Tampa – Calgary 4:1 (kon.) | Carolina – Colorado 2:3 (po pr.) | Florida – Dallas 4:6 (kon.)
Columbus – Montreal 6:4 (kon.) | Toronto – New Jersey 2:3 (po pr.) | Boston – Philadelphia 4:1 (kon.)
Winnipeg – Anaheim 3:2 (kon.) | Nashville – NY Islanders 5:4 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 4:6 (kon.)
St. Louis – Washington 5:4 (2:1 po s.n.) | Vegas – Arizona 4:1 (kon.) | Seattle – NY Rangers 3:2 (po pr.)

2. Kris Letang (PIT) – 1+0
    3. Joel Eriksson Ek (MIN) – 2+0 (04:50:10)

Sidney Crosby odehrál v Minnesotě fantastický zápas, když vstřelil dva góly a k nim přidal stejné množství asistencí. Pittsburgh sice inkasoval čtyři góly a dva z toho v rozmezí pouhých 12 sekund, svého soupeře ale nakonec přestřílel. Konečný výsledek bohatého utkání na branky. Minnesota Wild 4 Pittsburgh Penguins 6.

59:52 Matt DUMBA - 4:6

59:52
    Minnesota právě vstřelila branku! MATT DUMBA si počkal v mezikruží na přihrávku z pravého křídla a ránou bez přípravy zamířil k odkryté levé tyči! Asistence: Kirill Kaprizov a Mats Zuccarello.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:44
    Tristan Jarry našel střelu Wild z pravého kruhu v lapačce a do konce už příliš mnoho času nezbývá.
    56:31 Jake GUENTZEL - 3:6

56:31
    Pittsburgh právě vstřelil branku! JAKE GUENTZEL dolej na levém křídle puk po vyhození Sidneyho Crosbyho podél hrazení a od modré čáry po ledě zamířil do prázdné brány! Penguins vedou 6:3. Asistence: Sidney Crosby a Marcus Pettersson.

56:16
    Filip Gustavsson naskočil na střídačku a Wild zkouší vykřesat naději na bod bez brankáře!

55:35
    Kotouč byl sražen mezi střídačky a za dvoubrankového vedení Penguins následuje krátká komerční přestávka.
    54:33 Brock MCGINN - 3:5

54:33
    Pittsburgh právě vstřelil branku! BROCK MCGINN teď využil na pravém křídle clony před sebou a táhlou střelou téměř od modré čáry zamířil nad lapačkou Filipa Gustavssona k přední pravé tyči brány! Asistence: Danton Heinen a Jeff Carter.
    51:23 Joel Eriksson Ek - 3:4

51:23
    Minnesota právě vstřelila branku! Domácí JOEL ERIKSSON EK dostal na pravém křídle přihrávku do jízdy a během oslabení zamířil pod levým betonem Tristana Jarryho k přední tyči – 3:4! Asistence: Frédérick Gaudreau a Jonas Brodin.

51:13
    Mason Shaw byl vyloučen na dvě minuty za krosček a Penguins mají k dispozici další přesilovou hru. (2/5)

50:44
    Jake Guentzel se ocitl u pravé tyče sítě ve velké šanci, ani nadvakrát ale domácího brankáře mezi betony propálit nedokázal! Komerční přestávka.
    50:27 Rickard Rakell orazítkoval jednou střelou obě dvě tyče!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 25. Duhaime (M. Foligno), 25. Eriksson Ek, 52. Eriksson Ek (F. Gaudreau, Brodin), 60. Dumba (Kaprizov, Zuccarello) – 9. Crosby (Guentzel, Rakell), 18. Poehling (Blueger, Archibald), 39. Letang (Crosby, Malkin), 46. Crosby (Guentzel, Jarry), 55. McGinn (Heinen, Carter), 57. Guentzel (Crosby, M. Pettersson)

Minnesota Wild: Gustavsson (McIntyre) – Spurgeon (C), Middleton, Dumba (A), Brodin, Addison, Merrill – Zuccarello, F. Gaudreau, Kaprizov – M. Foligno (A), Eriksson Ek, Duhaime – Boldy, Dewar, Shaw – Jost, Rossi, Steel.
    Trenér: Dean Evason

Pittsburgh Penguins: Jarry (DeSmith) – Letang (A), M. Pettersson, Petry, Dumoulin, Rutta, P. Joseph – Rakell, Crosby (C), Guentzel – Rust, Malkin (A), Zucker – Heinen, Carter, McGinn – Archibald, Blueger, Poehling.
    Trenér: Mike Sullivan

Rozhodčí: Michael Markovic, Chris Lee. Čároví: Derek Nansen, Devin Berg

Diváci: 18224