Tampa – Calgary 4:1 (kon.) | Carolina – Colorado 2:3 (po pr.) | Florida – Dallas 4:6 (kon.)
Columbus – Montreal 6:4 (kon.) | Toronto – New Jersey 2:3 (po pr.) | Boston – Philadelphia 4:1 (kon.)
Winnipeg – Anaheim 3:2 (kon.) | Nashville – NY Islanders 5:4 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 4:6 (kon.)
St. Louis – Washington 5:4 (2:1 po s.n.) | Vegas – Arizona 4:1 (kon.) | Seattle – NY Rangers 3:2 (po pr.)

Tampa právě vstřelila branku!
    Pojistku na výhru ještě dává NIKITA KUČEROV, který ve středním pásmu zachytil vyhozený puk a zcela osamocen dovezl puk do prázdné branky – 4:1. Asistence: Brandon Hagel, Ian Cole.

58:23
    Před následujícím vhazováním si ještě hosté vybírají oddechový čas.

58:23
    Markström usedl na střídačku, je tu tak power-play hostujícího celku!

55:56
    No a za tuto strkanici dostali domácí Haydn Fleury a hostující Jonathan Huberdeau po dvou minutách za hrubost.

52:50
    Tampa Bay si teď zahraje přesilovku, Nikita Zadorov totiž dostal dvě minuty za držení.
    45:03 Philippe MYERS - 3:1

45:03
    Už je to ale zase o dvě branky! Hned po buly se hra dostala do pásma Calgary, hosté nevyhodili, od modré pak nahodil na branku PHILIPPE MYERS, gólman Markström zareagoval později, než bylo potřeba a to už byl puk za jeho zády – 3:1. Bez asistence.
    44:53 Elias LINDHOLM - 2:1

44:53
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Přesilovka Calgary je využitá a je tak sníženo na jednobrankový rozdíl. V útočném pásmu dostal až moc prostoru je ELIAS LINDHOLM a jeho střela, na kterou neměl Vasilevskij přes Kadriho dobrý výhled, skončila v síti – 2:1. Asistence: Jonathan Huberdeau, Tyler Toffoli.
    44:11 Vasilevskij předvedl na brankovišti výborný zákrok lapačkou

44:11
    Obrovská šance hostů na snížení. Po kombinaci šla přihrávka přes brankoviště, ihned zakončoval Huberdeau, jenže Vasilevskij se stačil přemístit a vše zachránit lapačkou!

43:54
    Nikita Kučerov se snažil o dorážku střely od modré čáry, jenže u toho přehnal důraz, fauloval Markströma a dostal dvě minuty za nedovolené bránění brankáři. Přesilovka pro Calgary.
    38:16 Nikita KUČEROV - 2:0

38:16
    Přesilovka je využitá a domácí vedou o dvě branky. Tampa Bay předvedla v útočném pásmu rychlou kombinaci, Stamkos příhrou vyzval NIKITU KUČEROVA ke střele z pravého kruhu a jeho rán z první zaplula pod horní tyčku Markströmovy branky – 2:0! Asistence: Steven Stamkos, Michail Sergačjov.

37:11
    První dnešní přesilovka pro domácí tým, dvě minuty za držení dostal Rasmus Andersson.

32:46
    Vylučuje se na straně Tampy Bay, dvě minuty za hákování dostal Brandon Hagel.
    28:35 Ružička trefil tyčku

28:35
    Pouhé centimetry byli hosté od srovnání skóre, když byl v pásmu pozapomenutý Ružička, ten dostal přihrávku a z otočky trefil tyčku!

14:00
    A Calgary si vybojovalo přesilovou hru, neboť dvě minuty za podrážení dostal Michail Sergačjov.
    08:03 Steven STAMKOS - 1:0

08:03
    Na opačné straně už ale gól platí. Domácí vybojovali puk, bleskově jej posunuli na útočnou modrou čáru, zprava putoval po lehké teči na húl STEVENA STAMKOSE a ten ranou přes obránce zamířil okolo Markströmovy lapačky přesně k tyčce – 1:0. Asistence: Michail Sergačjov.
    07:25 Trefa Lucice, která nakonec neplatila pro ofsajd

07:25
    Hosté se chvíli těšili z vedoucí branky, kterou po rychlé akci dal z levého křídla Milan Lucic, jenže trenéři Tampy Bay si vzali challenge pro podezření pro ofsajd a měli pravdu! Takže gól uznán nebyl a Lucic mohl na střídačce pouze nespokojeně kroutit hlavou.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 9. Stamkos (Sergačjov), 39. Kučerov (Stamkos, Sergačjov), 46. P. Myers, 60. Kučerov (Hagel, Cole) – 45. E. Lindholm (Huberdeau, Toffoli)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Elliott) – Cole, Hedman (A), Perbix, Sergačjov, P. Myers, H. Fleury – Kučerov (A), Point, Hagel – Killorn, Paul, Stamkos (C) – Perry, Naměstnikov, Colton – Koepke, Bellemare, Maroon.
    Trenér: Jon Cooper

Calgary Flames: Markström (Vladař) – Andersson, Hanifin, Weegar, Zadorov, C. Tanev (A), Gilbert – Mangiapane, Kadri, Lucic – Toffoli, E. Lindholm (A), Ružička – Lewis, Backlund (A), Huberdeau – B. Ritchie, Dubé, Coleman.
    Trenér: Darryl Sutter

Rozhodčí: StPierre, Sutherland – Jackson, Galloway

Diváci: 19 092