, Matěj Beneš (A), Giesl, Jón, Prášek, Idžan, Vencl, Michal Beneš (A)
  Trenér: Jiří Janoušek

  HC Škoda Plzeň: Korytar (33.–38. Bočan) – Kubíček (A), Hodinář, Buzek, Eichler, Jánský, Houdek – Pešek, M. Soukup, Kreuzman, Matuška, Korčák, Mazanec (A), Remeš, Kaiser, Hořejší, Borák, Řehoř, D. Soukup, Dáňa (C)
  Trenér: Petr Vojan

  Rozhodčí: Úlehla, Bernat – Gregar, Pěkný
  www.ibrshop.com