Florida – Calgary 4:5 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Pittsburgh 0:3 (kon.) | Toronto – Buffalo 5:2 (kon.)
Boston – Chicago 6:1 (kon.) | Washington – Colorado 0:4 (kon.) | Columbus – Detroit 1:6 (kon.)
Montreal – Philadelphia 5:4 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Anaheim 6:2 (kon.) | Dallas – NY Islanders 5:2 (kon.)
Nashville – Tampa 2:3 (po pr.) | Minnesota – Carolina 2:1 (po pr.) | Seattle – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Edmonton – Vegas 4:3 (po pr.) | San Jose – NY Rangers 1:2 (kon.)

3. Torey Krug (STL) – 1+0 (04:59:36)

Pavel Bučněvič odehrál fantastický zápas, když vstřelil dva góly a připsal si dvě asistence, kterými dovedl Blues k hladkému vítězství proti Anaheimu. Fantastická série St. Louis pokračuje, když vyhráli již po šesté za sebou. Konečný výsledek. St. Louis Blues 6 Anaheim Ducks 2.

59:55 Tečku udělala bitka mezi Carrickem a tamním Tuckerem

59:55
    Sam Carrick a Tyler Tucker svedli pět sekund před koncem bitku. Domácí hráč se ji účastnil vůbec poprvé a prohrál. Oba bitkaři byli vyloučeni na pět minut.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:11
    Brandon Saad si najel u pravé tyče na přihrávku z levého rohu útočného pásma a střelou bez přípravy mířil do odkryté brány, Anthony Stolarz ale předvedl senzační přesun a spektakulární zákrok lapačkou! Blues málem vedli již 7:2.

56:25
    Alexej Toropčenko a Brett Leason se do sebe pustili u střídaček a oba borci byli vyloučeni souběžně na dvě minuty za nesportovní chování. Reklamní přestávka.
    55:28 Robert THOMAS - 6:2

55:28
    St. Louis právě vstřelilo branku! Jordan Kyrou vyrazil na pravém křídle do přečíslení dva na jednoho a poté předložil puk ROBERTOVI THOMASOVI, který nádhernou střelou bez přípravy vymetl z levého kruhu přední roh! Asistence: Jordan Kyrou.

54:16
    Ryan O'Reilly vypálil na levém křídle téměř od modré čáry a jeho rána skončila v ochranné síti. Hra byla přerušena a následuje krátká reklamní přestávka.

53:38
    Dmitrij Kulikov vystřelil v levém kruhu pro vhazování z úhlu a před bránou číhala dvojice jeho spoluhráčů, ani jeden ovšem nedokázal puk usměrnit mezi tři tyče.

52:27
    Justin Faulk vystřelil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a vypadalo to, že by kotouč mířil někam mezi betony Anthonyho Stolarze, kdyby nebyl zablokován.

50:59
    Austin Strand vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho rána s příklepem minula pravý horní roh brány. Jordan Binnington je nyní pod sprchou střel.

50:07
    Ivan Barbašev zapomněl puk v levém kruhu během přečíslení dva na jednoho za sebou, poté ale vystřelil z otočky a těsně minul levou tyč!
    48:41 Adam HENRIQUE - 5:2

48:41
    Anaheim právě vstřelil branku! Ryan O'Reilly nedokázal těsně vyhodit kotouč a po nahození Cama Fowlera od modré čáry v mezikruží usměrnil puk ze vzduchu směrem k levé tyči ADAM HENRIQUE! Využitá druhá přesilovka. Asistence: Cam Fowler a Mason McTavish.

47:55
    Hra byla přerušena a po reklamní přestávce bude hrát Anaheim přesilovou hru. Justin Faulk a trest za sekání.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 13. Acciari (Faulk, B. Schenn), 17. Bučněvič (Thomas), 22. Bučněvič (Thomas, Kyrou), 25. B. Schenn (Bučněvič), 29. Krug (Kyrou, Bučněvič), 56. Thomas (Kyrou) – 27. Fowler (Henrique), 49. Henrique (Fowler, McTavish)

St. Louis Blues: Binnington (Greiss) – Mikkola, Leddy, Faulk (A), Krug, Tucker, Rosén – Toropčenko, Thomas, Bučněvič – Leivo, O'Reilly (C), Saad – Kyrou, B. Schenn (A), Barbašev – Alexandrov, Acciari, T. Pitlick.
    Trenér: Craig Berube

Anaheim Ducks: Gibson (41. Stolarz) – Kulikov, Fowler (A), Klingberg, Benoit, Strand, White – Terry, Zegras, Henrique (A) – R. Strome, McTavish, Vatrano – Silfverberg (A), Lundeström, Max Jones – Leason, Carrick, Regenda.
    Trenér: Dallas Eakins

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Tom Chmielewski. Čároví: Julien Fournier, Ryan Gibbons

Diváci: 18096