Havířov – Flamingos Ostrava 3:1 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary 0:9 (kon.) | Zlín sledge – SOHO Olomouc 4:2 (kon.)
SHK Mustangové – Č.Budějovice 7:0 (kon.)
konec
SHK LAPP Zlín
4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Neděle 06.11.2022, 11:00 • Zlín, PSG arena • Česká para hokejová liga • 8. kolo
Partner:
   
  43:54
  Kohouti si vybírají oddechový čas!
   
  39:49
  Vyloučení v týmu SOHO Olomoučtí Kohouti:
  Radim Mikuš – 2 min, vražení na mantinel.
   
  39:10
  Vyloučení v týmu SHK LAPP Zlín:
  Martin Joppa – 2 min.
  38:31 Radek JEDLIČKA - 4:2
   
  38:31
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Drama! Martin Joppa chyboval na útočné modré, RADEK JEDLIČKA se dral do úniku, přebruslil Ferenčíka, jel sám ukázkovou ranou prostřelil domácího gólmana – 4:2, ve Zlíně to bude ještě hodně zajímavé!.
  32:57 Radek JEDLIČKA - 4:1
   
  32:57
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Sníženo! RADEK JEDLIČKA si sjel do mezikruží, odkud chtěl pálit, kotouč se však zasekl mezi dvěma soupeři. Hostující kapitán jej však se štěstím znovu vyškrábl a pohotovou střelou dává gól na 4:1.
   
  32:37
  Miloš Večerek nyní ujížděl pravým křídlem a zkusil rychlou střelu nahoru, výtečným zákrokem se však prezentoval Miroslav Pastucha!
  31:43 Martin JOPPA - 4:0
   
  31:43
  Zlín právě vstřelil branku!
  Hattrick! MARTIN JOPPA se prezentoval dalším dominantiním průjezdem, vytvořil situaci 2 na 1, vzal to na sebe, zamíchal s pukem a trefil přesně do víka! S góly se nám ve třetí třetině roztrhl pytel, Zlín vede už pohodlně – 4:0. Asistence: Marian Ligda.
  30:25 Martin JOPPA - 3:0
   
  30:25
  Zlín právě vstřelil branku!
  One man show MARTINA JOPPY! Zlínský ostrostřelec dostal pas od mantinelu, který vyslal kapitán Liggda, ukázkově objel obránce a zakončil za naprosto bezmocného brankáře Michala Černocha. To je parádní start do třetí třetiny, Zlín jde do trháku – 3:0! Asistence: Marian Ligda a Slavomír Ferenčík.
   
  28:56
  Vyloučení v týmu SHK LAPP Zlín:
  Marian Ligda – 2 min, držení.
   
  22:08
  Michal Hlinka trestné střílení neproměnil.

  Hostující útočník zkoušel dlouhou kličku do forehandu, Stanislav Molek tam však měl hůl a kotouč pohotově vypíchl.
   
  22:08
  Michal Hlinka se hnal dopředu a jeden z domácích, když viděl, že je zle tak se do něj zavěsil, potáhl a fauloval.

  Je nařízeno trestné střílení!
   
  21:54
  Střídání v týmu SHK LAPP Zlín:
  ze hřiště odchází Stanislav Molek, přichází Miroslav Pastucha.
  21:54 Dávid KORMAN - 2:0
   
  21:54
  Zlín právě vstřelil branku!
  Krásná akce a domácí odskakují! Martin Joppa ssi udělal výlet napříč útočným pásmem, projel na střed, do mezikruží a zkusil vypálit. Tady byla asice dobrá hradba dvou semknutých soupeřů, puk se však odrazil přesně na pravou tyč kde vartoval DÁVID KORMAN, který už jen zametl do sítě – 2:0! Asistence: Martin Joppa.
   
  20:35
  Vyloučení v týmu SOHO Olomoučtí Kohouti:
  David Buriánek – 2 min.
   
  18:41
  Ou, Michal Hlinka se v ničeho nic prokousal do krátkého úniku, položil si brankáře Molka a už zbývalo jen zamést do sítě. Hostující útočník však naštěstí pro Zlín trestuhodně míjí, kotouč letí kolem bližší tyče.
   
  14:59
  Vyloučení v týmu SHK LAPP Zlín:
  Tomáš Mach – 2 min, držení.
  09:58 Martin JOPPA - 1:0
   
  09:58
  Zlín právě vstřelil branku!
  První gól je tu! MARTIN JOPPA si vyjel od levého mantinelu až do mezikruží, srovnal si puk na holi, zamířil a trefil naprosto přesně do víka. Tady neměl Michal Černoch žádnou šanci, kotouč nalezne až v síti – 1:0. Asistence: Marian Ligda.
   
  07:59
  Únik ve vlastním oslabení! Zlín šel dopředu, Martin Joppa se dostal za obranu a z ničeho nic šel sám. Nejproduktivnější z domácích se s tím moc nemazal a zkusil rychlou střelu po ledě, tam však měl Černoch všechny mezírky utěsněny.
   
  07:39
  Vyloučení v týmu SHK LAPP Zlín:
  Slavomír Ferenčík – 2 min, nedovolené bránění.
   
  05:59
  Konečně nějaká větší šance! Joppa ujížděl pravým křídlem, zabrzdil, vytočil se do hry a z druhé vlny našel Ligdu. Hosté byli v pevném boxu, domácím se však podařilo si puk ještě vyměnit, David Palát si srovnal kus černé gumy na holi a pálí, nicméně míří těsně nad.

  Adam Čuba

  Branky a nahrávky: 10. Joppa (Ligda), 22. Korman (Joppa), 31. Joppa (Ligda, Ferenčík), 32. Joppa (Ligda) – 33. Jedlička, 39. Jedlička


  SHK LAPP Zlín: Molek (21. Pastucha) – Mach, Ferenčík – Zdražil, Zicha, Joppa (A), Turic, Ligda (C), Panák, Palát, Zubek, Korman
  Trenér: Tomáš Sedláček

  SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Jedlička (C), Kardoš – Hlinka, Stašák, Novák (A), Rozkopal, Buriánek, Večerek (A), Mikuš, Žižlavský, Kaščák
  Trenér: Tomáš Svozil

  Rozhodčí: Vaněk, Šiška
  www.ibrshop.com