Vyškov – Val. Meziříčí 3:4 (kon.) | SHKM Hodonín – Nový Jičín 5:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Opava 7:4 (kon.)
Písek – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Příbram – Jablonec n/N 2:1 (kon.) | Znojmo – Kopřivnice 3:4 (po pr.)
Žďár n/S – Havířov 2:3 (0:1 po s.n.) | Klatovy – Ústí n/L 0:2 (kon.) | Chomutov – Děčín 3:2 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Letňany 0:7 (kon.) | Řisuty – Tábor 4:7 (kon.) | Cheb – Hronov 4:2 (kon.)
Kobra – Vrchlabí 3:1 (kon.)
HC Stadion Cheb
4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
HC WIKOV Hronov
Sobota 19.11.2022, 18:00 • Cheb - Zimní stadion města Cheb • 2. liga skupina Západ • 18. kolo

Domácím se nakonec podařilo zvrátit pro ně nepříznivý vývoj utkání, když ještě v polovině hrací doby prohrávali 0:2. Cheb nejprve do konce druhé sirény stačil vyrovnat. Chvíli po změně stran se krásně trefil Parshakov a čtvrtou branku přidal ve 48. minutě Nekvinda. Hronov měl zanedlouho možnost s výsledkem něco udělat při přesilovce pěti proti třem. Tuto možnost však nevyužil a od té doby domácí kontrolovali hru a výsledek si pohlídali. Hronov tedy i po tomto zápase zůstane na posledním místě, zatímco Cheb se posunul o jednu příčku výše, tedy na 10. místo. (21:00:49)

59:20
    Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov:
    Putz – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě.

58:00
    Melnikov se po jednom ze soubojů těžce zvedá z ledu.

57:46
    Hronov se usadil v útočném pásmu.

57:21

56:30
    Zleva to teď zkusil i Poppel, jeho střela mu však nesedla a tak si s ní Kašpar poradil.

55:50
    Střelu Horkého z levého úhlu vytěsnil Kašpar.

55:21
    Iakhanov – 2 min., podrážení.

55:15
    Shafeev to zkoušel zprava, Cinka byl pozorný.

55:02

54:15
    Střela Rozhona byla pouze zblokována.

53:36
    Vypadá to, že domácí se již nikam neženou.

53:02
    Akhmetianov – 2 min., podrážení.

52:02

51:11
    Hronov se drží v útočném pásmu, žádnou vyloženou šanci si ale nepřipravil.

Stadion Cheb právě vstřelil branku!
    Domácí sice svou početní výhodu nevyužili, i nadále zůstali v útočném pásmu, kde z mezikruží střílel Šik. Jeho pokus zblokoval jeden z hostů, Cinka ale stačil puk vyrazit pouze před sebe, kde čekal JAN NEKVINDA, který dorážel do odkryté branky. Asistence: Vojtěch Šik a Vladislav Vrtek.

47:24

47:00
    Velký tlak domácí zakončil dvěma pokusy od modré Strýček, ani jedna střela mu však pořádně nesedla.

46:26
    Domácí začínají od vlastní branky.

45:52
    Krásnou kombinaci domácích zakončoval Nekvinda nepřesnou střelou.

45:24
    Hašlar – 2 min., držení.

44:40

43:34
    Od modré zakončoval tvrdou střelou Amirov, Kašpar jeho střelu dobře viděl a zasáhl.

43:00
    Ani hostům se přesilovky nedaří a Cheb v pohodě vyhazuje až k Cinkovi.

42:40
    Krutina – 2 min., hákování.

42:16
    Rozhon v dobré pozici minul branku.

41:30
    Domácí pod tlakem vyhazují na zakázané uvolnění.
    40:36 PARSHAKOV - 3:2

40:36
    NIKOLAJ PARSHAKOV si sjel na pravý kruh odkud vypálil zápěstím do protilehlého horního koutu Cinkovi branky a otáčí vývoj tohoto utkání. Asistence: Emmanuil Shafeev a Šimon Krutina.

40:16
    Parshakov byl prvním hráčem, který vyzkoušel pozornost brankáře Hronova.

40:01

Ve druhé třetině byli aktivnějším týmem domácí, ale byl to Putz, který podruhé rozvlnil síť za Kašparem a hosté již vedli o dvě branky. Cheb to nevzdal a brankami Čejky a Stejskala nakonec zaslouženě vyrovnal. V poslední třetině se tedy máme na co těšit. Třetí třetina začne přibližně v 19:36.

40:00

39:58
    S posledním pokusem Trošky si Cinka také poradil.

39:42
    Čejka je dnes při chuti a opět od modré vyzkoušel pozornost Cinka.

39:21
    Shafeev zakončil pouze doprostřed branky.
    38:04 STEJSKAL - 2:2

38:04
    VÁCLAV STEJSKAL nahazoval puk za branku Cinka. K udivení všech přítomných končí šťastným odrazem od mantinelu kotouč v síti a domácí jsou zpátky ve hře! Asistence: Vladislav Vrtek.

37:54
    Pokus Vrtka skončil tečovaný v ochranné síti.

37:29

36:31
    Šťastný minul ve vyložené pozici osamocený před brankou!

36:15
    Až teď pokus Rozhona ohrozil Cinkovu svatyni.

36:00
    Domácím se však dnes přesilovky nedaří.

35:29
    Poppel – 2 min., krosček.

34:36
    Vypadá to, že se hostující hráči z branky oklepali a opět to zkoušejí u Kašparovi klece.

33:35
    Nyní o sobě dávají vědět i hosté. Nejzajímavější pokus předvedl Amirov, se kterým si Kašpar poradil.

32:40
    Schikutovi v dobré pozici také přeskočil kotouč hokejku.

31:18
    Cheb si v posledních minutách za aktivitu branku zasloužil a ve svém útočném snažení pokračuje i nadále.
    30:21 ČEJKA - 1:2

30:21
    Rychlý protiútok domácích zakončuje MICHAEL ČEJKA bekhendovým blafákem. Cinka byl bez šance. Asistence: Vladislav Vrtek a Jan Nekvinda.

30:05
    Ani jeden tým si v posledních minutách není schopen vytvořit vážnější šanci.

29:34

28:41
    Pobídku Pavelky před branku zachytil pouze Kašpar a přerušuje hru.

28:10
    Hronov kombinoval v útočné třetině, nakonec se domácí zmocnili touše a vyhazují.

27:34
    Strýček – 2 min., sekání.

27:01
    Exnerovi se střela nepovedla a Kašpar ji raději přikryl v rukavici.

26:30
    Ofsajd Hronova.

25:48
    Šik mohl osamocený střílet mezi kruhy, kotouč mu ale v rozhodující chvíli přeskočil hůl.

25:02
    Cheb zůstává po obdržené brance nadále aktivní.
    24:31 PUTZ - 0:2

24:31
    Hronov právě vstřelil branku!
    Šok pro domácí přichází v podobě druhé branky Hronova! V situaci dva na dva zavezl puk do útočného pásma Horký, který přihrál mezi kruhy z druhé vlny přijíždějícímu DAVIDU PUTZOVI, jenž se trefuje z otočky. Asistence: Jakub Horký a Jakub Exner.

23:50
    Až teď jsou hosté z nejhoršího venku a mohou prostřídat.

23:10
    Cheb zůstává v útočném pásmu a Hronov dlouho nevystřídal!

22:40
    Zakázané uvolnění hostů.

22:14
    Další pokus z hole Šťastného končí na Cinkově vyrážečce.

21:23
    Hosté pouze vyhodili do středního pásma.

20:45
    Čejka opět vyzkoušel pozornost Cinky.

20:01
    Úvodní vhazování druhé části vyhrál Krutina.

20:01

V první třetině byli ze začátku díky dvěma přesilovým hrám lepší domácí, své šance nevyužili a v 11. minutě přišel trest v podobě branky Arslana Akhmetianova. Tento gól Hronovu pomohl a od té doby byl lepším týmem, další branku však nepřidal a po první třetině platí stav 0:1 pro hosty. Druhá třetina začne přibližně v 18:48.

20:00

19:33
    V posledních vteřinách hry se Cheb usadil v útočném pásmu, zajímavě střílel od modré Michael Čejka. Jeho pokus Cinka vyrazil do rohu.

18:46
    Oba týmy v plném počtu.

17:25
    Rozhon objel celé útočné pásmo a nakonec i vystřelil. Jeho střela postrádala přesnost.

16:46
    Současné vyloučení:
    Čejka – 2 min., hrubost.

Kozlov – 2 min., hrubost.

16:31

15:25
    Hosté jeli dva na jednoho, Kašpar nakonec dokázal kotouč ukrýt pod sebou.

15:00
    Domácí vyhazují a střídají.

14:31
    Strýček – 2 min., vysoká hůl.

14:15
    Hronov má od vstřelené branky rozhodně více ze hry.

13:34
    Další zakázané uvolnění domácích.

13:05
    Nebezpečnou ránu jednoho z hráčů Hronova z pravé strany lapil Kašpar.

12:20
    Navíc přichází icing domácích.

11:15
    Domácí jsou po obdržené brance jak opaření a nedaří se jim držet kotouč.
    10:32 AKHMETIANOV - 0:1

10:32
    Po střele Kozlova od modré se v předbrankovém prostoru nejlépe zorientoval ARSLAN AKHMETIANOV, který poslal puk za Kašparova záda. Asistence: Petr Poppel a Jan Hašlar.

09:43
    Po delší době se domácí dostali do útočného pásma.

09:34
    Horký pálil mimo tři tyče.

09:14
    A další jeho úspěšný zákrok.

08:45
    Hronov hned po oslabení vyrazil ke Kašparovi, ten se však překvapit nenechal.

08:28

07:52
    Hronov vyhodil a může vystřídat.

07:00
    Od modré dobře střílel Troška. Cinka zasahuje.

06:28
    Melnikov – 2 min., krosček.

06:06
    První zákrok si po šesti minutách hry připsal i Kašpar.

05:45
    Cheb se na chvíli usadil v útočném pásmu, žádné ohrožení branky se prozatím nekoná.

04:30
    Na začátku utkání sledujeme hodně soubojů ve středu hřiště.

03:13
    Tato přesilovka se domácím vůbec nepovedla.

03:13

02:20
    Hosté se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

01:45
    Hronov vyrazil do protiútoku, ale zastavil ho ofsajd.

01:13
    Poppel – 2 min., sekání.

00:55

00:44
    První zákrok si připisuje Cinka.

00:01

Hráči právě nastupují na ledovou plochu.

HC Stadion Cheb: Kašpar, (Tichon) – Troška, Kořán, Iakhanov, Shikut, Šik, Strýček (C), Stejskal – Vrtek, Rozhon, Krutina, Parshakov, Shafeev, Čejka (A), Nekvinda (A), Šťastný, Konášek.
    Trenér: Petr Nekvinda

HC WIKOV Hronov: Cinka, (Ševců) – Pavelka, Kozlov, Rubáček, Salnikov, Exner (C), Amirov – Horký, Bořuta, Poppel, Štrombach, Hašlar (A), Veselý, Putz, Subbotin, Akhmetianov, Hovsepjan, Melnikov.
    Trenér: Leoš Kamaryt

Rozhodčí: Zeliska – Hradil, Teršíp.

Dnes od 18:00 budeme sledovat souboj 18. kola 2.ligy – západ mezi HC Stadion Cheb a HC WIKOV Hronov.

HC Stadion Cheb se aktuálně nachází na 11. místě tabulky, když sedm utkání dokázal vyhrát (z toho dvě v prodloužení) a v deseti případech odcházeli hráči z Chebu jako poražení. Celkem nasbírali 19 bodů při skóre 50:59.

Vladislav Vrtek – 9 bodů (5+4).

HC WIKOV Hronov se krčí na posledním 16. místě tabulky s velmi nelichotivým skóre 48:105 a pouhými deseti body.

4. kolo: Hronov – Cheb 1:5

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Zatočil

Branky a nahrávky: 31. Čejka (Vrtek, Nekvinda), 39. Stejskal (Vrtek), 41. Parshakov (Shafeev, Krutina), 48. Nekvinda (Vojtěch Šik, Vrtek) – 11. Akhmetianov (Poppel, Hašlar), 25. Putz (Horký, Exner)

Rozhodčí: Zeliska – Hradil, Teršíp