Kopřivnice – Val. Meziříčí 2:3 (kon.) | Opava – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Vyškov – Znojmo 3:5 (kon.)
Vel. Meziříčí – SHKM Hodonín 1:0 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 4:3 (po pr.) | Hronov – Benátky n/J 3:8 (kon.)
Kobra – Tábor 1:10 (kon.) | Cheb – Mostečtí Lvi 3:1 (kon.) | Klatovy – Chomutov 1:6 (kon.)
Vrchlabí – Letňany 1:3 (kon.) | Děčín – Ústí n/L 2:3 (kon.) | Příbram – Písek 4:3 (kon.)
Řisuty – Jablonec n/N 6:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 16.11.2022, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Východ • 16. kolo

Nesmírně vyrovnané utkání nakonec vyhrál domácí Havlíčkův Brod. Všechny tři třetiny dopadly nerozhodně 1:1, zápas tak dospěl do prodloužení. V něm Bruslaři využili výhodu přesilové hry, ve které rozhodl ve prospěch Havlíčkova Brodu Jaroslav Moučka.

Tím ale večer v Havlíčkově Brodě zdaleka nekončí, jelikož poslední utkání Miroslava Třetiny se bude slavit, troufnu si tvrdit, až do pozdních ranních hodin. To je dnes ode mě vše, těším se, že se potkáme u dalšího přenosu. (20:43:12)

61:26 MOUČKA - 4:3

61:26
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři zvítězili v prodloužení. Roman Čermák nabil na modrou JAROSLAVU MOUČKOVI, jenž z vrcholku levého kruhu nádhernou střelou pod víko rozhodl dnešní utkání. Asistence: Roman Čermák, Dominik Dušek.

61:03
    Oddechový čas pro tým BK Havlíčkův Brod.

61:03
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou:
    Čejka – 2 min., vysoká hůl.

60:51
    Po pravé straně se k bráně probíjel Vojtěch Holenda. Ten byl nablízko bráněn, jeho zakončení tak postrádalo gólové paramentry.

60:32
    Bruslaři se s kotoučem ovšem také moc dlouho nepomazlili. Píská se postavení mimo hru.

60:17
    Lukáš Bureš nahrával před bránu, tam ovšem nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

60:02
    Vhazování vyhráli hosté.

60:01

Žďár nad Sázavou se v 51. minutě dostal do vedení. Bruslaři se poté snažili ze všech sil vyrovnat, což se jim také 3 minuty před sirénou podařilo. Ani třetí třetina tak nerozhodla o vítězi. V Havlíčkově Brodě se tak bude prodlužovat.

60:00

59:46
    Ještě o jeden útok se pokoušeli hosté, ty však zastavilo odpískané postavení mimo hru.

59:17
    Domácí se dostali ke kotouči, nahrávku do útoku si převzal Luboš Voříšek, jenž však nepřekonal přesilu hostujících hráčů.

59:00
    Po ostrém zákroku na Romana Čermáka se přerušila hra. Vylučovat se ale nebude, vhazuje se tak před Novákem.

58:13
    Domácí dorážejí na bránu soupeře! Dorážku z před brankoviště ovšem vytáhl Sláma!

57:48
    Na druhé straně schoval kotouč do výstroje Michal Novák po střele z pravého kruhu.

57:27
    Velkou rychlost na levé straně nabral Tomáš Mlynář. Jeho pěkný pokus vyrazil Jiří Sláma.
    56:59 VOŘÍŠEK - 3:3

56:59
    Bruslaři srovnávají stav utkání! Domácí se dlouho drželi v útočném pásmu. Nakonec od modré nahazoval kotouč Roman Čermák. Puk se sice nedostal až k bráně, odražený touš však převzal LUBOŠ VOŘÍŠEK, jenž překonal Jiřího Slámu. Asistence Roman Čermák, Vojtěch Holenda.

Dnešní utkání sleduje 1268 diváků.

56:27
    Bruslaři si nahrávají okolo žďárské brány, nedaří se jim ale dostat ke střele.

55:04
    Marek Tecl objel bránu hostů a nahrál na modrou Michalu Kerberovi. Jeho nahození od modré však na brankáře neprošlo.

54:23
    Hosté nahodili kotouč těsně mimo bránu, puk se však odrazil zpět ke gólmanovi. K dorážce se pokoušel dostat Wasserbauer, Novák však včas přikryl kotouč pod lapačkou.

54:06
    Jiří Vašíček nahrál na osu rozjetému Dominiku Duškovi, jenž sklepl kotouč na pravou stranu pro Jaroslava Moučku. Ten vystřelil z pravého kruhu, Sláma si však jeho pokus pohlídal.

53:30
    Domácí vyhráli vhazování v útočném pásmu, jeden z obránců však nepřebral nahrávku. Havlíčkobrodští hokejisté však přesto dokázali dostat kotouč na bránu. Bude se znovu vhazovat před Jiřím Slámou.

53:21
    Oddechový čas pro tým SKLH Žďár nad Sázavou.

53:16
    Tomáš Mlynář od modré vystřelil do skrumáže hráčů před bránou. Kotouč se odrazil ven a jeden z hráčů hostů ho vyhodil na zakázané uvolnění.

51:40
    Hra se v Kotlině pořádně vyhrocuje. Dnešní derby hráči prožívají s emocemi!

50:57
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod:
    Kerber – 2 min., podrážení.

Štola – 2 min., nafilmovaný pád nebo přihrávání.
    50:12 JÍCHA - 2:3

50:12
    Žďár právě vstřelil branku!
    Hosté otáčejí skóre na svojí stranu! Hosté se dostali do přečíslení, kdy Martin Pleva nahrál kotouč LUKÁŠI JÍCHOVI, jenž i přes dohrání brankáře dostal kotouč za brankovou čáru. Asistence: Martin Pleva, Lukáš Bureš.

50:00
    Dlouhá nahrávka Michala Kerbera sice našla jednoho ze spoluhráčů, ten ale sklepl kotouč pouze pro hosty. Ke střele z pravého kruhu se dotal Jan Wasserbauer, jehož pokus zblokoval právě Kerber.

49:10
    Hra je nyní velice vyrovnaná a bojovná. V Kotlině dnes diváci moc hokejové krásy nevidí.

48:22
    Velice pěknou střelu ze vnitřku pravého kruhu vyslal Lukáš Jícha. Novák ji ale dokázal vyrazit do rohu kluziště.

47:57
    Bruslaři se probudili z letargie a více se dostávají do útoku.

47:04
    Bruslaři se rychle dostali do útočného pásma. Moučka žabičkou nahrál na osu hřiště Duškovi, jenž z blízkosti zakončil. Sláma si šanci domácích pohlídal.

46:09
    Rozhodčí nyní odpískal velice těsné zakázané uvolnění. Hosté se vztekají, přesto se vhazuje před jejich bránou.

45:32
    Bruslaři to nyní udělali šikovně. Málem ztracený kotouč se jim ještě podařilo nahodit na bránu. Sláma byl nucen schovat puk pod lapačkou. Vhazuje se tak po jeho pravici.

45:06
    Hosté potřebovali vystřídat a odevzdali kotouč soupeři. Domácí se tak mohou znovu po delší době dostat do útoku.

44:16
    Žďár nad Sázavou dál doráží na Michala Nováka, jenž nyní zlikvidoval střelu z ostrého úhlu z hole Marka Prokše.

43:25
    Havlíčkův Brod se podruhé ve třetí části dostal do útoku. Nahrávku z pravé strany před bránu však sebrala obrana hostů.

42:37
    Nyní už zase útočí hosté, kteří do závěrečné části nastoupili daleko aktivněji než domácí. Bruslaře však nyní drží Michal Novák.

42:03
    Mlynář nahrával dlouhým lobem Teclovi. Ten přikopl kotouč Kuchtovi, jenž se po levé straně dostal do útoku. Kuchta vystřelil z levého kruhu, Sláma však jeho ránu vyrazil.

41:49
    Plameny stále útočí. Novák zlikvidoval další dvě střely Žďáru nad Sázavou.

41:13
    Až teď se Bruslaři osvobodili. Podařilo se jim ovšem pouze odevzdat kotouč a vystřídat.

40:43
    Hosté se stále drží v útočném pásmu a doráží na havlíčkobrodskou bránu.

40:18
    Hosté hned na začátku třetí části zahrozili. Wasserbauer nahrál od modré před bránu volnému Štolovi, jenž se pokusil tečovat kotouč. To se mu sice povedlo, našel však jen Novákovy betony.

40:01

Havlíčkův Brod se dostal na začátku druhé třetiny rychle do vedení. Bruslaři pak měli trochu více ze hry, převahu však nedokázali přetavit v další branku. Ve 35. minutě tak Plameny v přesilové hře srovnaly. Do třetí třetiny se tak jde za nerozhodného stravu.

Střely po 2. třetině 17:17 (9:8, 8:9).

Třetí třetina začne přibližně v 19:51.

40:00

39:47
    Plameny konečně dostaly kotouč do středního pásma. Domácí byli velice blízko branky, hosté se ubránili jen s notnou dávkou štěstí.

39:28
    Další obrovská šance domácích! Marek Tecl měl před sebou znovu poloprázdnou bránu, ani teď však nedokázal dopravit kotouč do sítě! Hosté nyní měli neuvěřitelné štěstí!

39:12
    Petr Kuchta jel s Markem Teclem přečíslení 2 na jednoho. Kuchta nahrál Teclovi na pravou tyč, a hráč s číslem 47 měl před sebou volnou bránu, z ostrého úhlu však netrefil Slámovu svatyni!

38:28
    Miroslav Třetina se z pravé strany málem dostal až před bránu! Na poslední chvíli ho jeden z bránících hráčů odzbrojil!

37:57
    Nyní se hraje nahoru dolů, přičemž ani jeden tým vůbec není srovnaný.

37:07
    Hosté si vytvořili velký tlak před havlíčkobrodskou bránu, nepovedla se jim ale finální nahrávka!

35:37
    Na druhé straně si Petr Kuchta s Jaroslavem Moučkou rozebrali obranu hostů a první zmíněný měl před sebou naprosto prázdnou bránu! Kuchta zkusil vystřelit z první, těžký kotouč ale netrefil přesně a minul žďárskou bránu!

35:22
    Hosté ihned po vhazování nastřelili tyč!

35:10
    Eklund – 2 min., držení.
    34:39 JÍCHA - 2:2

34:39
    Hosté srovnávají skóre! Dan Kotlík si dojel za bránou odražený kotouč a našel na kraji pravého kruhu volného LUKÁŠE JÍCHU, jenž vystřelil k levé tyči a skóroval. Asistence: Dan Kotlík.

34:13
    Z vrcholku pravého kruhu zkusil přes skrumáž hráčů před bránou vystřelit Matěj Krejčí. Kotouč prošel až na brankáře, jenž si však letící puk našel.

33:33
    Sražený kotouč si málem zpracoval Dušek, jenž by se dostal do úniku. Letící kotouč se mu však zamotal mezi nohama.

33:07
    Marek Tecl se rozjel po pravém mantinelu a zkusil nahodit kotouč před bránu, kde si najížděl Tomáš Mlynář. Teclova žabička však přeskočila všechny hole a skončila v rohu kluziště.

32:42
    Marek Prokš hledal někoho ze svých spoluhráčů, nahrávkou naslepo však nenašel nikoho. Píská se zakázané uvolnění a vhazuje se před Slámou.

32:06
    Havlíčkův Brod přežil krátké oslabení. Domácí vystřelili na Jiřího Slámu, jenž schoval kotouč ve své výstroji. Bruslaři si tak mohou dostřídat.

31:34
    Již při přesilové hře hostů se vhazovalo v pásmu Havlíčkova Brodu. Domácí ale získali puk a vyvezli ho do středního pásma.

30:27
    Do velké příležitosti se dostal Jakub Peslar, jenž málem zakončoval u levé tyče, když dostal nahrávku z pravé strany. Michal Novák se ale skvěle přesunul a zabránil soupeři zakončit!

29:47
    Vašíček – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.

29:44
    Z pravé strany zkusil z první vystřelit Dominik Dušek, ani jemu však rána nesedla a puk letěl mimo bránu.

28:59
    Jiří Vašíček předal kotouč na levý kruh Jaroslavu Moučkovi, jemuž ovšem střela z první moc nesedla a zamířila mimo bránu.

28:34
    Svoboda – 2 min., podrážení.

27:51
    Hosté se na chvilku dostali k puku, který jen vyhodili na zakázané uvolnění.

27:01
    Domácí se již delší dobu drží na kotouči. Nedaří se jim však ohrozit bránu soupeře.

26:22
    Nyní se Moučka snažil sám proháčkovat mezi obranou soupeře. To se mu sice povedlo, zakončení mu ale žďárští hokejisté překazili.

25:38
    Jaroslav Moučka z rohu kluziště nádhernou nahrávkou našel mezi kruhy volného Vojtěcha Holendu, jemuž ovšem prudký kotouč sjel z hole, a nedokázal tak zakončit.

25:24
    Havlíčkův Brod pokazil rozehrávku a po odpískaném zakázaném uvolnění se vhazuje po Novákově pravici.

24:21
    Tomáš Mlynář zavezl kotouč do útočného pásma a z vnitřku pravého kruhu bekhendem zakončil. Tuto střelu si Sláma bez problémů pohlídal.

23:37
    Domácí operovali s kotoučem v útočném pásmu. Nakonec se od modré pokusil vystřelit od modré Marek Kopic, trefil ovšem bránícího hráče soupeře. Naštěstí pro Havlíčkův Brod byli u kotouče první oni.

22:27
    Hosté se poprvé ve druhé třetině dostali do útoku. Od modré zkusil vystřelit Jakub Peslar, jeho rána však skončila mimo bránu.

21:56
    Žďár se sice dostal ke kotouči, vzápětí však pouze vyhodil na zakázané uvolnění. Vhazuje se po Slámově levici.

21:02
    Bruslaři vstoupili do druhé části aktivně. Hostům se zatím nedaří dostat se ke kotouči.
    20:31 TECL - 2:1

20:31
    Bruslaři otáčejí skóre na svojí stranu! Nahozený kotouč za bránu Žďáru nad Sázavou vybojoval Petr Kuchta, který rychle našel na vnitřní straně pravého kruhu MARKA TECLA, jenž z první překonal Jiřího Slámu. Asistence: Petr Kuchta, Tomáš Mlynář.

20:20
    Úvodní vhazování 2. třetiny vyhráli hosté, nahozený kotouč však na bránou sebrali domácí.

20:01

Je za námi první třetina, ve které se překvapivě dostal do vedení Žďár nad Sázavou. Bruslaři se ale postupně dostávali více do utkání a odměnou jim bylo vyrovnání v přesilové hře. První dvacetiminutovka tak skončila nerozhodně.

Střely po 1. třetině: 9:8.

Druhá třetina začne přibližně v 18:58.

20:00

19:52
    Na samém konci třetiny se dostal do ideální střelecké pozice Tomáš Mlynář, jenž zakončoval z mezikruží! Hráč s týmem 17 však netrefil zařízení!

19:07
    Hosté si ještě vytvořili tlak do brány, kdy puk dorážel Jakub Čejka. Michal Novák své brankoviště ubránil.

18:57
    Jan Wasserbauer vyslal velice solidní ránu od modré čáry, kterou Novák vyrazil lapačkou.

18:23
    I Bruslaři na druhé straně řádně prověřili brankáře. Sláma svůj tým podržel.

17:35
    Plameny ihned po inkasované brance zatlačily svého soupeře a několika nebezpečnými střelami zaměstnaly Michala Nováka.
    17:20 KUCHTA - 1:1

17:20
    V Kotlině je vyrovnáno. Bruslaři postupně utahovali smyčku okolo žďárské brány. Luboš Voříšek zkusil vystřelit z levého kruhu, kotouč se ale odrazil od bránícího hráče na mezi kruhy nehlídaného PETRA KUCHTU, jenž pěknou trefou do pravé části brány překonal Jiřího Slámu. Asistence: Luboš Voříšek, Roman Čermák.

16:58
    Bruslaři se stále drží v útočném pásmu, nyní je to ale bez střely.

16:32
    Po kombinaci se ke střele z pravého kruhu odhodlal Tomáš Mlynář. Kotouč mu však sjel a doklouzal se jen do rohu kluziště.

16:05
    Pleva – 2 min., sekání.

15:01
    Po dobrém obranném zákroku Valáška se do útoku drali Voříšek s Petržílkou. Druhý zmíněný se pokoušel stahovačkou dostat před bránu, přes beka Plamenů však neprošel.

14:09
    Bruslařům se podařilo dostat ke střele z levého kruhu. Sláma je zatím bezchybný.

13:25
    Pěknou nahrávku na osu hřiště dostal Jakub Čejka, jehož však na těsno bránil Nils-Olof Osian Eklund. Hráč Plamenů se tak nakonec ke střele nedostal.

12:36
    Před Vojtěchem Holendou se otevřela levá část ledové plochy, mladý útočník Havlíčkova Brodu však vjel do ofsajdové pozice.

11:54
    Tomáš Mlynář hledal z pravého mantinelu někoho ze svých spoluhráčů před bránou, tam ovšem byli pouze hráči Žďáru nad Sázavou.

11:08
    Kopic zkusil překvapit Slámu střelou z ostrého úhlu, brankář Žďáru nad Sázavou si však tyč pohlídal.

10:48
    Hosté sice s kotoučem nepřekročili modrou čáru, volný puk ale nakonec proskákal až k Michalu Novákovi, jenž byl nucen schovat hrací předmět pod lapačkou.

10:14
    Žďár nad Sázavou nyní skvěle napadá. Havlíčkovu Brodu se nedaří rozehrát.

09:35
    Hosté vyhráli ve svém pásmu vhazování a málem se dostali do přečíslení. Havlíčkobrodská obrana však soupeře nakonec dojela a odzbrojila je.

09:20
    Voříšek se snažil dostat před bránu přes dva obránce Žďáru nad Sázavou, proti přesile se ale neprosadil. Nakonec se však domácí přece jen dostali ke střele a alespoň vybojovali vhazování v útočném pásmu.

08:08
    Domácí se dostali do přečíslení 3 na 1! Dominik Dušek nahrál na levý kruh Jaroslavu Moučkovi, jehož ránu z první vytěsnil Sláma mimo bránu!

07:29
    Domácí se zase drží na kotouči, ani teď se jim ovšem nedaří dostat se do útoku.

06:45
    Martin Štola využil chyby domácích a dostal do velice zajímavé střelecké pozice na vnitřku levého kruhu! Štola nádherně vystřelil a trefil břevno Novákovy brány!

05:58
    Po krkolomné kombinaci se ke střele od modré dostal Eklund. Jeho ránu zablokoval jeden z hostujících hráčů.

04:58
    Domácí jsou stále na kotouči, teď se jim ale nedaří překročit modrou čáru.

04:15
    Jaroslav Moučka přenechal kotouč Romanu Čermákovi, jemuž se po ose hřiště podařilo projet až na vnitřek levého kruhu, odkud vystřelil. Byl však již v záklonu, a jeho střelecký pokus tak postrádal gólové parametry.

03:02
    Domácí se snaží na inkasovanou branku rychle odpovědět. S kotoučem se dostali do útočného pásma, nedaří se jim však ohrozit bránu soupeře.
    02:33 KOTLÍK - 0:1

02:33
    Hosté se dostávají do vedení! Adam Svoboda vyslal od modré čáry ránu, která Michalu Novákovi vypadla. Volný kotouč pak do poloprázdné brány dostrčil DAN KOTLÍK. Asistence: Adam Svoboda, Lukáš Bureš.

02:28
    Václav Půža zachytil kotouč na útočné modré čáře a nahodil puk na bránu. Novák schoval touš ve své výstroji.

01:49
    Žďár nad Sázavou vyhrál vhazování v útočném pásmu na hráče stojícího na ose hřiště. Ten ale rychlý puk minul.

01:29
    Další nepovedenou rozehrávku domácích zachytil Marek Prokš, jenž si udělal krátký půlkruh a vystřelil od modré čáry. Jeho pokus byl sražen mimo tři tyče.

01:16
    Havlíčkovo Brodu se nepovedla rozehrávka a píská se zakázané uvolnění. Vhazuje se po Novákově pravici.

00:48
    Jiří Sláma si připsal první zákrok tohoto utkání, když zlikvidoval propagační střelu Marka Tecla z pravého kruhu.

00:33
    Na druhé straně rozjížděl útočnou akci Martin Gregar, ten ale o kotouč přišel již na středu hřiště. Puk mají v moci domácí.

00:10
    Havlíčkobrodští hokejisté vyhráli úvodní vhazování a ihned pelášili s kotoučem do útoku. Tomáš Mlynář ale vjel do ofsajdu.

00:01

Za mohutného skandování "Superstar" se oba týmy připravují na úvodní buly.

Před zahájením utkání ještě probíhá slavnostní ceremonie při příležitosti ukončení aktivní hráčské kariéry Miroslava Třetiny.

BK Havlíčkův Brod: Novák (Nedvěd) – Čermák, Eklund, Vašíček (A), Krejčí, Kliment, Kerber, P. Grauer – Tecl, Mlynář, Kuchta (A) – Dušek, Moučka, Holenda – Petržilka, Voříšek, Valášek – Kopic, Třetina (C), Vacík
    Trenér: Aleš Kraučuk

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Vít) – Pleva (C), Svoboda, Macek, Ludvík, Peslar, Půža – Jícha, J. Grauer, Gregar, Kotlík, Wasserbauer, Čejka, Prokš (A), Štola, Kunstmüller, Vaňkovský, Bureš (A), Pilný
    Trenér: Martin Sobotka

Rozhodčí: Martin Maťašovský – Bohuslav Maloušek, Martin Hübl.

Poslední vzájemné utkání

SKLH Žďár nad Sázavou – BK Havlíčkův Brod 4:5

Branky a nahrávky: 23. Bureš (Gregar, Adam), 41. Wasserbauer (Peslar), 49. Chlubna (Wasserbauer), 50. J. Grauer (Štěpánek) – 9. Petržilka (Cachnín, Dvořák), 22. Moučka (Dušek, Vašíček), 26. Dušek (Moučka, Vašíček), 38. Čermák (Voříšek, D. Košťál), 44. Voříšek (Valášek, Dvořák).

Sestavy:

Žďár nad Sázavou: Sláma (Vít) – J. Grauer, Svoboda, Macek, Pleva (C), Peslar, Lojek – Bureš (A), Štola, Adam, Gregar, Wasserbauer, Prokš (A), Jícha, Chlubna, Štěpánek, Rohlík, Pilný

Havlíčkův Brod: Nedvěd (Chaloupek) – Benák, Čermák, Vašíček (A), Krejčí, Kliment, Dvořák, Kerber – D. Košťál, Voříšek (A), Valášek – Dušek, Moučka, Tecl – Petržilka, Cachnín, Kuchta (C) – P. Grauer, Vacík

Žďár nad Sázavou se nachází ve velice hluboké krizi, na kontě má již osm porážek v řadě. Plameny se naposledy z výhry radovaly 8. října. Momentálně se tak nacházejí na předposledním místě, kdy mají stejně bodů, jako devátý Hodonín a jedenácté Velké Meziříčí. Žďárští hokejisté ale mají oproti poslednímu týmu tabulky jeden zápas k dobru.

Nejproduktivnějším hráčem Žďáru nad Sázavou je Lukáš Bureš (3+7). Za ním se nachází Jan Wasserbauer (3+3) a Martin Pleva (0+6). I Plamenům v poslední době vypomáhal brankář z vyšší ligy. Z posledních pěti zápasů třikrát nastoupil Vojtěch Nečas z pardubického B týmu. Jedničkou ale stále zůstává zkušený Jiří Sláma.

Havlíčkobrodští hokejisté se po sérii šesti proher konečně zvedli. Nejdříve pohodlně porazili Hodonín 6:2. V posledním kole pak sehráli nádhernou bitvu s Kopřivnicí, která nakonec dospěla až do samostatných nájezdů. V ní ukázali více šikovnosti Bruslaři, kteří tak brali dva body za výhru 3:2 po samostatných nájezdech.

Nejproduktivnějším hráčem Bruslařů je Jaroslav Moučka (9+12), jenž se v utkání proti Hodonínu zaskvěl hattrickem. Za ním se s patnácti body nachází Dominik Dušek (5+10) a Milan Valášek (9+6). Otázkou je, koho nasadí trenér Aleš Kraučuk do brány. Poslední dva vítězné zápasy totiž odchytal třebíčský Jan Mičán, jenž má do Havlíčkova Brodu vyřízené střídavé starty.

Přeji nádherný předsváteční večer, vítám vás u on-line přenosu zápasu z 2. hokejové ligy mezi týmy BK Havlíčkův Brod a SKLH Žďár nad Sázavou. Utkání začíná v 18:00.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 18. Kuchta (Voříšek, Čermák), 21. Tecl (Kuchta, Mlynář), 57. Voříšek (Čermák, Holenda), 62. Moučka (Čermák, Dušek) – 3. Kotlík (Svoboda, Bureš), 35. Jícha (Kotlík), 51. Jícha (Pleva, Bureš)

Rozhodčí: Martin Maťašovský – Bohuslav Maloušek, Martin Hübl