Mohuč – Frankfurt 1:1 (kon.) | Freiburg – Union Berlín 4:1 (kon.)
SC Freiburg
4:1 (4:0)
1. FC Union Berlín
Neděle 13.11.2022, 17:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 15. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (19:21:26)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:9.

Sudí se nakonec rozhodl, že nebude nastavovat ani symbolickou minutku, zápas tak po devadesáti minutách končí! Druhý poločas přinesl jasnou převahu domácích na míči, ale větší šanci si vlastně vypracovat nedokázali. Tak se alespoň jednou prosadili hosté, když se penalty prosadil střelou k tyči Sven Michel.

90

89
    Mark Flekken se po delší době potkal s míčem, když odkopnutý míč doletěl až k němu.

88
    Roland Sallai se nám dostal k zakončení z celkem zajímavé pozice, ale nakonec těsně branku minul. Lennart Grill by ovšem nejspíše u své tyče byl.

87
    Matthias Ginter si chvilku podržel balón na polovině hřiště, načež chtěl rozjet akci středem. Tam ale byla defenziva hostů připravena, tudy to nešlo.

85
    Union Berlin právě vstřelil branku! Alespoň čestný gól z toho nakonec pro hostující celek je! Tentokrát si míč na penaltový puntík postavil SVEN MICHEL, jenž se prosazuje střelou k pravé tyči. Gólman si totiž vybral druhou stranu.

84
    Penalta pro hosty!

82
    Druhý poločas už se nám pomalu ale jistě také blíží ke svému konci. Hra už dávno není moc zajímavá, ale přece jen jsme stále viděli čtyři přesné zásahy!

81
    Střely na bránu: 5 – 1!

80
    Hráči v červeném vybojovali roh z pravé strany. Centr na přední tyči asi prodlužoval jeden z domácích, ale poslal míč nahoru, kde ho sbírá Lennart Grill.

79
    Žlutá karta pro tým 1. FC Union Berlín (Miloš Pantovič).

79
    Freiburg drží míč na levé polovině, ale tam žádné místečko pro útočnou akci Berlín nenechává.

78
    Domácí trenér to dnes vzal hodně hopem a během dvou střídání poslal na hřiště pět nových hráčů. Hostující trenér má ještě jednu možnost pro střídání.

77
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín:
    ze hřiště odchází Janik Haberer, přichází Miloš Pantovič.

76
    ze hřiště odchází Ryerson, přichází Niko Gießelmann.

76
    Střídání v týmu SC Freiburg:
    ze hřiště odchází Vincenzo Grifo, přichází Lucas Höler,
    ze hřiště odchází Ricu Doan, přichází Woo-Jong Džong.

75
    Druhý poločas už nám nepřináší parádní podívanou jako první půle. Ono se ale není co divit. Povede se přesto někomu ještě přidat nějaký přesný zásah?

Denisa Józsová

Branky: 4. Grifo (pen.), 6. Grifo (Gregoritsch), 20. Grifo (pen.), 45+1. Gregoritsch (Doan) – 85. Michel (pen.)

Karty:   79. Pantovič (UNB)   19. Leite (UNB)

Neproměněná penalta: 10. Knoche (UNB), mimo

SC Freiburg: Flekken – Kübler (69. Sallai), Ginter, Lienhart – Sildillia, Keitel, Höfler (69. Eggestein), Günter (C) – Doan (76. Džong), Gregoritsch (69. Petersen), Grifo (76. Höler).
    Náhradníci: Uphoff – K. Schlotterbeck, Weisshaupt, Schade.

Trenér: Christian Streich.

1. FC Union Berlín: Grill – Doekhi, Knoche, Leite – Trimmel (C), Haraguči (60. Thorsby), Seguin, Haberer (77. Pantovič), Ryerson (76. Gießelmann) – S. Becker (46. Jaeckel), Behrens (60. Michel).
    Náhradníci: Busk – Leweling, Siebatcheu, Kemlein.

Trenér: Urs Fischer.