Tampa – Dallas 5:4 (po pr.) | Montreal – New Jersey 1:5 (kon.) | Pittsburgh – Toronto 2:5 (kon.)
Buffalo – Vancouver 4:5 (kon.) | Florida – Washington 5:2 (kon.) | Columbus – Philadelphia 5:4 (po pr.)
Nashville – Minnesota 2:1 (kon.) | Anaheim – Detroit 3:2 (po pr.) | Vegas – San Jose 2:5 (kon.)
Anaheim Ducks
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
Detroit Red Wings
Středa 16.11.2022, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Kačeři tak nakonec berou cenné body, byť dnes to byl z jejich strany horší zápas. Hodně ztráceli puky, nedokázali zamknout soupeře v pásmu ani si vytvořit dobré šance. Detroit byl aktivnějším celkem, ale nakonec se na ně štěstí neusmálo. Hezký večer! (06:50:41)

Česká stopa v utkání:

Filip Hronek (0+1, 1 střela, 1 hit, 4 zblokované střely, +/-: -1, čas na ledě: 25:15)

Dominik Kubalík (0+0, 3 střely, 2 zblokované střely, +/-: -1, čas na ledě: 15:20)

1. Ryan Strome (1+0, 2 střely, úspěšnost na vhazování: 40%, +/-: +2, čas na ledě: 17:14)
    2. John Klingberg (1+0, 3 střely, 1 hit, 1 zblokovaná střela, +/-: +1, čas na ledě: 22:18)
    3. Michael Rasmussen (1+0, 3 střely, 4 hity, úspěšnost na vhazování: 57%, +/-: +1, čas na ledě: 15:22)

Anaheim právě vstřelil branku!

Tahle střela už ale prošla a RYAN STROME rozhoduje prodloužení pro Kačery! Detroit před Hussem i díky dobrému napadání Zegrase ztratil puk. Domácí jedenáctce se u druhé tyčky zjevil Strome a v situaci 2 na 0 Hussa umíchali a Strome nadvakrát dotlačil puk za brankovou čáru. Asistence: Trevor Zegras.

64:05
    Zegrasovu střelu zablokoval Hronek.

64:01
    Poslední minuta prodloužení.

63:36
    Terry schoval střelu za obránce, nezamířil ale mezi tři tyče.

63:05
    John Gibson ale podržel svůj tým a ten může aspoň částečně vystřídat a jít do útoku.

62:50
    Na trojce Kačerů je už znát vyčerpání.

62:10
    Detroit profituje z toho, že má střídačku v útočné třetině a tahá hru dozadu a brání domácím střídat.

61:32
    Následně ale ohrozil Gibsona střeleckým pokusem.

61:15
    Dominik Kubalík neviděl dobré východisko v útočné třetině a raději ji i s pukem opustil.

61:08
    Hronkovi ale utekl puk a Gibson mu ho u tyčky přikryl lapačkou.

60:52
    Detroit musí opět začít od Hussa.

60:33
    A sudí se teď upískl po střele Larkina, která vypadla před Gibsona.

60:20
    Red Wings dlouho váhali s rozehrávkou.

60:01

Marek Baloun

Branky a nahrávky: 18. McTavish (Henrique, Fowler), 60. Klingberg (Zegras, Fowler), 65. R. Strome (Zegras) – 8. Berggren (Hronek, Raymond), 40. Rasmussen (Perron, Sundqvist)

Anaheim Ducks: Gibson (Stolarz) – Kulikov, Fowler (A), Klingberg, Benoit, Strand, White – Henrique (A), Zegras, Terry – Regenda, R. Strome, Vatrano – Comtois, Lundeström, Silfverberg (A) – McTavish, Leason, Carrick.
    Trenér: Dallas Eakins

Detroit Red Wings: Husso (Nedeljkovic) – Seider, Chiarot, Hronek, Määttä, Oesterle, Walman – Bertuzzi, Larkin (C), Raymond – Kubalík, Copp (A), Sundqvist – Berggren, Veleno, Perron (A) – P. Suter, Rasmussen, Erne.
    Trenér: Derek Lalonde

Rozhodčí: Luxmore, Schrader – Brisebois, Hughes

Diváci: 15 198