Florida – Calgary 4:5 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Pittsburgh 0:3 (kon.) | Toronto – Buffalo 5:2 (kon.)
Boston – Chicago 6:1 (kon.) | Washington – Colorado 0:4 (kon.) | Columbus – Detroit 1:6 (kon.)
Montreal – Philadelphia 5:4 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Anaheim 6:2 (kon.) | Dallas – NY Islanders 5:2 (kon.)
Nashville – Tampa 2:3 (po pr.) | Minnesota – Carolina 2:1 (po pr.) | Seattle – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Edmonton – Vegas 4:3 (po pr.) | San Jose – NY Rangers 1:2 (kon.)

Česká a slovenská stopa
    V utkání se nepředstavil žádný český nebo slovenský hokejista.

Tři hvězdy utkání
    1. Jordan Eberle (SEA) 1+1
    2. Jared McCann (SEA) 1+0
    3. Oliver Bjorkstrand (SEA) 0+0 (06:45:00)

Seattle Kraken zvítězil i ve druhém vzájemném utkání proti Los Angeles Kings, které poráží tentokrát 3:2 po prodloužení. Po divokém začátku třetí třetiny, kdy strhnul vedení na stranu Kings v oslabení Trevor Moore, odpověděl za pouhých 18 sekund využitou přesilovkou Daniel Sprong. I přes řadu šancí se další branku vsítit nepovedlo a rozhodnout muselo prodloužení. V něm to na sebe nakonec vzal Jordan Eberle, který pláchl ve třetí minut do přečíslení a sám útok zakončil.

62:23 Jordan EBERLE - 3:2

62:23
    Seattle právě vstřelil branku!
    Jenže pak se zmocnil puku JORDAN EBERLE, kterého v přečíslení dvou proti jednomu doplnil Tanev. Eberle to nakonec vzal celé na sebe, vřítil se do útoku po levém křídle a z levého kruhu obstřelil lapačku Petersena, který dostatečně svou ruku nezvedl. Asistence: Jordan Schultz.

61:48
    Prozatím toto prodloužení ale nenabízí onu tradiční honitbu obou týmů, při níž akce střídá akci.

60:52
    Ovšem byl to domácí Burakovsky, kdo měl na hokejce rozhodující gól! Mířil do protipohybu Petersena, ale trefil nohu Roye, od níž kotouč odletěl do ochranné sítě.

60:10
    Co se prodloužení týče, Kings v této sezoně vyhráli třikrát a jen jednou prohráli. Seattle má zcela opačnou bilanci, tedy jednu výhru a tři prohry.

60:01

60:00

59:48
    Ještě to Kings zkoušeli v útoku, ale ke střele se nedostali.

59:04
    Petersen toho moc neviděl, letící puk od levého mantinelu ho ale trefil. Jeho 26. zákrok v utkání.

58:17
    Střela Kings od modré neprolétla až k Jonesovi a domácí defenziva následně vyváží puk mimo své pásmo.

56:48
    Donato musel střílet z uctivé vzdálenosti, Petersen neměl s letícím pukem problém.

56:35
    Ani jeden z týmů nyní nechce nijak výrazněji otevřít obranu. Pro útočící týmy tak bude situace o to složitější.

56:05
    Po postavení mimo hru hostů přichází komerční pauza.

55:58
    Málem to ale neplatilo. Střela z pravé strany, kterou vyslal Burakovsky, totiž přepadla Petersenovi přes lapačku. K jeho štěstí ale puk zamířil k zadnímu hrazení.

55:45
    Čas se nyní hodně rychle krátí. Pomalu to vypadá, že by se dnes mohlo jít do prodloužení.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 5. McCann (Beniers, Eberle), 41. Sprong (Schultz, Beniers), 63. Eberle (Schultz) – 39. Danault (Arvidsson, Edler), 41. Moore (Danault, M. Roy)

Seattle Kraken: Mar. Jones (Grubauer) – Dunn, A. Larsson (A), Schultz, Soucy, Borgen, C. Fleury – Wennberg, Schwartz, Burakovsky – Eberle (A), McCann, Beniers – Gourde, B. Tanev, Bjorkstrand – Geekie, Donato, Sprong.
    Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – Doughty (A), M. Anderson, M. Roy, Edler, S. Walker, Moverare – Kopitar (C), Kempe, Vilardi – Danault (A), Moore, Arvidsson – Kupari, Fiala, Grundström – Lizotte, Anderson-Dolan, Kaliyev.

Rozhodčí: Kozari, O'Rourke – Cormier, Murray

Diváci: 17151