Augsburg – Bochum 0:1 (kon.) | W. Brémy – RB Lipsko 1:2 (kon.) | Hertha – Kolín nad Rýnem 2:0 (kon.)
Hoffenheim – Wolfsburg 1:2 (kon.) | Leverkusen – Stuttgart 2:0 (kon.) | Schalke – Bayern 0:2 (kon.)
FC Schalke 04
0:2 (0:1)
Bayern Mnichov
Sobota 12.11.2022, 18:30 • VELTINS-Arena, Gelsenkirchen • Německá Bundesliga • 15. kolo

V Gelsenkirchenu je dobojováno a můžeme konstatovat, že vše dopadlo podle papírových předpokladů. Vedení lídra Bundesligy z prvního poločasu ve dvaapadesáté minutě stvrdil Eric Choupo-Moting a jednalo se o jedinou přesnou trefu druhé půle. Domácí Schalke se jistě nemá za co stydět, mnichovského favorita pouštělo do šancí pouze ojediněle a i dopředu bylo schopné párkrát zahrozit. Na druhou stranu Bayern odehrál to, co mu bezpečně stačilo na tříbodovou výhru, kterou si zpět do Bavorska svěřenci Juliana Nagelsmanna odvezou za výsledek 0:2. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, dekuji za pozornost a budu se těšit u dalšího přenosu! (20:28:04)

90+3
    Serge Gnabry si poradil individuálně a pokusil se zakončit na zadní tyč. Jeho střela se ale do brány nevešla.

90+2
    Henning Matriciani zastavil přihrávku uvnitř pokutového území, kterou na Choupa-Motinga posílal zprava Paul Wanner.

90+2
    Míč mají ve svém držení stále fotbalisté Mnichova a zdá se, že v tomto utkání už se toho příliš nestane.

90+1
    Gnabry faulován na polovině Schalke, s rozehrávkou teď hosté nikam nespěchají.

90
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec hrací doby.

90
    Po sérii nepřesností z obou stran se ke střele dostal Ryan Gravenberch, jeho zakončení však zamířilo přímo doprostřed brány, kde čekal připravený Schwolow.

89
    Paul Wanner vybojoval na pravé straně poblíž domácího vápna autové vhazování.

88
    Nákop Mnichovských je pouze kořistí Alexandera Schwolowa.

87
    Hostující mužstvo pokračuje v kontrole hry a krátkými přesnými přihrávkami ničí naděje hráčů Schalke na zdramatizování závěru duelu.

86
    Timothée Kolodziejczak poslal do vápna Bayernu centr, na který ani zdaleka nedosáhl Simon Terodde.

85
    Ten ale ohrožení branky nepřinesl díky pohotovému zákroku mnichovské defenzivy.

84
    Schalke se nedokáže prosadit kombinací, a tak se většinu svých akcí snaží řešit dlouhými nákopy. Jeden z nich teď prošel a vzápětí z něj domácí vytěžili roh.

84
    Kimmichův průnikový pas zastavil skluzem Mehmet-Can Aydin.

83
    Zahraje si znovu také Neuer, Bayern i nadále drží balón a nepouští svého soupeře prakticky k ničemu.