Chlumec n/C – Kolín 2:0 (kon.) | Ml. Boleslav B – Přepeře 3:2 (kon.) | Pardubice B – Živanice 0:2 (kon.)
Velvary – Hr. Králové B 6:0 (kon.) | Ústí n. L. – Zápy 0:1 (kon.) | Most/Souš – Teplice B 3:2 (kon.)
Brozany – Benešov 2:0 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
0:1 (0:1)
SK Zápy
Sobota 12.11.2022, 14:00 • Městský stadion, Ústí nad Labem • Česká fotbalová liga (B) • 15. kolo

Zápy zaslouženě vítězí trefou Václava Pardubského ze 43. minuty. Zejména ve druhém poločase byly lepší a nebýt skvělého Plachého, tak mohly o třech bodech rozhodnout již dříve. Po třízápasové odmlce se tak hosté dočkali vítězství a podzim uzavřou na Žižkově. To pro Armu to bylo poslední utkání v tomto kalendářním roce. (15:59:29)

90+2

90+2
    Zápy faulovaly na půli, Ústí ještě útočilo přes levou stranu, ale jeho snažení ukončil nedovolený zákrok.

90+1
    Střídání v týmu SK Zápy:
    ze hřiště odchází Kubů, přichází Kubeš.

90+1
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Ofsajd Ústí. Vejmola si ještě může dovolit kartu za zdržování hry.

89
    Zápy mohly jít do otevřené obrany, ale dobře se vrátil Škoda.

88
    Janko si vyměnil míč, nečistě postrčil křížem na levou stranu a Plachý si pohlídal střelu mezi nohy.

88
    Hosté tahají čas u domácího vápna.

87
    Ústí se vzteká poté, co je jasné, že se bude kopat volný přímý kop ze středu za zákrok na Kubů.

86
    Kalenjuk si na pravé straně navedl míč na levačku a těsně minul protější šibenici! Tohle byla největší ústecká šance ve druhém poločase.