Florida – Calgary 4:5 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Pittsburgh 0:3 (kon.) | Toronto – Buffalo 5:2 (kon.)
Boston – Chicago 6:1 (kon.) | Washington – Colorado 0:4 (kon.) | Columbus – Detroit 1:6 (kon.)
Montreal – Philadelphia 5:4 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Anaheim 6:2 (kon.) | Dallas – NY Islanders 5:2 (kon.)
Nashville – Tampa 2:3 (po pr.) | Minnesota – Carolina 2:1 (po pr.) | Seattle – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Edmonton – Vegas 4:3 (po pr.) | San Jose – NY Rangers 1:2 (kon.)
Dallas Stars
5:2 (0:0, 2:2, 3:0)
New York Islanders
Neděle 20.11.2022, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

59:52
    A tak je tu ještě jeden trest pro obránce Scotta Mayfielda (NYI), jenž vyslal pár nemístných poznámek k rozhodčím a za své chování dostává desetiminutový osobní trest.

44:12
    Ostrované budou hrát už pátou přesilovou hru za sebou, protože na trestnou lavici míří domácí obránce Jani Hakanpää (DAL).

35:45
    Domácí hokejisté jdou ve druhé třetině už po čtvrté na trestnou lavici. Tentokrát je to Wyatt Johnston (DAL), jenž si odsedí dvě minuty za podrážení.

33:07
    Domácí hokejisté si nyní nepohlídali své střídání, takže domácí střídačka dostane dvouminutový trest a Islanders si ve druhé třetině zahrají už třetí přesilovou hru. Trest odpyká Mason Marchment (DAL).

27:02
    Dallas však bude vzápětí hrát další oslabení, protože na dvě minuty za vysokou hůl putuje na trestnou lavici Jason Robertson (DAL).

24:31
    Tyler Seguin (DAL) je prvním vyloučeným hráčem Dallasu, když si na trestné lavici odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

19:03
    Seguin za bránou Isles vybojoval další přesilovou hru pro domácí tým, protože na trestnou lavici putuje Matt Barzal (NYI), jenž si odsedí dvě minuty za hákování.

05:56
    Casey Cizikas (NYI) je prvním vyloučeným hráčem tohoto utkání, když hostující útočník dostává dvě minuty za hákování.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 27. Faksa (Seguin, Ja. Benn), 35. Marchment (Ja. Benn, C. Miller), 49. Ja. Benn (Marchment, Seguin), 57. J. Robertson (Pavelski), 60. Hakanpää (Oettinger, Pavelski) – 22. Barzal (Romanov, Wahlstrom), 35. Barzal (Nelson, Lee)

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen (A), C. Miller, Lundkvist, Lindell, R. Suter, Hakanpää, Hanley – Pavelski (A), J. Robertson, Marchment – Seguin, Blümel, Ja. Benn (C) – W. Johnston, Dellandrea, Kiviranta – Faksa, Glendening.
    Trenér: Peter DeBoer

New York Islanders: Varlamov (Sorokin) – Pulock, Mayfield, Dobson, Romanov, Pelech, Aho – Wahlstrom, Barzal, Parise – Lee (C), Nelson, Beauvillier – Bailey, Pageau, Palmieri – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A).
    Trenér: Lane Lambert

Rozhodčí: Hanson, Luxmore – Apperson, MacPherson

Diváci: 18 532