PSG – Auxerre 5:0 (kon.) | Brest – Troyes 2:1 (kon.) | Lille – Angers 1:0 (kon.)
Montpellier – Remeš 1:1 (kon.) | Nantes – Ajaccio 2:2 (kon.) | Štrasburk – Lorient 1:1 (kon.)
Monaco – Marseille 2:3 (kon.)
FC Nantes
2:2 (0:0)
AC Ajaccio
Neděle 13.11.2022, 15:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo

Ajaccio se dostalo do dvoubrankového vedení, domácí v závěru zápasu snížili a v posledních minutách se dokázali prosadit a srovnat na konečných 2:2. (16:53:53)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:6. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:17.

90+3

90+3
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

90+1
    Tři minuty uvidíme nad rámec prodloužení. Hosté se nyní pokouší získat náskok zpět.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.
    89. Igniatius GANAGO - 2:2

89
    Nantes právě vstřelili branku!
    Trpělivá hra se vyplatila a domácí celek srovnává stav zápasu, po centru spoluhráče se hlavou prosazuje IGNIATIUS GANAGO. Asistence: Moses Simon.

88
    Střídání v týmu AC Ajaccio:
    ze hřiště odchází Mathieu Coutadeur, přichází Qazim Laci,
    ze hřiště odchází Riad Nouri, přichází Mickaël Alphonse.

86
    Ajaccio situaci přečkalo a dokázalo si poradit s akcí soupeře. Směr hry se tedy poměrně rychle otáčí.

86
    Domácí aktivněji hrající celek vybojoval rohový kop. Nantes je nyní lepším týmem.

85
    Nantes kombinuje na polovině hrací plochy, Samuel Moutoussamy se pokoušel najít spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.

83
    Ludovic Blas to vzal na sebe, dostal se do střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky. Jeho ráně nechybělo moc.

83
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do střelecké pozice.

82
    Střídání v týmu FC Nantes:
    ze hřiště odchází Sébastien Corchia, přichází Dennis Appiah,
    ze hřiště odchází Pedro Chirivella, přichází Samuel Moutoussamy.

81
    ze hřiště odchází Mounaïm El Idrissy, přichází Thomas Mangani.

80
    Benjamin Leroy rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, ale jeho spoluhráči si nedokázali poradit a rychle přenést hru.

78
    Ludovic Blas vypracoval šanci pro spoluhráče, ale zakončení Ganaga končí v moci brankáře.

Jan Prošek

Branky: 71. Blas (Mohamed), 89. Ganago (Simon) – 57. Youssouf (pen.), 66. Hamouma (Bilajlí)

Karty:   37. Blas (NAT), 45+2. Castelletto (NAT), 62. Girotto (NAT), 74. Antoine Kombouare (NAT) – 35. Y. Koné (AJC), 45+1. Nouri (AJC), 51. Gonzalez (AJC)

FC Nantes: Lafont – Corchia (82. Appiah), Castelletto, Girotto, Merlin – M. Sissoko, Chirivella (82. Moutoussamy) – Guessand (59. Ganago), Blas, Simon – Mohamed.
    Náhradníci: Descamps – Bamba, Coco, Doucet.

AC Ajaccio: B. Leroy – Youssouf, Gonzalez, I. Diallo, Y. Koné – Nouri (88. Alphonse), Marchetti, Coutadeur (88. Laci), Bilajlí (72. Bayala) – El Idrissy (81. Mangani), Hamouma (72. Moussiti-Oko).
    Náhradníci: Sollacaro – Barreto, Cimignani, Spadanuda.