Topoľčany – Brezno 2:1 (kon.) | Martin – Humenné 5:2 (kon.) | Skalica – Vlci Žilina 0:5 (kon.)
Žiar nad Hronom – Pov. Bystrica 7:2 (kon.) | Modré Krídla – Levice 3:0 (kon.)
HK Skalica
0:5 (0:3, 0:2, 0:0)
DOXXbet Vlci Žilina
sk Neděle 13.11.2022, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 1. liga (SR) • 14. kolo

Hostia zo Žiliny dnes víťazia a úplne zaslúžene. Vyhrávajú vysokým rozdielom 5:0. Žilinčania boli dnes veľmi efektívni a základ výhry položili tromi gólmi už v prvej tretine. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný večer. (19:07:30)

59:02
    Sloboda vyhadzuje puk cez všetky čiary, ale icing sa nepíska.

58:00
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny a pravdepodobne aj zápasu.

57:33
    Domáci v útoku. Soveľ sa napriahol k strele, ale jeho pokus bol zblokovaný.

55:19
    Varga sa natlačil až pred domácu bránu, ale strelou z bekhandu neuspel.

54:03
    Pacalajová strela od modrej čiary bola zblokovaná na ochrannú sieť.

52:37
    Lopušan si nerozumel s Jakubíkom a píska sa icing.

51:13
    Hajas tvrdo zostrelil Hujsu, ale vylučovať sa nebude.

50:11
    Hostia sú už v plnom počte.

49:22
    Semandelova bomba od modrej čiary takmer roztrhla lapačku Romančíkovi. Ten stále drží čisté konto.

48:30
    Rúžička už ke na ľadovej ploche a hostia sa bránia v štvorici.

48:11
    Domáci hokejisti si zahrajú krátku presilovku 5 na 3

48:11
    Vylúčenie v tíme hostí. Juraj Jakubík dostáva 2 minúty za hákovanie

46:52
    Nemec vyhral buly v útočnej tretine. Hneď po buly strielal Kadlečík. Romančík chytá jeho pokus lapačkou.